15.11.2017 | 20:26

avatar

Adam Haertle

Jak sprawdzić czy mój serwer jest bezpieczny – zapraszamy na ostatni webinar w 2017

Za nami już pięć edycji webinarów dla administratorów serwerów zainteresowanych podniesieniem poziomu bezpieczeństwa swoich maszyn. Czas zatem na podsumowanie i szósty odcinek cyklu realizowanego wspólnie z Aruba Cloud.

Uruchomione w tym roku webinary z Aruba Cloud cieszyły się sporym zainteresowaniem – w pięciu edycjach wzięło udział łącznie prawie 2000 osób. Już w najbliższy poniedziałek i wtorek podsumujemy to, co omawialiśmy do tej pory i pokażemy Wam narzędzia, które ułatwiają wykrywanie i rozwiązywanie najczęstszych problemów związanych z bezpieczeństwem. Poniżej znajdziecie linki, pod którymi można zgłosić swój udział.

Jak samemu zdiagnozować bezpieczeństwo swojego serwera

W trakcie szóstego webinara zobaczysz, jakie narzędzia naszym zdaniem najskuteczniej pomogą Ci zdiagnozować bezpieczeństwo swojego serwera. Pokażemy na żywo, jak wyglądają, jak ich używać i poradzimy, jak za ich pomocą uniknąć problemów, które omawialiśmy podczas poprzednich edycji.

Webinar poprowadzi jeden ze współpracujących z nami na stałe trenerów, Borys Łącki, specjalista zajmujący się testami penetracyjnymi, autor kilkudziesięciu prelekcji na branżowych konferencjach, od ponad 15 lat związany z bezpieczeństwem IT. Asystować mu będzie redakcja z3s. W trakcie i po zakończeniu webinara będziecie mieli możliwość porozmawiania na żywo z prowadzącymi i zadania Waszych pytań.

Program wydarzenia:

00:00 – Start, podsumowanie problemów omówionych w trakcie poprzednich webinarów
00:10 – Oprogramowanie podnoszące bezpieczeństwo serwera
00:30 – DEMO
00:45 – Podsumowanie
00:50 – Sesja pytań od uczestników
01:00 – Zakończenie sesji

Webinar dla Waszej wygody będzie miał dwa terminy – odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 20 listopada o godzinie 20 oraz dzień później, we wtorek 21 listopada o godzinie 12. Wpiszcie już teraz do kalendarzy! Możecie zarejestrować się na wybrany termin, ale nikogo nie wyrzucimy, jeśli zapisze się na oba. W obu terminach pokażemy ten sam materiał, za to pytania widzów mogą się różnić :) Do zobaczenia już wkrótce online.

Nagrania poprzednich webinarów

Nagrania naszych (i Waszych) wcześniejszych występów (o hasłach, aktualizacjach i kopiach bezpieczeństw) możecie zobaczyć pod tym linkiem (wymaga rejestracji).

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Jak sprawdzić czy mój serwer jest bezpieczny – zapraszamy na ostatni webinar w 2017

Komentarze