Zapraszamy na nasz webinar o zarządzaniu relacjami z dostawcami chmury

dodał 25 listopada 2018 o 18:11 w kategorii Info  z tagami:
Zapraszamy na nasz webinar o zarządzaniu relacjami z dostawcami chmury

Czas na kolejną część naszej serii “Jak bezpiecznie przenieść się do chmury” – we wtorek i środę porozmawiamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze dostawcy takich usług. Nasz ekspert zaprezentuje też kilka pomocnych narzędzi do jego oceny.

Wspólnie z firmą Aruba Cloud, dostawcą usług chmurowych, przygotowaliśmy cykl artykułów i webinarów, których czytelnicy i uczestnicy gromadzą wiedzę potrzebną, by móc w pełni świadomie podjąć decyzję dotyczącą przenosin swojej infrastruktury – w części lub w całości – do chmury. Za nami już wiele artykułów i kilka webinarów – pora na kolejne, w których będziecie mogli wziąć udział w najbliższy wtorek 27 listopada o 20:00 oraz dzień później, we środę 28 listopada o 12:00.

Bezpieczeństwo chmury – zarządzanie relacjami z dostawcami

To już piąty webinar w tym roku poświęcony zagadnieniom związanym z migracją do chmury. Tym razem uczestnicy dowiedzą się, jakie są kluczowe czynniki przy wyborze dostawcy chmury z punktu widzenia zapewnienia bezpieczeństwa. Przedstawione zostaną także programy i narzędzia opracowane przez Cloud Security Alliance (CSA), które ułatwiają uzyskanie informacji, jak dostawca zapewnia bezpieczeństwo i zgodność swoich usług oraz w jaki sposób umożliwia odbiorcy ochronę zaimplementowanych rozwiązań.

Nasz ekspert, Marcin Fronczak, jest świetną osobą do poprowadzenia tego webinara – jest prezesem Cloud Security Alliance Polska, a także jako pierwszy w Polsce został posiadaczem certyfikatu i trenerem z zakresu bezpieczeństwa chmur Certified Cloud Security Knowledge (CCSK).

Program wydarzenia:

  • 00:00 – Start, podsumowanie zagadnień poruszanych w poprzednich artykułach
  • 00:10 – Kluczowe czynniki przy wyborze dostawcy usługi z punktu widzenia bezpieczeństwa
  • 00:30 – Omówienie praktyk i narzędzi do oceny dostawcy i usługi chmurowej dostarczanych przez CSA
  • 00:45 – Podsumowanie
  • 00:50 – Sesja pytań od uczestników
  • 01:00 – Zakończenie sesji

Webinar dla Waszej wygody będzie miał dwa terminy – odbędzie się we wtorek, 27 listopada, o godzinie 20:00 oraz we środę, 28 listopada, o godzinie 12:00. Wpiszcie już teraz do kalendarzy! Możecie zarejestrować się na wybrany termin, ale nikogo nie wyrzucimy, jeśli zapisze się na oba. W obu terminach pokażemy ten sam materiał, za to pytania widzów mogą się różnić :) Do zobaczenia już wkrótce online.