16.05.2018 | 12:15

Adam Haertle

Zapraszamy na krótką ale dobrą (i darmową!) konferencję Secure Early Bird

Wydawało nam się że na rynku konferencji bezpieczeństwa widzieliśmy już wszystko – ale jak zwykle tkwiliśmy w błędzie. Organizatorzy jednej z najlepszych polskich konferencji bezpieczeństwa zrobili coś nowego.

Secure to jedna z najstarszych, największych i najlepszych polskich konferencji poświęconych bezpieczeństwu informacji. Wstęp kosztuje niemało (chyba że ktoś postanowi wystąpić, co polecamy jako fantastyczny lifehack). Organizatorzy postanowili jednak dać przyszłym uczestnikom przedsmak tego, co można zobaczyć jesienią i już za tydzień zapraszają na skróconą, darmową wersję pod nazwą Secure Early Bird.

Program konferencji

Jako że organizatorem Secure jest NASK, to nie zabranie specjalistów z zespołu CERT Polska i ich prezentacji. W przyszłą środę będzie można posłuchać między innymi Kamila Frankowicza („Podatności w interpreterach gramatyk”), Michała Leszczyńskiego („Meltdown i Spectre – co tam się stało” – Michał czasem pisuje także dla z3s i opisywał u nas między innymi właśnie te podatności) i Jarka Jedynaka, byłego pracownika CERT a obecnie Google („mquery, czyli jak znaleźć malware w morzu próbek. Indeksowanie i wyszukiwanie złośliwego oprogramowania”).

Aby wziąć udział w konferencji wystarczy się zarejestrować. Pamiętajcie też by nie rejestrować się, jeśli nie zamierzacie się na imprezę wybrać – nie blokujcie miejsc innym.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Zapraszamy na krótką ale dobrą (i darmową!) konferencję Secure Early Bird

Komentarze