Oh My H@ck 2022 – konkurs o wejściówkę i ostatnia okazja na tańszy bilet

dodał 24 listopada 2022 o 09:02 w kategorii Info  z tagami:
Oh My H@ck 2022 – konkurs o wejściówkę i ostatnia okazja na tańszy bilet

Wielkie święto bezpieczeństwa zbliża się dużymi krokami. Już trzeciego grudnia w Warszawie odbędzie się współorganizowana przez nas konferencja Oh My H@ck, a do czwartku 24 listopada bilety można nabyć w lepszej cenie.

Dla osób oszczędzających cenne sekundy: konkurs na darmową wejściówkę na końcu artykułu, a kod rabatowy dający 21% zniżki na bilety to AdamZaprasza. Taniej już nie będzie. Kod będzie działał do końca, ale cena biletów rośnie 24 listopada o godzinie 23:55, więc najwyższy czas na decyzję. Co prawda, nie będziemy mieć do was żalu, jeśli kupicie bilety w droższej wersji, ale wy możecie mieć żal do samych siebie, że mogliście różnicę w cenie wydać np. na Yubikeya albo materiały edukacyjne.

Dlaczego warto

Ten akapit moglibyśmy poświęcić omówieniu wszystkich 48 czekających na was wykładów, ale i tak opisów nikt nie czyta. Tu jest pełna agenda, mamy sześć ścieżek i problem „race condition” rozwiązujemy nagrywaniem prawie wszystkich wykładów (aktualnie 7 zostało oznaczonych przez prelegentów jako „tylko na żywo” i postaraliśmy się, by nie odbywały się równolegle). Program jest petardą i nie przewidujemy słabszych wystąpień – konkurencja zgłoszeń była zażarta, przechodziło tylko co trzecie. Jeśli komuś mało, to poniżej godzinny program, podczas którego omawiamy agendę slot po slocie.

Organizacyjnie – konferencja trwa jeden dzień, jest w sobotę 3 grudnia, zaczynamy o godzinie 8:45 (pierwszy wykład od 09:00), a wykłady są do 17:45. Zapraszamy do hotelu Hilton Double Tree na warszawskim Wawrze, w tej samej lokalizacji odbywa się także afterparty (zero ryzyka zgubienia się po drodze na imprezę). Na miejscu zostaniecie zarówno nakarmieni, jak i napojeni.

Jak wygrać wejściówkę?

Trochę ich już rozdaliśmy przy okazji podcastów (ostatnia taka szansa w najbliższej Rozmowie Kontrolowanej), ale jeszcze co najmniej jedną możecie wygrać tutaj. Wystarczy w komentarzach do artykułu opublikować dobry limeryk poświęcony konferencji. Tak, bezpieczeństwo to zawód multidyscyplinarny, zatem poeci do piór! Konkurs trwa do końca tygodnia – zgłoszenia możecie publikować do godziny 20:00 w niedzielę 27 listopada, a zwycięski limeryk zostanie ogłoszony podczas Rozmowy Kontrolowanej o godzinie 21:00. W razie wyrównanej walki możliwe jest wybranie dwóch wierszy. Ostateczną decyzję podejmie komisja konkursowa składająca się z Adama i Stefana.