Przed nami Advanced Threat Summit 2018, a dla Was kod rabatowy!

dodał 8 października 2018 o 17:08 w kategorii Wykłady  z tagami:
Przed nami Advanced Threat Summit 2018, a dla Was kod rabatowy!

Advanced Threat Summit 2018 to jedna z największych i najważniejszych konferencji cybersecurity w Polsce. Zapraszamy menedżerów cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa informacji z dużych i średnich firm oraz organizacji.

Piąta edycja AT Summit koncentruje się na tematyce wpływu automatyzacji i sztucznej inteligencji na branżę cyberbezpieczeństwa. W programie również zagadnienia dbałości o bezpieczeństwo w całym procesie tworzenia systemów IT, cybercrime oraz dyskusja, skąd właściwie bierze się zło w sieci.

Prelegenci

Czekać na Was będzie kilkudziesięciu prelegentów, sesje równoległe i plenarne, 4 warsztaty do wyboru, ponad 20 różnych tematów dyskusji roundtable i wiele miejsca do networkingu.

Goście specjalni AT Summit 2018:

  • Menny Barzilay (CTO, Cyber Research Center, Tel-Aviv University) – doskonały mówca i ekspert w obszarze mariażu cyberbezpieczeństwa i sztucznej inteligencji. Szef technologiczny ośrodka badawczego Cyber Research na Tel-Aviv University,
  • Mikko Hypponen (Chief Research Officer, F-Secure) – żywa legenda i jeden z prawdziwych autorytetów branży cyberbezpieczeństwa,
  • Martin Knobloch (Chairman of the Board, OWASP Foundation) – praktyk wykorzystania koncepcji Secure by Design,
  • Marek Rożalski (trener i coach, wykładowca) – wybitny ekspert w zakresie hakowania umysłów i psychomanipulacji,
  • Alex Vaystikh (CTO i współzałożyciel, SecBI) – innowator stojący za rozwiązaniami SecBI, ekspert wykorzystania Machine Learning i BigData w cyberbezpieczeństwie.

Swoim doświadczeniami podzielą się również m.in.:

Jarosław Abramczyk, Centrum Informatyki Resortu Finansów; Grzegorz Długajczyk, ING Bank; Aleksander Ludynia, AC Project; Mec. Marcin Maruta, Kancelaria Maruta Wachta; Jacek Orzeł, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju; Jakub Pepłoński, Allegro.pl; Janusz Żmudziński, Polskie Towarzystwo Informatyczne.

Więcej o prelegentach TU, zaś TUTAJ cały program wydarzenia.

Uczestnicy uzyskają 13 punktów CPE!

Zniżka dla czytelników Z3S

Jesteśmy patronem wydarzenia i dla naszych Czytelników mamy 10% rabatu do 12 października! Podczas rejestracji wystarczy użyć kodu promocyjnego „ZTS”. Rejestrować się można JUŻ TUTAJ.