Wykłady dla firm

Security Awareness - szkolenie dla firm

WykładWykład

Nasi wykładowcy występują ponad 200 razy w roku, zajmując najwyższe miejsca w rankingach ocen uczestników większości konferencji branżowych. Dostosujemy nasz wykład do potrzeb Twoich słuchaczy – będziemy uczyć bawiąc (i bawić ucząc) przez godzinę, dwie lub trzy. Pokażemy prawdziwe ataki, opowiemy o realnych zagrożeniach pojawiających się w Polsce i zilustrujemy je przykładami z ostatnich miesięcy. Nasze przykładowe wykłady to:

Ataki na polskie firmy

  : pokazujemy na nim kilkanaście wybranych prawdziwych ataków, których ofiarami padły ostatnio polskie firmy. Opisujemy metody działania przestępców i wyjaśniamy, jak firmy uniknęły strat lub jakie popełniły błędy.

Ataki na użytkowników bankowości internetowej

  : na tym wykładzie koncentrujemy się na atakach na użytkowników indywidualnych i korporacyjnych bankowości elektronicznej w Polsce. Pokazujemy kilkanaście najpopularniejszych przykładów ataków, które śledzimy krok po kroku z punktu widzenia przestępcy i użytkownika. Przekazujemy proste metody na ochronę przed każdym z nich.

Zagrożenia dla sektora finansowego w roku 2020

  : wykład dedykowany dla zarządów i wyższego kierownictwa banków. Przedstawiamy na nim szczegóły ataków na systemy polskich banków i omawiamy zagrożenia oraz szanse które czekają w roku 2020, w szczególności PSD2 oraz orzecznictwo polskich sądów. Wskazujemy, jak wykorzystać nadchodzące zmiany na swoją korzyść.

Fakty i mity zagrożeń dla infrastruktury krytycznej

  : wykład analizuje udokumentowane przypadki faktycznych ataków na infrastrukturę krytyczną i zestawia je z nie zawsze trafną percepcją zagrożeń kreowaną przez media

Konflikty polityczne w świecie cyber

  : podczas tego wykładu pokazujemy na przykładzie wyborów prezydenckich w USA lub Francji jakim zagrożeniem dla procesów politycznych mogą być celowe działania innych krajów

Wpadki i porażki internetowych złoczyńców

  : wykład opisuje błędy popełniane przez przestępców prowadzące do ich załapania, w pełnej rozrywki atmosferze prezentując zagrożenia dla prywatności i bezpieczeństwa w sieci

Bezpieczeństwo informacji w branży medycznej

  : w trakcie wykładu przedstawiamy najpoważniejsze incydenty związane z branżą medyczną na świecie oraz w Polsce, opisując ich przyczyny oraz konsekwencje by pomóc ograniczyć szansę ich wystąpienia w innych organizacjach. Przy okazji uczymy, jak chronić dane firmy i pacjentów. Wyedukowaliśmy już lekarzy kilkunastu specjalności.

Możemy także przygotować wykład dedykowany dla konkretnej organizacji lub jej działu – czy będzie to grupa programistów, czy przedstawiciele finansów, kadr czy zarządu. Zapraszamy do kontaktu.

Nasze referencje

Firma LogicalTrust we współpracy z redakcją portalu ZaufanaTrzeciaStrona.pl przeprowadziła szkolenie przeznaczone dla Kadry Zarządzającej, którego celem było podniesienie świadomości w obszarze aktualnie istniejących zagrożeń bezpieczeństwa IT oraz informacji. Szkolenie oceniamy jako wartościowe pod względem merytorycznym. Atrakcyjna forma i zaangażowanie prowadzącego zainteresowały uczestników spotkania i sprowokowały dyskusję.
Regularne szkolenia to jeden z kluczowych elementów naszej polityki bezpieczeństwa. Zainteresowanym przeprowadzeniem tego typu warsztatów w swojej firmie polecamy duet LogicalTrust oraz ZaufanaTrzeciaStrona.

Santander Consumer Bank S.A.


Masz pytania? Wyślij je przez formularz, pocztą na adres biuro [małpa] zaufanatrzeciastrona.pl lub zadzwoń na nr +48 517 199 507 (w godz. 9-17 w dni robocze). Wykład możemy przeprowadzić zarówno w formule otwartej jak i w wersji zamkniętej tylko dla Twojej firmy, także w języku angielskim.