Najlepszy prezent dla bezpiecznika – dużo, dobrze i niedrogo

dodał 12 września 2023 o 06:38 w kategorii Info  z tagami:
Najlepszy prezent dla bezpiecznika – dużo, dobrze i niedrogo

Jaki prezent zrobić sobie lub swoim pracownikom? Najlepiej taki, żeby można się było czegoś ciekawego nauczyć, przy okazji dobrze bawiąc, posłuchać o ciekawych atakach, spędzić miło czas, a do tego wrzucić to w koszty. Niemożliwe? Potrzymaj mi kamerę.

Swoje najnowsze dziecko nazwałem Klub Bezpiecznika. Co prawda, nie ma tam basenów z kulkami ani pistoletów na piankowe strzałki (choć wspólnych zabaw w paintballa nie wykluczam), to już dzisiaj czeka tam mnóstwo atrakcji – a z czasem będzie ich tylko przybywać.

Co znajdziesz w Klubie Bezpiecznika

Podstawą Klubu są nagrania wideo z moim udziałem. Do oglądania od zaraz dostępnych jest ponad 70 filmów, trwających w sumie prawie 90 godzin. Znajdziesz wśród nich:

 • 56 nagrań archiwalnych (moje występy na konferencjach i webinarach),
 • 7 nagrań moich występów na żywo z ostatnich miesięcy,
 • 9 nagrań studyjnych.

Obiecuję także w ciągu roku co najmniej 10 występów na żywo (w samym wrześniu planuję jeszcze trzy), a do tego zapewne 10 nagrań studyjnych – więc co roku przybywać będzie ok. 30-40 godzin materiału. Oczywiście nie samą telewizją żyje człowiek, dlatego w zestawie znajdziesz także:

 • rabat 25% na świetnie się zapowiadającą konferencję Oh My H@ck (wartość 270 PLN),
 • dostęp dla trzech bliskich osób do kursu Security Awareness (wartość ponad 2000 PLN),
 • dedykowany kanał na naszym serwerze Discorda z konkursami (na przykład dzisiaj można było wygrać wejściówkę na konferencję Security Case Study),
 • recenzje branżowych książek, rekomendacje szkoleń, spotkania na żywo i wiele innych atrakcji,
 • rabaty na inne konferencje, szkolenia, kursy, studia itd.

Dlaczego warto się pospieszyć

Aby skupić się na produkcji dobrych wykładów, dostęp do Klubu Bezpiecznika sprzedaję tylko dwa razy w roku. To oznacza, że albo zdążysz kupić do 30 września, albo kolejną szansę dostaniesz w kwietniu 2024. Ale to niejedyny powód, dla którego warto kupić już teraz:

 • za pół roku i za rok będzie drożej (bo wartość członkostwa w Klubie wzrośnie),
 • a przedłużenie członkostwa odbywać się będzie po cenie zakupu (cena z dzisiaj zostanie z tobą tak długo, jak długo zostaniesz w Klubie) * chyba że inflacja wyniesie ponad 20% od dnia zakupu
 • zdążysz obejrzeć trzy wrześniowe webinary na żywo (Hushpuppi luksusowy oszust, Jak działają cybergangi oraz Tajemnice cyber).

Dołączając do Klubu Bezpiecznika, nie tylko zyskujesz dostęp do jednych z najatrakcyjniejszych wykładów branżowych w Polsce. Twój zakup także pozwala mi poświęcać mniej czasu innym zajęciom zarobkowym i skupić się na szukaniu, spisywaniu i opowiadaniu nieznanych wcześniej dobrych historii z naszej branży.

A co jeśli mi się nie spodoba?

Choć mam nadzieję, że polubisz Klub Bezpiecznika, to chcę dać ci komfort podjęcia ostatecznej decyzji na podstawie własnych odczuć, a nie tylko mojej reklamy. Kupując dzisiaj, masz ponad miesiąc na sprawdzenie, czy Klub Bezpiecznika jest dla ciebie – do 15 października włącznie możesz zrezygnować, a ja bez jakichkolwiek dodatkowych warunków oddam ci całą wpłaconą kwotę.

Można gdzieś zobaczyć, jak to działa?

Jasne, trzy najpopularniejsze wykłady z mojego archiwum udostępniam zupełnie za darmo pod tym adresem.

Są to:

 • 2014 SECURE – Dilerzy, pedofile, hakerzy – praktyczna deanonimizacja użytkowników sieci Tor
 • 2017 Security BSides – Jak upolować hakera
 • 2017 SoDo – Historia polskiego nieudolnego hakera

Ja już kiedyś coś od ciebie kupiłem, mam płacić jeszcze raz?

Nie, nie lubię kasować dwa razy za to samo. Każdy, kto kupił którekolwiek z moich szkoleń lub wykładów, może zgłosić się do mnie po kod rabatowy, który uwzględni całą wpłaconą wcześniej kwotę. To jedyny rabat, jaki przewiduję – dzięki temu masz pewność, że Klub Bezpiecznika dzisiaj jest najtańszy, a potem będzie droższy.

Zapraszam i do zobaczenia! Pamiętaj, tylko do 30 września :)