Już za tydzień MEGA sekurak hacking party w Krakowie

dodał 19 lutego 2019 o 11:41 w kategorii Info  z tagami:
Już za tydzień MEGA sekurak hacking party w Krakowie

Jak najlepiej spędzić najbliższy poniedziałek? My polecamy wyprawę na unikatowe wydarzenie, jakim jest największe hacking party organizowane przez Sekuraka. Program zapowiada się imponująco, a reputacja Sekuraka gwarantuje poziom imprezy.

Jak zrobić dobrą imprezę o bezpieczeństwie? Wystarczy kilku światowej klasy prelegentów i bardzo duża sala, by zapewnić dobrą rozrywkę i edukację ponad tysiącowi uczestników. MEGA sekurak hacking party odbędzie się już 25 lutego w Krakowie.

Program imprezy

Przyzwoite lokum, wyżywienie, kawa i sensowny termin to elementy, które znajdziecie na (prawie) każdej imprezie. To, czym można się faktycznie odróżnić, to program – a w tym przypadku ciekawych wykładów nie zabraknie. Dzień zbudowany jest wokół trzech postaci, których nikomu przedstawiać nie trzeba: Michała Sajdaka, Michała Bentkowskiego i Gynvaela Coldwinda. Każdy z nich przedstawi kilka prezentacji – ich listę znajdziecie pod tym adresem. Podstawione kable USB, przejmowanie serwerów / kamer, DDoS, przegląd najciekawszych podatności, hackowanie OAuth2 – a to wszystko (lub prawie wszystko) na żywo, co ciągle jest rzadkością na wielu polskich konferencjach. Będą także konkursy, a w nich do wygrania na przykład kabel USBNinja.

Zapraszamy do udziału – bilety znajdziecie pod tym linkiem.

Przypominamy też, że prowadzimy katalog wszystkich ciekawych konferencji poruszających temat bezpieczeństwa w Polsce.