Oferta współpracy

O Zaufanej Trzeciej Stronie

Serwis istnieje od stycznia 2012 roku i skupia się na tematach związanych z bezpieczeństwem informacji oraz prywatnością. Codziennie piszemy o zagrożeniach, atakach, błędach w aplikacjach, systemach i serwisach, wyciekach informacji, przestępstwach komputerowych oraz o metodach ochrony i zabezpieczenia informacji.

Strona notuje regularnie >350 000 wizyt i >500 000 odsłon miesięcznie. Co miesiąc odwiedza ją >200 000 unikatowych użytkowników. Nasze profile w mediach społecznościowych śledzi ponad 40 000 osób.

Co i jak możemy reklamować

Dla wspólnej korzyści zarówno Reklamodawców jak i Czytelników najchętniej reklamujemy produkty i usługi związane z kwestiami bezpieczeństwa oraz technologiami IT. Jesteśmy także otwarci na inne ciekawe propozycje. Nasi użytkownicy rzadko spotykają reklamy – przez pierwsze prawie 3 lata istnienia serwisu nie było ich wcale, nie prowadzimy też więcej niż 1 kampanii naraz.

Jesteśmy gotowi rozmawiać o każdej formie reklamy. Dużą skutecznością i popularnością cieszą się nasze profesjonalne recenzje produktów i usług. Mamy możliwość zamieszczenia banerów, oferujemy także możliwość objęcia na określony czas roli sponsora serwisu lub konkretnego cyklu artykułów. Możemy także pomóc w procesie rekrutacji. Przykładowe zrealizowane kampanie:

Wykłady i szkolenia

Specjalizujemy się w wysokiej klasy wykładach uświadamiających pracowników (Security Awareness), prowadzimy także szkolenia techniczne z obszarów bezpieczeństwa.

Za ile i kiedy

Ceny kampanii, wykładów i szkoleń ustalamy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu, odpowiadamy od razu a najdalej w ciągu 24h.