Mamy dla Was nietypowe zaproszenie – ten webinar nie będzie o bezpieczeństwie informacji

dodał 8 grudnia 2021 o 21:47 w kategorii Info 
Mamy dla Was nietypowe zaproszenie – ten webinar nie będzie o bezpieczeństwie informacji

W tym eksperymencie to Wy zadecydujecie o jego powodzeniu. Ja już z gościem webinaru rozmawiałem i pomyślałem, że też możecie być taką rozmową zainteresowani. Webinar będzie poświęcony nietypowemu dla nas tematowi – a mianowicie podatkom.

Zacznę od tego, że ten artykuł nie ma tagu „sponsorowany”, bo nie jest sponsorowany. A nawet jeśli jest, to sponsoruję go tylko ja, z własnej, w żaden sposób nieopłaconej woli. Kilka dni temu umówiłem się na spotkanie z panem Piotrem Lissem w sprawie moich podatków – prowadzę działalność gospodarczą i wobec szeroko zakrojonych zmian w przepisach na 2022 r. postanowiłem zasięgnąć opinii eksperta, by nie popełnić kosztowych błędów. Pana Piotra znałem, ponieważ firma, w której pracuje, RSM Poland, jest moim klientem – nabyła filmy edukacyjne. Spotkanie, na którym omówiliśmy moją sytuację podatkową, było tak owocne, że postanowiłem poprosić pana Piotra, by spotkał się także z Wami – jeśli skorzystacie na nim tak jak ja, to na pewno nie uznacie tego czasu za stracony. Spotkanie na żywo odbędzie się 15 grudnia (w środę) o godzinie 20:00 na kanale ZaufanejTrzeciejStrony na YouTubie. Dostępne będzie także nagranie.

Webinar poprowadzę ja, ale w pierwszej części – ok. 30 minut – oddam głos głównie panu Piotrowi, który opowie o tym, jak zmiany przepisów wpływają na branżę IT i jakie możliwości otwierają, szczególnie przed osobami prowadzącymi działalność gospodarczą. Potem pan Piotr postara się odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania – spędzimy z Wami tyle czasu, ile będzie trzeba. Transmisja na żywo i nagranie będą dostępne pod poniższym linkiem:

Jeśli już teraz macie pytania do pana Piotra, możecie je zadawać w komentarzach pod artykułem. Oczywiście pytania zadawane na żywo też zostaną uwzględnione.

Pod tym linkiem możecie łatwo dodać wydarzenie do swoich kalendarzy. Oczywiście możecie to też zrobić ręcznie :) Do zobaczenia 15 grudnia o 20!