11.11.2012 | 01:10

avatar

Adam Haertle

Statystyki Counter Strike’a na serwerze GDDKiA

Czasem się zdarzy, że jakiemuś administratorowi sieci omsknie się palec i znienacka serwer pokazuje nie tę stronę, co trzeba. Konsekwencje mogą być wszelakie – w zależności od tego, co i gdzie się znienacka pokazało. W tym przypadku mogło być gorzej, ale jednak statystyki banów na serwerze Counter Strike’a nie wyglądają zbyt poważnie pod adresem http://www.warszawa.gddkia.gov.pl.

Wygląd witryny www.warszawa.gddkia.gov.pl

Nie szukając zbyt głęboko teorii spiskowych widzimy, że zarówno serwer Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, jak i witryny 4fragers.com znajduje się w tej samej firmie hostingowej, pod tym samym adresem IP. Prawdopodobieństwo, że jest to błąd konfiguracji, jest większe, niż teorii o urzędnikach, którzy grają w CSa zamiast budować autostrady.

Aktualizacja: Kilka dni wcześniej informacja o dziwnej zawartości tego serwera została opublikowana na forum DevilTeam.pl.

Powrót

Komentarze

 • avatar
  2012.11.11 20:37 nickname

  źródło DT?

  Odpowiedz
 • avatar
  2012.11.12 01:56 Adrian

  Jako właściciel witryny 4Fragers.com oraz małej hostingowni informuję iż strony http://www.warszawa.gddkia.gov.pl (Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad) niestety nie znajdują sie na mojej maszynie. Nie jest to więc to samo IP. Nie zarabiam więc nic na lukratywnych żądowych kontraktach za wynajmem serwerów. Jednocześnie w imieniu swoim jak i administracji 4Fragers.com pragniemy podziękować Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad za darmową reklamę.

  Odpowiedz
 • avatar
  2012.11.12 08:20 macfly

  Jasne ze dt. Sami tego nie odkryli.

  Odpowiedz
  • avatar
   2012.11.12 08:50 Adam

   Nasi czytelnicy wiedzą, że zawsze podajemy linki do źródeł, z których korzystamy. Zawsze też sprawdzamy, czy nie napisał o tym ktoś wcześniej. Na tę stronę trafiliśmy sami, nie było to trudne.
   Prz okazji, możecie podać link do innego źródła? Zawsze możemy dopisać, kto też to wygoglował.

   Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Statystyki Counter Strike’a na serwerze GDDKiA

Komentarze