07.09.2020 | 07:22

redakcja

Dzisiaj ostatnia szansa – ponad 300 firm już zamówiło darmowy wykład Adama

Tylko do końca poniedziałku można zgłaszać chęć otrzymania darmowego wykładu Adama – do wyboru spośród 31 tematów. Są wykłady o otwieraniu e-maili i załączników, pracy zdalnej, bezpiecznych hasłach czy atakach przez fałszywe faktury.

Jeśli firma, w której pracujesz, zatrudnia przynajmniej 100 osób, masz prawo do otrzymania darmowego wykładu Adama. Jeśli nie zatrudnia – przekaż dobrą nowinę znajomym, którzy mają więcej szczęścia w tej edycji. Mniejsze firmy mogą otrzymać bardzo dobrą ofertę, pisząc na biuro (małpa) zaufanatrzeciastrona.pl, a mikrofirmy i osoby indywidualne mogą samodzielnie skorzystać ze sklepu na wideo.zaufanatrzeciastrona.pl. Z kodem OSTATNI dostaniecie 20% rabatu. Polecamy się pospieszyć, bo wkrótce podnosimy ceny!

Jak się zgłosić

Wystarczy do końca dnia (do 23:59 7 września) wysłać e-maila na adres biuro (małpa) zaufanatrzeciastrona.pl z deklaracją chęci udziału w promocji, a następnie do 30 września wybrać temat i ustalić ewentualne formalności.

Jeśli z góry wiecie, czego chcecie, będziemy potrzebować:

 1. informacji o wybranym odcinku (nazwa/numer),
 2. informacji o wybranej formie dostarczenia (plik wideo vs link do osadzenia na stronie),
 3. informacji o stopniu sformalizowania (e-mail vs umowa).

Udzielana licencja jest darmowa, bezterminowa i umożliwia dystrybucję wykładu wśród osób, świadczących pracę na rzecz odbiorcy (bez względu na formę zatrudnienia).

Najpopularniejsze odcinki

Pełną listę wykładów znajdziecie w tym artykule. Poniżej TOP5 najpopularniejszych do tej pory:

Bezpieczeństwo haseł. W tej części szkolenia przedstawiamy zasady pozwalające zachować bezpieczeństwo naszych kont online. Uczymy tworzyć bezpieczne i łatwe do zapamiętania hasła, pokazujemy, jak je bezpiecznie przechowywać oraz dajemy wskazówki, jak w łatwy sposób podnieść bezpieczeństwo swoich kont w sieci.

Bezpieczna skrzynka. W tym module opowiadamy, czym może się skończyć włamanie do skrzynki pocztowej ofiary. Pokazujemy przykłady takich ataków oraz w jaki sposób przestępcy czerpią z nich korzyści. Uczymy także, jak swoją skrzynkę zabezpieczyć.

Jak rozpoznać e-maila. Ten moduł poświęcamy nauce rozpoznawania złośliwych wiadomości. Na licznych przykładach pokazujemy krok po kroku, jakie elementy warto zweryfikować i na co zwrócić uwagę, by odróżnić wiadomość prawdziwą od fałszywej.

Jak rozpoznać załącznik. W tej części pokazujemy, jak mogą wyglądać złośliwe załączniki, nawet gdy udają niewinne dokumenty z programów biurowych. Na przykładach uczymy, na co zwracać uwagę i w co nie klikać, by nie zarazić swojego komputera.

Bezpieczeństwo pracy z domu. To moduł, w którym przekazujemy w pigułce najważniejsze porady, mogące znacznie zwiększyć bezpieczeństwo danych firmowych w trakcie pracy z domu. Tłumaczymy, jak przygotować bezpieczne stanowisko pracy i czego unikać, by nie wystawiać pracodawcy na niepotrzebne ryzyko.

Kto już zamówił?

Na liście ponad 300 firm i organizacji znajduje się między innymi:

 • 9 banków,
 • 8 firm sektora energetycznego,
 • 6 firm ubezpieczeniowych,
 • 4 firmy sektora zbrojeniowego,
 • prawie 100 firm produkcyjnych,
 • 6 sieci handlowych,
 • 8 uczelni wyższych,
 • 7 urzędów centralnych,
 • kilkanaście urzędów miejskich i wojewódzkich,
 • a także producenci gier, portale internetowe, wydawnictwa, muzea, firmy audytorskie, stacje telewizyjne i dziesiątki innych kategorii.

Co więcej, kilkanaście firm zdążyło już zakupić pełny pakiet szkoleń – niektóre nawet przed otrzymaniem darmowego odcinka.

Jeśli twoja firma jeszcze nie skorzystała, to nie czekaj – rezerwuj swój wykład już dziś, bo jutro będzie za późno! Pisz na biuro (małpa) zaufanatrzeciastrona.pl.

Powrót

Komentarz

 • 2020.09.11 12:09 Grzegorz

  No to kiszka, dopiero co przeczytałem :/

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Dzisiaj ostatnia szansa – ponad 300 firm już zamówiło darmowy wykład Adama

Komentarze