CONFidence 2018 nadchodzi – my tam będziemy, Was zapraszamy

dodał 13 kwietnia 2018 o 19:17 w kategorii Info, Wykłady  z tagami:
CONFidence 2018 nadchodzi – my tam będziemy, Was zapraszamy

Uwaga, nadchodzi – 4 i 5 czerwca odbędzie się CONFidence 2018 – kolejna edycja jednej z najpopularniejszych konferencji dla specjalistów IT security w Polsce. Miejsce akcji – Kraków. Dla czytelników Z3S zniżka – łapcie i rejestrujcie się!

Kto już był na CONFidence, ten na pewno tam wróci, bo to impreza o niepowtarzalnej atmosferze. A kto nie był, tego na pewno zachęci zakres tematyczny, nazwiska gości specjalnych i – oczywiście – zniżka. Take w tym roku jesteśmy patronem medialnym imprezy – i stawiamy się na miejscu dużym składem.

O czym i z kim będziemy debatować?

Będziemy rozmawiać o cyberprzestępczości, pentestach, bezpieczeństwie w chmurze czy hackowaniu robotów i samochodów i to zarówno z perspektywy offensive, jak i defensive. Wykład inauguracyjny wygłosi Michał Horubała (Ectacom). W trakcie dwóch dni będzie mnóstwo okazji, by poznać prelegentów osobiście i wymienić się doświadczeniami ze specjalistami! A kogo jeszcze można będzie spotkać?

Goście CONFidence to m.in. nasi rodacy pilnujący bezpieczeństwa w innych krajach, a także osoby, o których osiągnięciach nie raz pisaliśmy na z3s:

Więcej gości znajdziecie TUTAJ.

Będą wykłady, warsztaty oraz dyskusje – nie martwcie się, nie chodzi o to, by siedzieć sztywno i bić brawa. Mile widziane pytania, pomysły, a nawet kontrowersyjne wypowiedzi. Przewidziane jest wspólne rozwiązywanie zadań w konkursie Treasure Hunt, prezentacje i burzliwe dyskusje organizowane przez społeczności w Community Corner. Kto już był na CONFidence, ten wie, jakie zalety ma otwarty Chillout Zone. Niepowtarzalnym punktem programu jest After Party (choć niewielu uczestników pamięta pełen przebieg imprezy). Pełna agenda TUTAJ (trzeba zjechać na dół strony).

Rejestracja i zniżka dla czytelników Z3S

Rejestrować można się TUTAJ. Tylko dla naszych czytelników organizatorzy przygotowali specjalną promocję – bilety 20% taniej z kodem rabatowym: MP_zaufana3strona20.

Zapraszamy!