15.05.2018 | 11:47

avatar

Agnieszka Wesołowska

EXATEL Security Days 2018 – o praktycznej stronie cyberbezpieczeństwa

Jak najmniej teorii, jak najwięcej praktyki – ponieważ dyskusja o cyberbezpieczeństwie przeniosła się na pierwsze strony gazet i pora działać. Tylko jak? Dlatego ta edycja EXATEL promowana jest hasłem #CoDalej. Rejestrujcie się już dziś, warto!

W tym roku konferencja odbędzie się w dniach 5-6 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wiedza od praktyków i to za darmo, zatem wystarczy się zarejestrować, by uczestniczyć w EXATEL Security Days 2018. Zaufanatrzeciastrona.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia – obiecujemy, że znajdziecie u nas sporo informacji na ten temat.

#CoDalej

Cyberbezpieczeństwo wkracza w nową erę. To już nie jest hermetyczna dziedzina, dotyczy wszystkich i to w zupełnie nowych kontekstach. Internet rzeczy, 5G, infrastruktura IT państwa, przemysł 4.0, konflikty hybrydowe – wielu tych zjawisk nie brano pod uwagę jeszcze rok-dwa lata temu. Co dalej – w jakim kierunku zmierza technologia, jak zmieniają się wektory ataku i metody cyberprzestępców. Jakie narzędzia są gotowe a współczesne wyzwania? W co inwestować, żeby nie dać się wyprzedzić w tym „wyścigu zbrojeń”?

Przez dwa dni w czerwcu na Stadionie Narodowym wspólnie będziemy mówić o przyszłości cyberbezpieczeństwa. Wystąpią przed wami najlepsi fachowcy.

Kto, co oraz jak się zarejestrować?

Prelekcje poprowadzą między innymi Nikodem Bończa Tomaszewski, Prezes Zarządu EXATEL, Jakub Syta, dyrektor Departamentu Cyberbezpieczeństwa EXATEL, Doron Kolton, CTO Deception, Fidelis Cybersecurity, Mariusz Sawczuk, Specialist Systems Engineer North & East EMEA, F5 Networks. Oczywiście gości jest więcej, będzie również naczelny Z3S, Adam Haertlé. Więcej o prelegentach TUTAJ.

Agenda TUTAJ (wykłady po polsku, wyjątek stanowi wystąpienie Dorona Koltona).

Rejestracja TUTAJ – zachęcamy, by nie zwlekać, uczestnictwo jest darmowe, a to oznacza, że chętnych będzie wielu i nie dla wszystkich starczy miejsc.

Po co to wszystko?

Pora wreszcie wiedzieć, jak skutecznie chronić krytyczne dla społeczeństw systemy. Ataki ransomware na brytyjskie szpitale czy norweską służbę zdrowia pokazały, że nie ma żadnych barier kulturowych/etycznych, które chroniłyby nas przed agresją, nawet jeśli mówimy o krzywdzeniu bezbronnych – chorych, ludzi z niepełnosprawnościami, dzieci. Jeśli w grę wchodzą pieniądze, cyberprzestępcy nie mają żadnych oporów. #CoDalej? – organizatorzy ESD18 uznali, że pora dowiedzieć się, jak poprawić bezpieczeństwo ogółu.

Na zachętę zeszłoroczne wystąpienie rednacza Z3S nt. hackowania wyborów. Do zobaczenia na Narodowym!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=RISgcer3YQc

Powrót

Komentarze

 • avatar
  2018.05.18 12:13 oi

  szkoda, że dokładnie w tym samym czasie co CONFIDENCE :/

  Odpowiedz
  • avatar
   2018.05.18 15:14 Adam

   Nie tak dokładnie, my damy radę zajrzeć na obie imprezy :)

   Odpowiedz
 • avatar
  2018.05.18 23:59 Edziu

  Nic dalej, koniec historii, ale pytanie trafne po tym jak ustaliliśmy siebie i swoich kolesi lol

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

EXATEL Security Days 2018 – o praktycznej stronie cyberbezpieczeństwa

Komentarze