Szkolenia wideo Security Awareness – 7 godzin materiału

dodał 16 marca 2020 o 07:00 w kategorii Info  z tagami:
Szkolenia wideo Security Awareness – 7 godzin materiału

Pracownicy rozsiani po całym kraju lub pracujący zdalnie? Nie możesz zebrać całej załogi, by każdemu przekazać podstawowe zasady bezpieczeństwa? Przedstawiamy nasze rozwiązanie, czyli szkolenia wideo Security Awareness.

Jak skutecznie i atrakcyjnie przekazać wiedzę o bezpieczeństwie pracownikom znajdującym się w wielu lokalizacjach? Jak zadbać o regularną edukację obejmującą najważniejsze obszary zagrożeń? Jak zapewnić, by także nowozatrudnione osoby otrzymywały ten sam zestaw szkoleń?

W odpowiedzi na te problemy proponujemy autorski zestaw filmów nagranych przez naszego niezwykle doświadczonego trenera Adama Haertle. Materiały przedstawiane w nagraniach były doskonalone w trakcie kilkuset wykładów przeprowadzonych dla pracowników firm w całej Polsce. Adresowane kwestie wybrane zostały zarówno na podstawie obserwacji aktualnych zagrożeń na polskim rynku, jak i setek pytań zgłaszanych przez słuchaczy.

Fragment odcinka: Ataki „na prezesa”

W oferowanych filmach edukacyjnych uczymy, jak chronić się przed atakami i wyciekami informacji oraz jak dbać o bezpieczeństwo firmowych danych. Przekazujemy sporą dawkę wiedzy o tym, co dzisiaj w obszarze cyberbezpieczeństwa warto wiedzieć. Omawiamy najistotniejsze zagrożenia aktualnie obecne na polskim rynku, na które natrafić mogą pracownicy firmy w życiu zawodowym i prywatnym.

Fragment odcinka: Jak płacić w internecie

Opierając się o analizy scenariuszy rzeczywistych ataków, które miały miejsce w ciągu ostatnich miesięcy w Polsce i na świecie pokazujemy, jak wyglądają działania przestępców zarówno z perspektywy ofiar, jak i sprawców oraz uczymy, jak można się przed nimi bronić. Nagrania są bogato ilustrowane, pokazując przebieg faktycznych ataków.

Fragment odcinka: Bezpieczeństwo fizyczne

Obecnie oferujemy 25 gotowych filmów, stanowiących łącznie 7 godzin wysokiej jakości materiałów edukacyjnych. Klientom, którzy zakupią pełny pakiet, gwarantujemy także dostęp do wszystkich nowych odcinków – a planujemy nagrywać ich co najmniej 6 rocznie (zapewne będzie ich dużo więcej, bo tematów nie brakuje).

Pełną listę gotowych odcinków wraz z ich opisami, tematy odcinków w przygotowaniu, zakres cenowy oraz zestawienie pytań i odpowiedzi znajdziecie na dedykowanej podstronie poświęconej ofercie wideo Security Awareness. Wszystkie zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu elektronicznego pod adresem biuro [małpa] zaufanatrzeciastrona.pl lub telefonicznego pod numerem 517 199 507 (w godz. 9-17 w dni robocze).

Pytania i odpowiedzi

Q: Czy dostęp może kupić osoba prywatna?

A: W tej chwili oferta przeznaczona jest dla firm, ale być może uruchomimy także wersję dla klientów prywatnych.

Q: Czy oferowana jest platforma szkoleniowa?

A: W tej chwili oferta obejmuje wyłącznie dostarczenie treści wideo w dwóch formach: plików wideo lub linków do filmów online.

Q: Czy na koniec filmu jest test do rozwiązania?

A: Oferujemy same filmy, lecz jeśli pojawią się klienci zainteresowani zestawami testowych pytań, dostarczymy także pytania (i odpowiedzi).

Do zobaczenia na ekranie!