12.09.2023 | 06:38

adamh

Najlepszy prezent dla bezpiecznika – dużo, dobrze i niedrogo

Jaki prezent zrobić sobie lub swoim pracownikom? Najlepiej taki, żeby można się było czegoś ciekawego nauczyć, przy okazji dobrze bawiąc, posłuchać o ciekawych atakach, spędzić miło czas, a do tego wrzucić to w koszty. Niemożliwe? Potrzymaj mi kamerę.

Swoje najnowsze dziecko nazwałem Klub Bezpiecznika. Co prawda, nie ma tam basenów z kulkami ani pistoletów na piankowe strzałki (choć wspólnych zabaw w paintballa nie wykluczam), to już dzisiaj czeka tam mnóstwo atrakcji – a z czasem będzie ich tylko przybywać.

Co znajdziesz w Klubie Bezpiecznika

Podstawą Klubu są nagrania wideo z moim udziałem. Do oglądania od zaraz dostępnych jest ponad 70 filmów, trwających w sumie prawie 90 godzin. Znajdziesz wśród nich:

 • 56 nagrań archiwalnych (moje występy na konferencjach i webinarach),
 • 7 nagrań moich występów na żywo z ostatnich miesięcy,
 • 9 nagrań studyjnych.

Obiecuję także w ciągu roku co najmniej 10 występów na żywo (w samym wrześniu planuję jeszcze trzy), a do tego zapewne 10 nagrań studyjnych – więc co roku przybywać będzie ok. 30-40 godzin materiału. Oczywiście nie samą telewizją żyje człowiek, dlatego w zestawie znajdziesz także:

 • rabat 25% na świetnie się zapowiadającą konferencję Oh My H@ck (wartość 270 PLN),
 • dostęp dla trzech bliskich osób do kursu Security Awareness (wartość ponad 2000 PLN),
 • dedykowany kanał na naszym serwerze Discorda z konkursami (na przykład dzisiaj można było wygrać wejściówkę na konferencję Security Case Study),
 • recenzje branżowych książek, rekomendacje szkoleń, spotkania na żywo i wiele innych atrakcji,
 • rabaty na inne konferencje, szkolenia, kursy, studia itd.

Dlaczego warto się pospieszyć

Aby skupić się na produkcji dobrych wykładów, dostęp do Klubu Bezpiecznika sprzedaję tylko dwa razy w roku. To oznacza, że albo zdążysz kupić do 30 września, albo kolejną szansę dostaniesz w kwietniu 2024. Ale to niejedyny powód, dla którego warto kupić już teraz:

 • za pół roku i za rok będzie drożej (bo wartość członkostwa w Klubie wzrośnie),
 • a przedłużenie członkostwa odbywać się będzie po cenie zakupu (cena z dzisiaj zostanie z tobą tak długo, jak długo zostaniesz w Klubie) * chyba że inflacja wyniesie ponad 20% od dnia zakupu
 • zdążysz obejrzeć trzy wrześniowe webinary na żywo (Hushpuppi luksusowy oszust, Jak działają cybergangi oraz Tajemnice cyber).

Dołączając do Klubu Bezpiecznika, nie tylko zyskujesz dostęp do jednych z najatrakcyjniejszych wykładów branżowych w Polsce. Twój zakup także pozwala mi poświęcać mniej czasu innym zajęciom zarobkowym i skupić się na szukaniu, spisywaniu i opowiadaniu nieznanych wcześniej dobrych historii z naszej branży.

A co jeśli mi się nie spodoba?

Choć mam nadzieję, że polubisz Klub Bezpiecznika, to chcę dać ci komfort podjęcia ostatecznej decyzji na podstawie własnych odczuć, a nie tylko mojej reklamy. Kupując dzisiaj, masz ponad miesiąc na sprawdzenie, czy Klub Bezpiecznika jest dla ciebie – do 15 października włącznie możesz zrezygnować, a ja bez jakichkolwiek dodatkowych warunków oddam ci całą wpłaconą kwotę.

Można gdzieś zobaczyć, jak to działa?

Jasne, trzy najpopularniejsze wykłady z mojego archiwum udostępniam zupełnie za darmo pod tym adresem.

Są to:

 • 2014 SECURE – Dilerzy, pedofile, hakerzy – praktyczna deanonimizacja użytkowników sieci Tor
 • 2017 Security BSides – Jak upolować hakera
 • 2017 SoDo – Historia polskiego nieudolnego hakera

Ja już kiedyś coś od ciebie kupiłem, mam płacić jeszcze raz?

Nie, nie lubię kasować dwa razy za to samo. Każdy, kto kupił którekolwiek z moich szkoleń lub wykładów, może zgłosić się do mnie po kod rabatowy, który uwzględni całą wpłaconą wcześniej kwotę. To jedyny rabat, jaki przewiduję – dzięki temu masz pewność, że Klub Bezpiecznika dzisiaj jest najtańszy, a potem będzie droższy.

Zapraszam i do zobaczenia! Pamiętaj, tylko do 30 września :)

Powrót

Komentarze

 • 2023.09.12 17:26 Prośba

  Czy możecie przeanalizować postulaty wyborcze dotyczące cyberbezpieczeństwa i służb? Na przykład te
  https://lewica2023.org/program-wyborczy-kw-nowa-lewica/#BEZPIECZNA-POLSKA
  “104. Cyberbezpieczeństwo.
  Utworzymy Agencję Cyberbezpieczeństwa, która skoordynuje krajowy system ochrony cyberprzestrzeni. Wzmocnimy finansowo i kadrowo Urząd Ochrony Danych Osobowych. Wprowadzimy edukację o bezpieczeństwie w sieci od szkoły podstawowej, żeby wzmocnić ochronę dzieci przed zagrożeniami w Internecie. Wprowadzimy pakiet rozwiązań przeciwdziałających inwigilacji i nielegalnemu wykorzystywaniu danych osobowych przez służby państwowe i prywatne korporacje.
  105. Kontrola działalności operacyjnej
  Wprowadzimy realny nadzór sądowy nad czynnościami operacyjnymi. Każdy obywatel uzyska prawo do informacji o działaniach operacyjnych przeprowadzanych wobec niego – nie później niż 6 miesięcy po zakończeniu kontroli. Włączymy Rzecznika Praw Obywatelskich w szeroki nadzór nad służbami specjalnymi. Wprowadzimy zasadę niekorzystania z owoców zatrutego drzewa, czyli dowodów pozyskanych w ramach niezgodnej z prawem inwigilacji.
  (…)
  108. Policja przyjazna obywatelom, a nie na usługach polityków.
  Zapewnimy, że funkcjonariusze policji będą obowiązkowo wyposażeni w identyfikatory i kamery nasobne. Wprowadzimy szkolenia i zasady postępowania zgodne ze standardami przestrzegania praw człowieka i procedurami deeskalacji. Zmienimy priorytety w ocenie pracy policji, odchodząc od nabijania statystyk na rzecz mierników poczucia bezpieczeństwa wśród społeczności. Wprowadzimy kadencyjność Komendanta Głównego Policji.
  109. Utworzenie Centralnego Biura Monitorowania Policji.
  Będzie to niezależna od MSWiA jednostka organizacyjna podporządkowana Sejmowi. Jej pracownicy i szef będą osobami spoza policji i służb specjalnych i nie będą mogli być ich byłymi funkcjonariuszami. Szefa BMP wybierać będzie Sejm i przed nim składać będzie co roku sprawozdanie ze swojej działalności. Komisja prowadzić będzie postępowania w sprawach skarg i wniosków na policję.”

  Odpowiedz
 • 2023.09.17 00:21 M

  „* chyba że inflacja wyniesie ponad 20% od dnia zakupu”

  No raczej wyniesie dosc szybko, po kilku latach.

  Odpowiedz
  • 2023.09.19 11:27 Karol

   Ja to interpretuję jako inflacja r/r powyżej 20% i jeżeli cena wzrośnie, to będę się sądzić.

   Odpowiedz
 • 2023.09.19 22:57 Jacek

  Sorry, nie tym razem. Nie będę dopłacał ponad 50% ceny żeby mieć dodatkowe ~20 filmów (mam obecnie dostęp do ~50 filmów z oferowanych ~70) i skracając tym samym okres ważności z „na zawsze” do 1 roku.
  To mi się nie kalkuluje i nie stać mnie aby aż tyle dopłacić. Przepraszam.

  Odpowiedz
  • 2023.09.20 13:36 adamh

   Nie ma za co przepraszać, nic się nie stało :) Okresu ważności nie skracasz – wszystkie posiadane przed dołączeniem do Klubu produkty zostają na koncie po opuszczeniu Klubu.

   Odpowiedz
 • 2023.09.21 20:34 Marcin

  Szanuję zarówno Was, jak i wszystkich speców od cyberbezpieczeństwa, ale dlaczego wszyscy podczas sprzedaży dostępu do swoich kursów/klubów/materiałów tak bardzo podkreślacie, że w przyszłości na pewno będzie drożej? Nie, że może będzie, tylko „tak, taniej już nie będzie, a na pewno będzie drożej, więc lepiej kup teraz, bo jak kiedyś zmienisz zdanie, to zapłacisz więcej”. Ja wiem, że z punktu widzenia handlowca, to świetna sztuczka, bo odwoływanie się do FOMO to cholernie skuteczna taktyka, ale mi osobiście kojarzy się z najtańszymi i najprostszymi sztuczkami handlarzyn. I jeszcze ta pozorna elitarność poprzez uruchomienie sprzedaży tylko dwa razy w roku. Adam, powiedz szczerze – czy gdyby sprzedaż była uruchomiona 24/7, to jakość Twoich materiałów by na tym ucierpiała?

  Właśnie sobie uświadomiłem, że to mój pierwszy komentarz na Z3S, pomimo że śledzę Was regularnie od lat. Szkoda, że nie jest on w bardziej pozytywnym tonie, ale naprawdę poza moim pojmowaniem jest, jak ludzie robiący tak świetną robotę mogą odwoływać się do tak banalnych trików, które kojarzą się co najwyżej z domokrążcami naciągającymi ludzi na co najmniej podejrzane produkty.

  Odpowiedz
  • 2023.09.22 13:05 adamh

   Na rynku szkoleń security są 3 strategie.
   1. Nasze szkolenie kosztuje 5000 ale tylko dla pierwszych 100 osób/tylko do jutra / tylko cokolwiek masz rabat 80%. Potem okazuje się, że nie pierwsze 100, a kolejne 100 też, a jutro przesuwa się w nieskończoność i promocja trwa rok albo dwa (nie żartuję). Zwykłe kłamstwo, ale wszyscy są zadowoleni.
   2. Nasze szkolenie kosztuje 2000 ale tu masz rabat 10%. Jutro damy gdzie indziej rabat 13%. A tu dodamy gratis. A tu rabat 16%. A tu 16,66%. A tej grupie 13,37. Nigdy nie wiesz, czy da się kupić taniej, bo panuje chaos rabatowy.
   3. Nasze szkolenie kosztuje 1500, nie będzie żadnych rabatów, za pół roku będzie drożej. W mojej ocenie jedyne uczciwe podejście, gdzie klient nie jest oszukiwany (bo będzie drożej), zasady są jasne i proste.

   Co do okienek sprzedażowych – sprzedaż ciągła produktu abonamentowego wymaga obciążania kart płatniczych (tego nie chcę robić z wielu względów). Po drugie wymaga ciągłej promocji i ciągłej obsługi odnowień, na którą nie mam czasu – jestem sam, nie mam zespołu marketingowego. I tak, gdybym miał promować to cały rok to by jakość ucierpiała. Tak promuję we wrześniu i kwietniu a resztę roku robię treści. Dla mnie dużo prostsze i dużo wygodniejsze.

   Ze wszystkich modeli sprzedaży i promocji wybrałem te, które są w mojej ocenie najuczciwsze i najprostsze (wymagające najmniej wysiłku w obszarach, na których się nie znam i którymi nie chcę się zajmować) we wdrożeniu. Masz lepsze – daj, zobaczę.

   Odpowiedz
   • 2023.09.24 22:01 Junm

    > wymaga obciążania kart płatniczych (tego nie chcę robić z wielu względów

    Chodzi o fraudy?
    O rozliczne obowiązki wynikające z compliance wymuszanego przez bank/pośrednika płatności/wystawcę karty?
    Czy może o użeranie się z obsługą chargebacków itp.?

    Odpowiedz
 • 2023.09.30 15:01 sysadmin

  Szkoda, bo zapowiadało się cholernie ciekawe. Niestety, mam alergię na budowanie złudzenia elitarności i wywoływanie FOMO, dlatego nie kupię.
  Tak samo mam alergię na dostęp czasowy.

  Odrzucasz drogi Adamie bardzo mocno takim marketingiem.

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Najlepszy prezent dla bezpiecznika – dużo, dobrze i niedrogo

Komentarze