10.12.2018 | 07:35

avatar

redakcja

Bezpieczna migracja do chmury – streszczenie i podsumowanie webinarów

Czy i jak przenieść się do chmury? Odpowiadaliśmy na to pytanie przez cały rok 2018 w artykułach i webinarach. Czas na streszczenie i podsumowanie całego cyklu. Jest okazja w godzinę poznać odpowiedzi na najważniejsze pytania i zadać swoje.

Wspólnie z firmą Aruba Cloud, dostawcą usług chmurowych, przygotowaliśmy cykl artykułów i webinarów, których czytelnicy i uczestnicy gromadzą wiedzę potrzebną, by móc w pełni świadomie podjąć decyzję dotyczącą przenosin swojej infrastruktury – w części lub w całości – do chmury. Za nami już wiele artykułów i kilka webinarów. Jeśli się z nimi dotychczas nie zapoznaliście, zachęcamy do nadrobienia, bo zbliża się koniec roku i czas na podsumowanie. W najbliższą środę 12 grudnia o 20:00 oraz dzień później, w czwartek 13 grudnia o 12:00, będziecie mogli wziąć udział w ostatnich webinarach z serii „Jak bezpiecznie przenieść się do chmury”.

Bezpieczna migracja do chmury obliczeniowej

Webinary są ważnym elementem naszego cyklu – w ich trakcie można nie tylko posłuchać eksperta, ale też zadać swoje pytania i otrzymać na nie odpowiedzi. Tematem nadchodzących spotkań będzie bezpieczna migracja do chmury. Kupujemy zatem bank za złotówkę i migrujemy go do chmury. Niemożliwe? Sprawdźmy to razem z naszym ekspertem.

Nasz ekspert, Marcin Fronczak, jest świetną osobą do poprowadzenia tego webinara – jest prezesem Cloud Security Alliance Polska, a także jako pierwszy w Polsce został posiadaczem certyfikatu i trenerem z zakresu bezpieczeństwa chmur Certified Cloud Security Knowledge (CCSK).

Program wydarzenia:

  • 00:00 – Start, podsumowanie zagadnień poruszanych w poprzednich artykułach
  • 00:10 – Proces migracji krok po kroku z punktu widzenia bezpieczeństwa
  • 00:45 – Podsumowanie
  • 00:50 – Sesja pytań od uczestników
  • 01:00 – Zakończenie sesji

Webinar dla Waszej wygody będzie miał dwa terminy – odbędzie się w środę, 12 grudnia, o godzinie 20:00 oraz w czwartek, 13 grudnia, o godzinie 12:00. Wpiszcie już teraz do kalendarzy! Możecie zarejestrować się na wybrany termin, ale nikogo nie wyrzucimy, jeśli zapisze się na oba. W obu terminach pokażemy ten sam materiał, za to pytania widzów mogą się różnić :) Do zobaczenia już wkrótce online.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Bezpieczna migracja do chmury – streszczenie i podsumowanie webinarów

Komentarze