19.02.2019 | 11:41

Adam Haertle

2 komentarzy

Już za tydzień MEGA sekurak hacking party w Krakowie

Jak najlepiej spędzić najbliższy poniedziałek? My polecamy wyprawę na unikatowe wydarzenie, jakim jest największe hacking party organizowane przez Sekuraka. Program zapowiada się imponująco, a reputacja Sekuraka gwarantuje poziom imprezy.

Jak zrobić dobrą imprezę o bezpieczeństwie? Wystarczy kilku światowej klasy prelegentów i bardzo duża sala, by zapewnić dobrą rozrywkę i edukację ponad tysiącowi uczestników. MEGA sekurak hacking party odbędzie się już 25 lutego w Krakowie.

Program imprezy

Przyzwoite lokum, wyżywienie, kawa i sensowny termin to elementy, które znajdziecie na (prawie) każdej imprezie. To, czym można się faktycznie odróżnić, to program – a w tym przypadku ciekawych wykładów nie zabraknie. Dzień zbudowany jest wokół trzech postaci, których nikomu przedstawiać nie trzeba: Michała Sajdaka, Michała Bentkowskiego i Gynvaela Coldwinda. Każdy z nich przedstawi kilka prezentacji – ich listę znajdziecie pod tym adresem. Podstawione kable USB, przejmowanie serwerów / kamer, DDoS, przegląd najciekawszych podatności, hackowanie OAuth2 – a to wszystko (lub prawie wszystko) na żywo, co ciągle jest rzadkością na wielu polskich konferencjach. Będą także konkursy, a w nich do wygrania na przykład kabel USBNinja.

Zapraszamy do udziału – bilety znajdziecie pod tym linkiem.

Przypominamy też, że prowadzimy katalog wszystkich ciekawych konferencji poruszających temat bezpieczeństwa w Polsce.

Powrót

Komentarze

 • 2019.02.19 18:58 Marcin

  Bardzo fajna sprawa… szkoda, że ze względów prywatnych nie mogę być, a biletów nie można zwrócić. Posiadam dwa bilety „Standard”. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany ich odkupieniem w mega promocyjnej cenie proszę o kontakt https://link.do/H5IV6

  Odpowiedz
  • 2019.02.20 17:17 Marcin

   Sprawa już nieaktualna. Nabywcą życzę mega wrażeń.

   Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Już za tydzień MEGA sekurak hacking party w Krakowie

Komentarze