25.11.2018 | 18:11

avatar

redakcja

Zapraszamy na nasz webinar o zarządzaniu relacjami z dostawcami chmury

Czas na kolejną część naszej serii “Jak bezpiecznie przenieść się do chmury” – we wtorek i środę porozmawiamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze dostawcy takich usług. Nasz ekspert zaprezentuje też kilka pomocnych narzędzi do jego oceny.

Wspólnie z firmą Aruba Cloud, dostawcą usług chmurowych, przygotowaliśmy cykl artykułów i webinarów, których czytelnicy i uczestnicy gromadzą wiedzę potrzebną, by móc w pełni świadomie podjąć decyzję dotyczącą przenosin swojej infrastruktury – w części lub w całości – do chmury. Za nami już wiele artykułów i kilka webinarów – pora na kolejne, w których będziecie mogli wziąć udział w najbliższy wtorek 27 listopada o 20:00 oraz dzień później, we środę 28 listopada o 12:00.

Bezpieczeństwo chmury – zarządzanie relacjami z dostawcami

To już piąty webinar w tym roku poświęcony zagadnieniom związanym z migracją do chmury. Tym razem uczestnicy dowiedzą się, jakie są kluczowe czynniki przy wyborze dostawcy chmury z punktu widzenia zapewnienia bezpieczeństwa. Przedstawione zostaną także programy i narzędzia opracowane przez Cloud Security Alliance (CSA), które ułatwiają uzyskanie informacji, jak dostawca zapewnia bezpieczeństwo i zgodność swoich usług oraz w jaki sposób umożliwia odbiorcy ochronę zaimplementowanych rozwiązań.

Nasz ekspert, Marcin Fronczak, jest świetną osobą do poprowadzenia tego webinara – jest prezesem Cloud Security Alliance Polska, a także jako pierwszy w Polsce został posiadaczem certyfikatu i trenerem z zakresu bezpieczeństwa chmur Certified Cloud Security Knowledge (CCSK).

Program wydarzenia:

 • 00:00 – Start, podsumowanie zagadnień poruszanych w poprzednich artykułach
 • 00:10 – Kluczowe czynniki przy wyborze dostawcy usługi z punktu widzenia bezpieczeństwa
 • 00:30 – Omówienie praktyk i narzędzi do oceny dostawcy i usługi chmurowej dostarczanych przez CSA
 • 00:45 – Podsumowanie
 • 00:50 – Sesja pytań od uczestników
 • 01:00 – Zakończenie sesji

Webinar dla Waszej wygody będzie miał dwa terminy – odbędzie się we wtorek, 27 listopada, o godzinie 20:00 oraz we środę, 28 listopada, o godzinie 12:00. Wpiszcie już teraz do kalendarzy! Możecie zarejestrować się na wybrany termin, ale nikogo nie wyrzucimy, jeśli zapisze się na oba. W obu terminach pokażemy ten sam materiał, za to pytania widzów mogą się różnić :) Do zobaczenia już wkrótce online.

Powrót

Komentarz

 • avatar
  2018.11.27 21:09 wk

  Mam pytanie, czy komuś z biorących udział wyświetliła się ankieta? Mi tylko taki mały formularz z jednym polem na wpis tekstowy po naciśnięciu przycisku „wyjdź” na górze webaplikacji clickmeetingu. A i tak cytując klasyka „coś źle klikłem i wszystko znikło” –> po jakiejś mojej akcji zamknął się bez wysłania.

  A na jednym z webinarów pamiętam wyświetliła mi się duża szczegółowa ankieta z określaniem zainteresowania usługami na końcu. I raz też pamiętam że link do ankiety był podany podczas webinaru i też była szczegółowa.

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Zapraszamy na nasz webinar o zarządzaniu relacjami z dostawcami chmury

Komentarze