19.03.2013 | 14:34

avatar

Adam Haertle

Nietuzinkowe przypadki z testów penetracyjnych – darmowy wykład online

W Polsce dużo trudniej niż na zachodzie trafić na darmowy wykład poświęcony bezpieczeństwu komputerowemu – tym chętniej promujemy takie inicjatywy. Już za tydzień będzie można wysłuchać ciekawej prezentacji Borysa Łąckiego pod tytułem „Nietuzinkowe przypadki z testów penetracyjnych czyli historia o wyższości wyborowego zespołu nad automatycznymi narzędziami”, wygłoszonej wcześniej na konferencji Secure 2012. Z opisu Borysa:


Sesja kładzie nacisk wyłącznie na aspekty praktyczne, w szczególności ukazanie zależności pomiędzy drobnymi podatnościami, które mimo, że osobno nie sprawiają wrażenia krytycznych to połączone będą skutkować przełamaniem najbardziej skomplikowanych zabezpieczeń. Wykaże wyższość doświadczonego zespołu ekspertów, których działania są identyczne z działaniami cyberprzestępców nad zautomatyzowanymi narzędziami. Pokaże i omówi najbardziej interesujące i niestandardowe przypadki wyszukiwania podatności, oparte na własnym wieloletnim doświadczeniu.

Rejestracji na wykład on-line można dokonać na stronie organizatora – VirtualStudy.pl.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Nietuzinkowe przypadki z testów penetracyjnych – darmowy wykład online

Komentarze