01.10.2018 | 15:49

avatar

redakcja

Już wkrótce druga edycja konferencji Cyber Academy

Dwie sceny i dwa zakresy tematyczne: cyberbezpieczeństwo i sztuczna inteligencja – to już 17 października w Warszawie na II konferencji Cyber Academy. Wydarzenie jest bezpłatne, a jego głównym celem jest edukacja, wystarczy rejestracja.

Interesuje was tematyka cyberbezpieczeństwa? Chcecie wiedzieć, jak zabezpieczyć swoje dane przed hakerami? Jak się ściga cyberprzestępców? Jesteście ciekawi, czy zagraża nam sztuczna inteligencja?

Dwie konferencje w jednej

Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedzieliście twierdząco, II konferencja Cyber Academy jest dla was. Uwaga – na Cyber Academy będą działać dwie sceny, dzieląc konferencję na dwa bloki.

Na pierwszej scenie, dedykowanej cyberbezpieczeństwu, przedstawione zostaną praktyczne rozwiązania oraz sposoby zabezpieczenia się przed incydentami w sposób zrozumiały nie tylko dla osób technicznych. Uczestnicy konferencji dowiedzą się, z jakimi zagrożeniami zmagają się polscy przedsiębiorcy, jak należy bronić się przed atakami oraz gdzie szukać pomocy w przypadku naruszenia bezpieczeństwa. Nie zabraknie również aspektu prawnego, dotyczącego obowiązków i odpowiedzialności dostawców usług cyfrowych. Dodatkowo przedstawiciele komendy Głównej Policji oraz Prokuratury Okręgowej opowiedzą o walce z cyberprzestępczością.

Druga scena w całości poświęcona będzie sztucznej inteligencji: jej zastosowaniu, wyzwaniom jakie stoją przed firmami oraz możliwościami jakie za sobą niesie. Pokazane zostaną przykłady wdrożenia sztucznej inteligencji przez polskie start-upy i duże międzynarodowe korporacje.

Cena? Zero złotych – udział w konferencji jest bezpłatny. Zarejestruj się już dziś, by zarezerwować miejsce. Partnerami konferencji są między innymi Warszawski Instytut Bankowości, Fundacja Digital Poland i Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń. Konferencja jest również elementem działań związanych z Europejskim Miesiącem Cyberbezpieczeństwa oraz otrzymała patronat honorowy Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Cyfryzacji, Prezydent Miasta Warszawy oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. My także objęliśmy konferencję naszym patronatem. Więcej informacji na stronie www.cyberacademy.com.pl

Powrót

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Już wkrótce druga edycja konferencji Cyber Academy

Komentarze