15.03.2019 | 06:41

avatar

Agnieszka Wesołowska

Zapraszamy na dobrą i darmową konferencję CyberAcademy

Wszystko (prawie!) o cyberbezpieczeństwie i sztucznej inteligencji na konferencji nie tylko dla osób technicznych. 20 prelegentów, wymiana wiedzy, dla pierwszych uczestników prezent. Rejestrować się można już i to za darmo.

Cyberbezpieczeństwo to zagadnienie, z którym obowiązkowo powinni się zapoznać wszyscy użytkownicy komputerów i urządzeń mobilnych. W praktyce ten temat dotyczy dziś każdego, zatem najnowsza, trzecia już edycja konferencji CyberAcademy przeznaczona jest i dla fachowców, i dla osób nietechnicznych. Chcesz wiedzieć, co w cyberbezpieczeństwie piszczy – możesz już dzisiaj się zarejestrować. To spotkanie to świetna okazja do osobistego poznania osób, które definiują kierunki rozwoju polskiej cybernetyki i kreują technologiczne trendy. To również okazja do nabycia cennej wiedzy.

Jak, kto, gdzie, kiedy?

Cyber Academy to wydarzenie skupiające ludzi ze świata biznesu, nauki, administracji oraz studentów zainteresowanych tematyką nowych technologii.

Już po raz trzeci na wydarzeniu pojawią się eksperci, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wśród gości m.in. Jędrzej Trzciński, Security Manager Onet.pl, Bartosz Węglarczyk, Onet.pl, mec.Artur Piechocki, kancelaria APLaw, płk Grzegorz Małecki, Instytut Bezpieczeństwa i Strategii, Filip Kupiński, Security Manager Accenture, Kamil Basaj, INFO OPS POLSKA, Piotr Mieczkowski, Dyrektor wykonawczy, Fundacja Digital Poland, Radosław Madej, Dyrektor generalny MWR InfoSecurity Polska, Karolina Małagocka, Senior Service Marketing Director F-secure, Kamil Konikiewicz, Dyrektor Biura Rozwoju Sztucznej Inteligencji, PKO BP, Dagmara Krzesińska, Prezeska Fundacji Koalicja na rzecz Polskich Innowacji, Dariusz Gołębiewski, członek zarządu PZU LAB.

Ze względu na bogaty program całość wydarzenia odbędzie się na dwóch scenach już 11 kwietnia na SGH (budynek C, Warszawa, Al. Niepodległości 128).

Zaufana Trzecia Strona jest patronem medialnym wydarzenia. Zapraszamy!


Powrót

Komentarze

 • avatar
  2019.03.15 07:45 R()b

  Konferencja fajna, szkoda tylko, że w tym samym terminie co Cyber Security Summit 2019. Albo wykłady Adama albo to. Co wybrać?

  Odpowiedz
  • avatar
   2019.03.16 00:58 Marek

   Ktoś nie pomyślał dając 2 konf w tym samym czasie. Ja wybrałem tamtą a nie ta. A tak poszedłbym na 2.

   Odpowiedz
 • avatar
  2019.03.15 07:48 Anonim

  Czy będzie dostępny zapis live na yt?

  Odpowiedz
  • avatar
   2019.03.15 10:03 Organizator

   Live nie będzie dostępny

   Odpowiedz
   • avatar
    2019.03.16 14:45 A

    Szkoda. Do Warszawy mam strasznie daleko.

    Odpowiedz
    • avatar
     2019.03.17 22:53 B

     Ja tez mam daleko a jednak bede. W czym tak naprawde jest problem? Kasa, czy brak motywacji w rozwoju, zbieraniu znajomosci?

     Odpowiedz
   • avatar
    2019.03.19 10:39 K

    Ale w ogóle nie będzie, czy tylko live nie będzie? Bo widzę na stronie, że z poprzednich edycji są jakieś nagrania na YouTube wrzucone (nie sprawdzałem czy wszystkie).

    Odpowiedz
 • avatar
  2019.03.16 08:11 Telemach

  Warto zwrócić uwagę również na darmowy Studencki Festiwal Informatyczny już w przyszłym tygodniu w Krakowie

  https://sfi.pl/

  Odpowiedz
  • avatar
   2019.03.17 22:49 Fajka

   Warto bo…?
   Szoda ze nie ma argumentacji…

   Odpowiedz
  • avatar
   2019.03.18 08:52 Jajo

   Dla bezpiecznika (osoby zainteresowanej bezpieczenstwem), srednio.
   Dla programistow, studentow, ktorzy sa urwac sie z zajec jest OK.

   Odpowiedz
 • avatar
  2019.03.17 01:32 D0kv

  Takie cos powinni dac na yt live jak darmowe, jakis rozsadny PPV tez moglby byc. szkoda, szczegolnie, ze niby nietechniczni maja na tym zyskac. Zamkniety zasieg warszawy i patronatow w tym MC.

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Zapraszamy na dobrą i darmową konferencję CyberAcademy

Komentarze