28.09.2017 | 11:13

avatar

redakcja

Zapraszamy na drugą edycję technicznej konferencji Security PWNing

Chcecie wybrać się na techniczną konferencję na najlepszym poziomie bez prezentacji marketingowych? Dobra okazja ku temu pojawi się ponownie w tym roku wraz z drugim wydaniem konferencji Security PWNing.

W dniach 6-7 listopada 2017 roku w Warszawie odbędzie się kolejna edycja jednej z najciekawszych konferencji poświęconych bezpieczeństwu w Polsce. Program zapowiada się równie interesująco co w zeszłym roku, wśród prelegentów nie zabraknie naszych trenerów a całą imprezę objęliśmy patronatem medialnym – dzięki czemu na końcu artykułu znajdziecie także kod rabatowy dla Czytelników z3s.

Program mocno techniczny

Pierwszym i największym atutem Security PWNing jest program konferencji, o którego atrakcyjność zadbała rada programowa pod przewodnictwem Gynvaela Coldwinda. Już pierwsza edycja dostarczyła uczestnikom dużo praktycznej i technicznej wiedzy, a druga zapowiada się podobnie. Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać takich technicznych ekspertów jak Mateusz Jurczyk, Marcin Noga, Kacper Szurek czy Sergiusz Bazański a tematy ich prezentacji będą obejmowały zarówno hakowanie układów scalonych, analizy błędów w jądrze Windows i Linux jak i błędy w różnych popularnych aplikacjach. Będzie można także posłuchać prelekcji o bezpieczeństwie urządzeń medycznych czy śledzeniu transakcji dokonywanych za pomocą kryptowalut. W programie znajdzie też wykład dla pentesterów w wykonaniu naszego trenera Borysa Łąckiego a do kompletu (i dla rozluźnienia atmosfery nasyconej asemblerem) na scenie spotkacie również redaktora naczelnego z3s, Adama Haertle, który opowie o szybkich samochodach nierozważnych hakerów.

Atrakcje, atrakcje

Oprócz wykładów nie zabraknie także innych atrakcji. W trakcie konferencji będzie można swobodnie pograć na starym sprzęcie komputerowym, przygotowanym przez Fundację Promocji Retroinformatyki „Dawne Komputery i Gry”. Zapowiada się dobra zabawa, także w trakcie wieczornej imprezy pierwszego dnia konferencji. Nie zabraknie także konkursu mini CTF, przygotowanego przez niezawodny zespół P4.

Chcę aby Security PWNing była konferencją w której sam chętnie uczestniczę – mówi Gynvael Coldwind – bardzo techniczne prelekcje prezentujące najnowsze wyniki badań prowadzone przez światowej klasy researcherów przemieszane z lżejszymi, ale nadal merytorycznymi tematami związanymi z rzeczywistymi pentestami czy red/blue teamingiem; do tego do poczytania towarzysząca publikacja i zawody security CTF organizowane przez topową drużynę. Cała konferencja powinna przekazać solidną dawkę informacji, dać możliwość poznania ludzi z branży, ale przede inspirować – szczególnie, że jako środowisko związane z bezpieczeństwem IT mamy jeszcze bardzo wiele do zrobienia.

Koszt udziału w konferencji to 999 PLN netto, a my mamy dla naszych Czytelników kod rabatowy 20ZTS2017 dający jeszcze przez kilka dni 20% rabatu. Do zobaczenia na miejscu!

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Zapraszamy na drugą edycję technicznej konferencji Security PWNing

Komentarze