Kontakt

W sprawach redakcyjnych, zgłoszeń incydentów i ataków możesz pisać do nas na:

  • adam [małpa] zaufanatrzeciastrona.pl (klucz PGP)
  • anna [małpa] zaufanatrzeciastrona.pl (klucz PGP).

W sprawach biznesowych, zamówień, zleceń i współpracy możesz:

  • pisać na biuro [małpa] zaufanatrzeciastrona.pl
  • dzwonić na 517 199 507 (w godz. 9-17 w dni robocze).

Możesz nas też łapać na Wykopie, Twitterze, Facebooku, Discordzie a także na IRCu: #z3s@IRCNET lub przez poniższy formularz. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć (jeśli podasz działający kontakt do siebie). Dla treści poufnych polecamy szyfrowanie PGP (patrz klucze wyżej, nie zapomnij wysłać swojego).

Jeśli chcesz wysłać próbkę złośliwego oprogramowania lub email phishingowy zrób to przez poniższy formularz załączając odpowiedni plik – inaczej wiadomość może do nas nie dotrzeć.

Administratorem Twoich danych jest Adam Haertlé prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PIKTORIA Adam Haertlé. Twoje dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną wiadomość i prowadzenia korespondencji, co stanowi uzasadniony interes Administratora
(art. 6 ust. 1 lit. f RODO). W związku z przetwarzaniem danych przysługuje Tobie prawo: dostępu do danych, do sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, do przenoszenia danych oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Szczegóły informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityka prywatności.