Webinar z Adamem – posłuchaj o ostatnich incydentach i wiecznych problemach

dodał 26 marca 2019 o 06:04 w kategorii Info  z tagami:
Webinar z Adamem – posłuchaj o ostatnich incydentach i wiecznych problemach

Chcecie posłuchać Adama na żywo, ale zawsze mieliście za daleko na konferencje, na których występował albo nie było transmisji? Możecie to nadrobić już w tym tygodniu na naszym webinarze – są dwa terminy do wyboru.

Już w najbliższą środę i czwartek zapraszamy na webinar pod patronatem Aruba Cloud, który poprowadzi Adam Haertle. Tematem będzie „Dokąd zmierza bezpieczeństwo?”.

Program spotkania

Webinar odbędzie się w dwóch edycjach – warto od razu się zapisać:

Adam omówi dwa najnowsze, bardzo ciekawe i pouczające incydenty. Zacznie od sprytnego ataku w wykorzystaniem zainfekowanych aktualizacji ASUS-a i problemów związanych z aktualizacjami lub ich brakiem. Potem przejdzie do Norsk Hydro, czyli skutecznego ataku ransomware’u oraz tego, jak firma postanowiła odbudować swoją infrastrukturę i dlaczego było to możliwe.

W drugiej części Adam opowie o tym, czego nauczył się, próbując od kilkunastu lat uchronić użytkowników i systemy przed atakami przestępców. Powie, co działa, a co nie i zaproponuje, w którą stronę powinny zmierzać działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa w sieci, by rzeczywiście utrudnić działanie internetowych włamywaczy.

A w trzeciej części możecie się z nim pokłócić (lub zgodzić) w pytaniach i komentarzach. Obiecał, że na wszystkie postara się odpowiedzieć.

Adam już się cieszy na myśl o webinarze

Zapraszamy do zapisów

Przypominamy, że odbędą się dwie edycje webinara:

Do usłyszenia!