Kolejny wyciek danych ONR

dodał 1 grudnia 2013 o 23:02 w kategorii Drobiazgi  z tagami:

Po umieszczeniu w sieci kompletnego zrzutu danych z Facebooka Przemysława Holochera, byłego szefa Obozu Narodowo-Radykalnego i obecnego członka władz Ruchu Narodowego i Stowarzyszenia Marsz Niepodległości oraz podmianie stron narodowców w dniu 11 listopada, tajemniczy hakerzy opublikowali dane, pobrane z forów narodowców – w tym również dostępnych tylko dla członków organizacji.

Już od kilku lat prowadzone są działania związane z inwigilacją i kontrolą środowisk i ruchów o charakterze kibolskim, faszystowskim i neo-nazistowskim w Polsce. Posiadamy dokładne informacje na temat ich struktur i działaczy. Posiadamy swoich ludzi wewnątrz każdej liczącej się organizacji, ludzi którzy nam pozwolili zebrać i zweryfikować tak potężną bazę danych. Dzięki ich poświęceniu możemy dzisiaj opublikować cząstkę naszej wiedzy.

Dzisiaj publikujemy kompletny zrzut kilku for internetowych – w tym tego najważniejszego, wyłącznie dla członków ONR. Prezentujemy go w formie zaawansowanej wyszukiwarki, zawierającej wszystkie tematy, posty i prywatne wiadomości, a także informacje o użytkownikach (polecamy np. hasła z “1488”). Wielu z nich miało konta na kilku lub na wszystkich forach które dziś publikujemy.

Do oceny czytelników pozostawiamy mokre sny narodowców o utworzeniu tajnych służb w porównaniu z tym co my posiadamy.

Prosimy też zwrócić uwagę na odliczanie na górze strony, które nieprzypadkowo zostało ponownie uruchomione.

Co ciekawsze tematy i informacje: