Oferta współpracy

Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej klasy edukacji i rozrywki w obszarze bezpieczeństwa informacji. Nasz redaktor naczelny, Adam Haertle, prowadzi zarówno wykłady uświadamiające dla pracowników, jak i prezentacje na wszelkiego rodzaju wydarzeniach. Poniżej zamieszczamy playlistę z kilkudziesięcioma nagraniami jego wystąpień.

Szkolenia i usługi

Oferujemy także szkolenia techniczne – tutaj znajdziecie aktualną ofertę. Chętnie także doradzimy w zakresie wyboru dostawców usług takich jak testy penetracyjne, audyty czy szkolenia spoza naszej oferty.

Patronaty

Patronatem obejmujemy jedynie konferencje i wydarzenia, na których występuje przedstawiciel naszej redakcji.

Artykuły sponsorowane i banery

ZaufanaTrzeciaStrona.pl to serwis merytoryczny, nie marketingowy, zatem dążymy do minimalizacji liczby wpisów sponsorowanych i banerów. Robimy to ustalając minimalny koszt kampanii reklamowej na poziomie 10 000 PLN.

O Zaufanej Trzeciej Stronie

Serwis istnieje od stycznia 2012 roku i skupia się na tematach związanych z szeroko rozumianym bezpieczeństwem oraz prywatnością. Tworzymy oryginalne treści o wysokiej jakości, nie ograniczając się tylko do tematów technicznych.

Strona notuje regularnie >350 000 wizyt i >500 000 odsłon miesięcznie. Co miesiąc odwiedza ją >200 000 unikatowych użytkowników. Nasze profile w mediach społecznościowych śledzi ponad 70 000 osób.

Kontakt

Powrót do strony głównej