Webinar z Adamem – bezpieczeństwo serwerowni dużej i małej

dodał 27 września 2019 o 07:08 w kategorii Info  z tagami:
Webinar z Adamem – bezpieczeństwo serwerowni dużej i małej

Nie możecie dotrzeć na wykłady Adama, a chcecie posłuchać go na żywo? Będzie ku temu okazja już w najbliższy poniedziałek i wtorek w nowym odcinku webinaru z ArubaCloud.pl. To premiera tego tematu :)

Tradycyjnie webinar będzie miał dwie odsłony, by każdy mógł wybrać porę, która bardziej pasuje do rozkładu dnia. Pierwsza edycja odbędzie się w poniedziałek 30 września o godzinie 20, a druga następnego dnia, we wtorek 1 października o godzinie 12. Można też oczywiście zajrzeć na oba wydania i sprawdzić, czy żarty są zawsze te same. Na pewno warto się zarejestrować.

Co w serwerowni piszczy…

… i dlaczego jest to alarm zasilania awaryjnego. Tematem webinaru będzie bezpieczeństwo serwerowni – zarówno fizyczne, jak i logiczne. Adam przedstawi i omówi kilkanaście incydentów związanych z serwerowniami – od włamań, przez awarie, po ataki na systemy zarządzania firmami hostingowymi. Obiecał też kilka anegdot z czasów swojej kariery audytorskiej, gdy zwiedzał takich serwerowni kilkadziesiąt rocznie. Będzie ciekawie.

Adam już grzeje komputer

Program spotkania jest prosty:

00:00 – Start, wprowadzenie, czego oczekujemy od serwerowni
00:05 – Incydenty bezpieczeństwa fizycznego
00:15 – Awarie małe i duże
00:25 – Przegląd wycieków danych
00:45 – Podsumowanie
00:50 – Sesja pytań od uczestników

Przypominamy, zarejestrować się można na dwa terminy – na poniedziałek 30 września o godzinie 20 oraz na wtorek 1 października o godzinie 12.

Zapraszamy!