16.02.2018 | 12:36

avatar

Agnieszka Wesołowska

To już jedenasty SEMAFOR na naszej bezpiecznej drodze!

Najnowsza edycja konferencji SEMAFOR czyli XI Forum Bezpieczeństwa i Audytu IT SeMAFor odbędzie się w dniach 15-16 marca w Warszawie. Po raz kolejny Zaufana Trzecia Strona patronuje jednemu z najważniejszych wydarzeń związanym ze światem bezpieczeństwa informacji i audytu IT w Polsce.

SEMAFOR to idealne miejsce do zapoznania się z bieżącymi zagrożeniami i ciekawymi case studies, zdobycia nowego doświadczenia oraz nawiązania i podtrzymania relacji w środowisku bezpieczeństwa i audytu IT. Wybieracie się? My tak!

Powrót do podstaw – nowe zagrożenia, stare problemy

Tematyka konferencji podzielona została na trzy części:

  • zarządzanie bezpieczeństwem informacji,
  • audyt IT,
  • techniczne aspekty bezpieczeństwa.

Uczestnicy zastanowią się nad branżowy trendem dążenia w kierunku bezpieczeństwa wbudowanego od podstaw. Czy naprawdę jest osiągalny? Czy można się uporać ze stale powracającymi problemami. Jak w środowisku pełnym coraz nowszych technologii i IoT, rozwiązań start-upowych, projektów agile i bycia online możliwe należy podchodzić do kwestii bezpieczeństwa?

Konferencja zapowiada się rewolucyjnie nie dlatego, że podejmuje nową tematykę, a dlatego, że uczestnicy zyskają szansę, by od nowa spojrzenie za siebie i dokonać analizy zasad bezpieczeństwa.

Programiści w programie

Gościem specjalnym konferencji będzie Matt Loeb, dyrektor generalny ISACA. W sesji plenarnej pojawi się też Dalim Basu z ISACA Londyn, Michał Sajdak z Sekuraka, Piotr Konieczny z Niebezpiecznika, Eoin Keary, szef edgescan.com oraz – no, tak, tego gościa Państwo znają na pewno – Adam Haertle, ZaufanaTrzeciaStrona.pl.

Potężne nazwiska pojawiają się też sesjach tematycznych, warto sprawdzić na stronie organizatoraZachęcamy do zapoznania się z programem oraz rejestracji. Mowa będzie o kwestiach bardzo technicznych, socjologii, marketingu, informacji, o praktyce i teorii. Dodatkowo udział w konferencji Semafor zapewnia uzyskanie 13 punktów CPE do certyfikatów: CISSP/ CISA/ CISM/ CRISC/ CGEIT.

Kwestie organizacyjne

Co gwarantuje rejestracja? Zarejestrowany uczestnik ma zapewniony udział w obu dniach konferencji, udział w integracyjnej imprezie wieczornej pierwszego dnia, otrzymuje materiały konferencyjne i może skorzystać z przerw kawowych oraz lunch w trakcie konferencji. Kto pierwszy ten lepszy – koszt udziału w konferencji uzależniony jest od daty dokonania zgłoszenia. Do 2 marca wynosi 1450 zł netto, po tym czasie 1699 zł netto. Członkowie ISACA oraz ISSA Polska mają zapewnione preferencyjne warunki udziału w konferencji, a cena dla nich wynosi 1199 zł netto.

UWAGA, PROMOCJA – dla naszych czytelników organizatorzy przygotowali 10% zniżki od aktualnie obowiązującej ceny! Aby z niej skorzystać przy rejestracji wystarczy wpisać w pole „kody promocyjne i rabaty”: ZTS-patron.

Miejsc nie zabraknie – konferencja organizowana jest na PGE Narodowy. Uczestnicy mają przygotowany nocleg w pobliskich hotelach w cenach preferencyjnych.

Zapraszamy!

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

To już jedenasty SEMAFOR na naszej bezpiecznej drodze!

Komentarze