22.03.2018 | 20:44

avatar

redakcja

Cały dzień świetnych wykładów o bezpieczeństwie – całkowicie za darmo

Mamy dla Was najlepszą imprezę roku :) W ramach Warszawskich Dni Informatyki organizujemy ścieżkę „IT Security by Zaufana Trzecia Strona”, a na niej same perełki – najlepsze tematy, najlepsi wykładowcy. Gratis.

Już 28go marca, a więc za niecały tydzień w środę, drugiego dnia Warszawskich Dni Informatyki, będziecie mogli posłuchać ośmiu wykładów o różnych kwestiach mocno związanych z bezpieczeństwem. Nie lubimy nudnych wykładów o niczym, dlatego specjalnie dla Was zaprosiliśmy najlepszych wykładowców z najlepszymi tematami. Będzie ciekawie. A jak nie, to reklamacje przyjmujemy na miejscu!

Jakość najwyższa, cena najniższa

Wstęp na wykłady jest całkowicie darmowy – taniej już nie będzie! Musicie się tylko zarejestrować na stronie WDI. Warto się pospieszyć, chętnych może być więcej, a sala nie jest z gumy. Dlaczego warto? Dlatego, że do wspólnej zabawy zaprosiliśmy mistrzów prezentacji, których lubimy słuchać i od których sami się sporo uczymy. Program wygląda następująco:

 1. Od 9 rano do 11 bawić Was będzie niezwykłe trio z bardzo pracowitego zespołu CERT Polska – a to gwarancja jakości. Kamil Frankowicz, Mateusz Szymaniec i Paweł Srokosz na co dzień chronią polski internet i widzą rzeczy, o których filozofom (i informatykom też) się nie śniło. Będą opowiadać o tym, jak monitorują tych złych, kto kradnie Polakom pieniądze i dane i jak wygląda praca ludzi, którzy nie śpią, bo trzymają poziom bezpieczeństwa.
 2. O 11 na scenę wkroczy niezawodny Michał Sajdak, szef Sekuraka, który regularnie zajmuje najwyższe miejsca w rankingach najlepszych prelegentów największych konferencji i jako jeden z bardzo niewielu ludzi w Polsce nie boi się pokazów na żywo. Michał ujarzmi w świetle reflektorów trzy kamery i pokaże, jak poddają się jego woli.
 3. O 13:30 miejsce za mikrofonem zajmie Adam Lange, zwycięzca głosowania na najlepsza prezentację na ostatnim CONFidence i zażarty bojownik o wolność internetu od malware. Będzie opowiadał o phishingu i o tym, jak na niego poluje.
 4. 14:30 to występ rzadko spotykanego na scenie (a wielka szkoda!) Cezarego Piekarskiego, który na co dzień szefuje Departamentowi Bezpieczeństwa w dużym banku, a o swojej pracy potrafi opowiadać w niebanalny sposób. Cezary zabierze nas do świata cyberprzestępców – będzie fajnie.
 5. 15:30 to godzina kolejnej gwiazdy, Marcina Ludwiszewskiego, szefa zespołu cyber w Deloitte. Marcin opowie o ciekawej sztuce Red Teamingu, czyli symulowaniu działania złych ludzi. Będzie nie tylko o włamywaniu się do komputerów – ale też o włamywaniu się do budynków i innych atrakcjach.
 6. Dzień zakończy nasz redaktor naczelny Adam Haertle, który opowie o tym, jak profesjonalni szpiedzy penetrowali w zeszłym roku sieci komputerowych gigantów na całym świecie i nikt ich nie zauważył.

To kadr z zeszłego roku

Warto rozmawiać

Zapisujcie się, przychodźcie, będzie też można przez cały dzień spotkać część naszej redakcji – nie gryziemy i chętnie z Wami porozmawiamy. Skorzystajcie też z okazji, by pogadać z naszymi prelegentami – to ciekawi ludzie, którzy na pewno znają odpowiedzi na trudne pytania :) Będziemy też czekać na Wasze uwagi i komentarze – bo ta impreza jest dla Was. Do zobaczenia!

Powrót

Komentarze

 • avatar
  2018.03.23 09:39 mario

  Nawet dla Pakietów VIP brak miejsc :-)

  Odpowiedz
 • avatar
  2018.03.23 10:40 Yaci

  Będzie streaming/nagrania?

  Odpowiedz
  • avatar
   2018.03.23 13:36 Marcin

   Podłączam się do pytania :-)
   Wiadomo coś o nagraniach streamach ?

   Odpowiedz
   • avatar
    2018.03.23 14:20 Adam

    Nie, nie będzie.

    Odpowiedz
    • avatar
     2018.03.25 08:26 Michał

     Nic nie pozostanie dla potomnych? Nagrajcie i wrzućcie na YT…

     Odpowiedz
    • avatar
     2018.03.26 10:32 Paweł Nyczaj

     Szkoda, bo materiały wideo bardzo by się przydały wszystkim tym, którzy nawet gdyby chcieli nie mogą być osobiście.

     Odpowiedz
 • avatar
  2018.03.23 10:41 a

  dlaczego taka impreza odbywa się w tak małym miejscu?
  może jeszcze niech będzie po 30 miejsc na wykład…

  Odpowiedz
 • avatar
  2018.03.29 10:51 P

  Było dobrze! Faktycznie ścieżby IT security była zdaje się najbardziej oblegana, ale imho miejsca starczyło dla wszystkich.

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Cały dzień świetnych wykładów o bezpieczeństwie – całkowicie za darmo

Komentarze