10.05.2021 | 20:47

Adam Haertle

Co czytać, słuchać i oglądać, by być na bieżąco w obszarze bezpieczeństwa

Konsumowanie informacji w naszej branży jest obowiązkowe, lecz nie jest prostym zajęciem. Sam wybór wiarygodnych i szybkich źródeł już jest dużym wyzwaniem. Postaram się go wam trochę uprościć – zapraszam na poświęcony temu webinar.

Niebezpiecznik, Sekurak, ZaufanaTrzeciaStrona – łatwo się do tych trzech serwisów ograniczyć, lecz na nich zdecydowanie świat się nie kończy. Co warto czytać? Gdzie zaglądać regularnie? Na te pytania odpowiadałem już w 2012 i 2015 roku, czas najwyższy na sporą aktualizację.

Już we wtorek i środę zapraszam na dwa webinary sponsorowane przez Arubę:

Przy okazji możecie też zarejestrować się na mój kolejny webinar o bezpieczeństwie sieci Wi-Fi.

Wszystkie linki i terminy znajdziecie w tym katalogu naszych webinarów. Webinary są otwarte i darmowe – sponsorem jest firma Aruba Cloud.

O czym będę opowiadał

Na pewno opowiem o tym, jak sam zbieram informacje, gdzie nimi się dzielę i jak najłatwiej się z nimi zapoznać. Opowiem nie tylko o źródłach, z których korzystam, ale także o sposobie, w jaki konsumuję taką wiedzę (i jakim cudem skanuję ok. 500 nagłówków dziennie).

Oprócz omówienia źródeł pisanych pochylę się także nad źródłami multimedialnymi – jeszcze kilka lat temu nie wyobrażałem sobie, że będzie taki wybór treści audio i wideo. Postaram się zrobić przegląd zarówno źródeł polskojęzycznych, jak i tych po angielsku.

Zapraszam do udziału – postaram się odpowiedzieć na każde wasze pytanie.

Dla przypomnienia – linki do rejestracji na ten (i kolejne) webinary znajdziecie pod tym adresem.

Powrót

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Co czytać, słuchać i oglądać, by być na bieżąco w obszarze bezpieczeństwa

Komentarze