01.12.2013 | 23:02

Adam Haertle

Kolejny wyciek danych ONR

Po umieszczeniu w sieci kompletnego zrzutu danych z Facebooka Przemysława Holochera, byłego szefa Obozu Narodowo-Radykalnego i obecnego członka władz Ruchu Narodowego i Stowarzyszenia Marsz Niepodległości oraz podmianie stron narodowców w dniu 11 listopada, tajemniczy hakerzy opublikowali dane, pobrane z forów narodowców – w tym również dostępnych tylko dla członków organizacji.

Już od kilku lat prowadzone są działania związane z inwigilacją i kontrolą środowisk i ruchów o charakterze kibolskim, faszystowskim i neo-nazistowskim w Polsce. Posiadamy dokładne informacje na temat ich struktur i działaczy. Posiadamy swoich ludzi wewnątrz każdej liczącej się organizacji, ludzi którzy nam pozwolili zebrać i zweryfikować tak potężną bazę danych. Dzięki ich poświęceniu możemy dzisiaj opublikować cząstkę naszej wiedzy.

Dzisiaj publikujemy kompletny zrzut kilku for internetowych – w tym tego najważniejszego, wyłącznie dla członków ONR. Prezentujemy go w formie zaawansowanej wyszukiwarki, zawierającej wszystkie tematy, posty i prywatne wiadomości, a także informacje o użytkownikach (polecamy np. hasła z “1488”). Wielu z nich miało konta na kilku lub na wszystkich forach które dziś publikujemy.

Do oceny czytelników pozostawiamy mokre sny narodowców o utworzeniu tajnych służb w porównaniu z tym co my posiadamy.

Prosimy też zwrócić uwagę na odliczanie na górze strony, które nieprzypadkowo zostało ponownie uruchomione.

Co ciekawsze tematy i informacje:

Powrót

Komentarze

 • 2013.12.02 10:01 c1953898

  Dlaczego na blogu o computer security sa tagi „ONR” czy „prawica”, rozszerzacie tematyke na ogolne wydarzenia w Polsce?

  Odpowiedz
  • 2013.12.02 10:13 Adam

   Tagi są po to, żeby w „powiązanych” wyświetlały się artykuły na podobne tematy. Tak samo jak „ONR” jest tam też „Akademia Morska” czy „CBA”.
   Temat włamań / naruszeń prywatności / wycieków danych organizacji prawicowych moim zdaniem pasuje do tematyki serwisu.

   Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Kolejny wyciek danych ONR

Komentarze