To już jedenasty SEMAFOR na naszej bezpiecznej drodze!

dodał 16 lutego 2018 o 12:36 w kategorii Główna, Info, Wykłady  z tagami:
To już jedenasty SEMAFOR na naszej bezpiecznej drodze!

Najnowsza edycja konferencji SEMAFOR czyli XI Forum Bezpieczeństwa i Audytu IT SeMAFor odbędzie się w dniach 15-16 marca w Warszawie. Po raz kolejny Zaufana Trzecia Strona patronuje jednemu z najważniejszych wydarzeń związanym ze światem bezpieczeństwa informacji i audytu IT w Polsce.

SEMAFOR to idealne miejsce do zapoznania się z bieżącymi zagrożeniami i ciekawymi case studies, zdobycia nowego doświadczenia oraz nawiązania i podtrzymania relacji w środowisku bezpieczeństwa i audytu IT. Wybieracie się? My tak!

Powrót do podstaw – nowe zagrożenia, stare problemy

Tematyka konferencji podzielona została na trzy części:

  • zarządzanie bezpieczeństwem informacji,
  • audyt IT,
  • techniczne aspekty bezpieczeństwa.

Uczestnicy zastanowią się nad branżowy trendem dążenia w kierunku bezpieczeństwa wbudowanego od podstaw. Czy naprawdę jest osiągalny? Czy można się uporać ze stale powracającymi problemami. Jak w środowisku pełnym coraz nowszych technologii i IoT, rozwiązań start-upowych, projektów agile i bycia online możliwe należy podchodzić do kwestii bezpieczeństwa?

Konferencja zapowiada się rewolucyjnie nie dlatego, że podejmuje nową tematykę, a dlatego, że uczestnicy zyskają szansę, by od nowa spojrzenie za siebie i dokonać analizy zasad bezpieczeństwa.

Programiści w programie

Gościem specjalnym konferencji będzie Matt Loeb, dyrektor generalny ISACA. W sesji plenarnej pojawi się też Dalim Basu z ISACA Londyn, Michał Sajdak z Sekuraka, Piotr Konieczny z Niebezpiecznika, Eoin Keary, szef edgescan.com oraz – no, tak, tego gościa Państwo znają na pewno – Adam Haertle, ZaufanaTrzeciaStrona.pl.

Potężne nazwiska pojawiają się też sesjach tematycznych, warto sprawdzić na stronie organizatoraZachęcamy do zapoznania się z programem oraz rejestracji. Mowa będzie o kwestiach bardzo technicznych, socjologii, marketingu, informacji, o praktyce i teorii. Dodatkowo udział w konferencji Semafor zapewnia uzyskanie 13 punktów CPE do certyfikatów: CISSP/ CISA/ CISM/ CRISC/ CGEIT.

Kwestie organizacyjne

Co gwarantuje rejestracja? Zarejestrowany uczestnik ma zapewniony udział w obu dniach konferencji, udział w integracyjnej imprezie wieczornej pierwszego dnia, otrzymuje materiały konferencyjne i może skorzystać z przerw kawowych oraz lunch w trakcie konferencji. Kto pierwszy ten lepszy – koszt udziału w konferencji uzależniony jest od daty dokonania zgłoszenia. Do 2 marca wynosi 1450 zł netto, po tym czasie 1699 zł netto. Członkowie ISACA oraz ISSA Polska mają zapewnione preferencyjne warunki udziału w konferencji, a cena dla nich wynosi 1199 zł netto.

UWAGA, PROMOCJA – dla naszych czytelników organizatorzy przygotowali 10% zniżki od aktualnie obowiązującej ceny! Aby z niej skorzystać przy rejestracji wystarczy wpisać w pole „kody promocyjne i rabaty”: ZTS-patron.

Miejsc nie zabraknie – konferencja organizowana jest na PGE Narodowy. Uczestnicy mają przygotowany nocleg w pobliskich hotelach w cenach preferencyjnych.

Zapraszamy!