Cały dzień świetnych wykładów o bezpieczeństwie – całkowicie za darmo

dodał 22 marca 2018 o 20:44 w kategorii Info  z tagami:
Cały dzień świetnych wykładów o bezpieczeństwie – całkowicie za darmo

(źródło: Phillie Casablanca)

Mamy dla Was najlepszą imprezę roku :) W ramach Warszawskich Dni Informatyki organizujemy ścieżkę „IT Security by Zaufana Trzecia Strona”, a na niej same perełki – najlepsze tematy, najlepsi wykładowcy. Gratis.

Już 28go marca, a więc za niecały tydzień w środę, drugiego dnia Warszawskich Dni Informatyki, będziecie mogli posłuchać ośmiu wykładów o różnych kwestiach mocno związanych z bezpieczeństwem. Nie lubimy nudnych wykładów o niczym, dlatego specjalnie dla Was zaprosiliśmy najlepszych wykładowców z najlepszymi tematami. Będzie ciekawie. A jak nie, to reklamacje przyjmujemy na miejscu!

Jakość najwyższa, cena najniższa

Wstęp na wykłady jest całkowicie darmowy – taniej już nie będzie! Musicie się tylko zarejestrować na stronie WDI. Warto się pospieszyć, chętnych może być więcej, a sala nie jest z gumy. Dlaczego warto? Dlatego, że do wspólnej zabawy zaprosiliśmy mistrzów prezentacji, których lubimy słuchać i od których sami się sporo uczymy. Program wygląda następująco:

  1. Od 9 rano do 11 bawić Was będzie niezwykłe trio z bardzo pracowitego zespołu CERT Polska – a to gwarancja jakości. Kamil Frankowicz, Mateusz Szymaniec i Paweł Srokosz na co dzień chronią polski internet i widzą rzeczy, o których filozofom (i informatykom też) się nie śniło. Będą opowiadać o tym, jak monitorują tych złych, kto kradnie Polakom pieniądze i dane i jak wygląda praca ludzi, którzy nie śpią, bo trzymają poziom bezpieczeństwa.
  2. O 11 na scenę wkroczy niezawodny Michał Sajdak, szef Sekuraka, który regularnie zajmuje najwyższe miejsca w rankingach najlepszych prelegentów największych konferencji i jako jeden z bardzo niewielu ludzi w Polsce nie boi się pokazów na żywo. Michał ujarzmi w świetle reflektorów trzy kamery i pokaże, jak poddają się jego woli.
  3. O 13:30 miejsce za mikrofonem zajmie Adam Lange, zwycięzca głosowania na najlepsza prezentację na ostatnim CONFidence i zażarty bojownik o wolność internetu od malware. Będzie opowiadał o phishingu i o tym, jak na niego poluje.
  4. 14:30 to występ rzadko spotykanego na scenie (a wielka szkoda!) Cezarego Piekarskiego, który na co dzień szefuje Departamentowi Bezpieczeństwa w dużym banku, a o swojej pracy potrafi opowiadać w niebanalny sposób. Cezary zabierze nas do świata cyberprzestępców – będzie fajnie.
  5. 15:30 to godzina kolejnej gwiazdy, Marcina Ludwiszewskiego, szefa zespołu cyber w Deloitte. Marcin opowie o ciekawej sztuce Red Teamingu, czyli symulowaniu działania złych ludzi. Będzie nie tylko o włamywaniu się do komputerów – ale też o włamywaniu się do budynków i innych atrakcjach.
  6. Dzień zakończy nasz redaktor naczelny Adam Haertle, który opowie o tym, jak profesjonalni szpiedzy penetrowali w zeszłym roku sieci komputerowych gigantów na całym świecie i nikt ich nie zauważył.

To kadr z zeszłego roku

Warto rozmawiać

Zapisujcie się, przychodźcie, będzie też można przez cały dzień spotkać część naszej redakcji – nie gryziemy i chętnie z Wami porozmawiamy. Skorzystajcie też z okazji, by pogadać z naszymi prelegentami – to ciekawi ludzie, którzy na pewno znają odpowiedzi na trudne pytania :) Będziemy też czekać na Wasze uwagi i komentarze – bo ta impreza jest dla Was. Do zobaczenia!