Jak sprawdzić czy mój serwer jest bezpieczny – zapraszamy na ostatni webinar w 2017

dodał 15 listopada 2017 o 20:26 w kategorii Info  z tagami:
Jak sprawdzić czy mój serwer jest bezpieczny – zapraszamy na ostatni webinar w 2017

Za nami już pięć edycji webinarów dla administratorów serwerów zainteresowanych podniesieniem poziomu bezpieczeństwa swoich maszyn. Czas zatem na podsumowanie i szósty odcinek cyklu realizowanego wspólnie z Aruba Cloud.

Uruchomione w tym roku webinary z Aruba Cloud cieszyły się sporym zainteresowaniem – w pięciu edycjach wzięło udział łącznie prawie 2000 osób. Już w najbliższy poniedziałek i wtorek podsumujemy to, co omawialiśmy do tej pory i pokażemy Wam narzędzia, które ułatwiają wykrywanie i rozwiązywanie najczęstszych problemów związanych z bezpieczeństwem. Poniżej znajdziecie linki, pod którymi można zgłosić swój udział.

Jak samemu zdiagnozować bezpieczeństwo swojego serwera

W trakcie szóstego webinara zobaczysz, jakie narzędzia naszym zdaniem najskuteczniej pomogą Ci zdiagnozować bezpieczeństwo swojego serwera. Pokażemy na żywo, jak wyglądają, jak ich używać i poradzimy, jak za ich pomocą uniknąć problemów, które omawialiśmy podczas poprzednich edycji.

Webinar poprowadzi jeden ze współpracujących z nami na stałe trenerów, Borys Łącki, specjalista zajmujący się testami penetracyjnymi, autor kilkudziesięciu prelekcji na branżowych konferencjach, od ponad 15 lat związany z bezpieczeństwem IT. Asystować mu będzie redakcja z3s. W trakcie i po zakończeniu webinara będziecie mieli możliwość porozmawiania na żywo z prowadzącymi i zadania Waszych pytań.

Program wydarzenia:

00:00 – Start, podsumowanie problemów omówionych w trakcie poprzednich webinarów
00:10 – Oprogramowanie podnoszące bezpieczeństwo serwera
00:30 – DEMO
00:45 – Podsumowanie
00:50 – Sesja pytań od uczestników
01:00 – Zakończenie sesji

Webinar dla Waszej wygody będzie miał dwa terminy – odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 20 listopada o godzinie 20 oraz dzień później, we wtorek 21 listopada o godzinie 12. Wpiszcie już teraz do kalendarzy! Możecie zarejestrować się na wybrany termin, ale nikogo nie wyrzucimy, jeśli zapisze się na oba. W obu terminach pokażemy ten sam materiał, za to pytania widzów mogą się różnić :) Do zobaczenia już wkrótce online.

Nagrania poprzednich webinarów

Nagrania naszych (i Waszych) wcześniejszych występów (o hasłach, aktualizacjach i kopiach bezpieczeństw) możecie zobaczyć pod tym linkiem (wymaga rejestracji).