Nadchodzi PLNOG21 – znamy pierwszą część agendy i mamy dla Was zniżki!

dodał 12 września 2018 o 08:59 w kategorii Wykłady  z tagami:
Nadchodzi PLNOG21 – znamy pierwszą część agendy i mamy dla Was zniżki!

1-2 października zapraszamy do Krakowa na PLNOG21 – jedno z najważniejszych wydarzeń dotyczących rynku telco w Polsce. PLNOG to forum wymiany informacji dla tych, którzy tworzą, rozwijają i monitorują infrastrukturę telekomunikacyjną.

Zaczynamy od informacji o zniżce, którą mamy specjalnie dla naszych czytelników. Łapcie kod promocyjny na 15% rabatu – wystarczy podczas rejestracji wpisać Z3S. Uwaga studenci, dla Was cena naprawdę okazyjna. Rejestrować się można TUTAJ.

Poznaj PLNOG

PLNOG to największa w Polsce niezależna konferencja dla osób z branży telekomunikacyjnej. Uczestnikami PLNOG-a są przedstawiciele firm dostarczających usługi internetowe, telekomunikacyjne, jak również reprezentanci dużych firm, organizacji i korporacji, które korzystają z ich usług. Konferencja to doskonałe forum wymiany informacji.

PLNOG jest wydarzeniem cyklicznym i dwa razy w roku zgromadzi w jednym miejscu polskich dostawców usług internetowych, operatorów sieci, inżynierów oraz osoby zainteresowane rozwojem rynku telco. Konferencja już od 10 lat napędza i wspiera współpracę między przedstawicielami firm teleinformatycznych oraz telekomunikacyjnych.

Podczas 21 edycji PLNOG wystąpią m.in.:

  • Ron Broersma – Bezpieczeństwo US Navy, IPv6
  • Michał Sajdak – Rekonesans sieciowy – pokaz live
  • Doug Madory – Analyzing an Volatile Internet
  • Piotr Gruszczyński – WiFi calling – architektura i ograniczenia
  • David Barroso – Global Routing as a Service
  • Piotr Strzyżewski – RIPE – Co i jak?
  • Agata Kołodziejczyk – Sztuczny habitat księżycowy
  • Piotr Okupski – Filtrowanie DDoS za pomocą Wanguard

Więcej ciekawych wykładów znajdziecie TUTAJ.

Nie zabraknie praktycznych tematów z zakresu SDN, IoT, routingu i BGP, jak również Community Cornera, w którym będziemy dyskutować na tematy polskiej teleinformatyki w luźnej atmosferze. Na specjalne życzenie publiczności powróci także duet Andrzej Gab i Robert Woźny, którzy będą kontynuować kontrowersyjną historię fuckupów w polskiej branży telekomunikacyjnej.

Spotkania PLNOG to okazja nie tylko do zdobycia wiedzy, ale także niecodzienna szansa do zawarcia biznesowych znajomości – wśród uczestników znaleźć można gości ze świata biznesu (IT, dostawcy internetu, telekomunikacja, sprzęt, usługi), z instytucji publicznych (uczelnie, organa śledcze) oraz z mediów.

Z3S jako patron konferencji oczywiście też tam będzie, zapraszamy!

https://plnog.pl/pl/