06.10.2022 | 07:37

redakcja

Zapraszamy na konferencję CyberSafe with EXATEL już 20 października

Jeśli przez ostatnie lata brakowało wam okazji do branżowych spotkań towarzyskich, to mamy dla was dobrą wiadomość. Już wkrótce będzie ku temu dobra okazja, a do tego będzie można posłuchać o interesujących technologiach bezpieczeństwa.

20 października w Forcie Kręglickich w Warszawie EXATEL organizuje stacjonarną konferencję, ale osoby spoza Warszawy lub preferujące ekran komputera od krzesła na sali wykładowej też będą zadowolone, ponieważ konferencja będzie transmitowana online.

Na konferencji CyberSafe with EXATEL będziecie mogli między innymi poznać raport pokazujący aktualny stan bezpieczeństwa wśród polskich firm, opracowany przez EXATEL na bazie wewnętrznych analiz oraz spostrzeżeń z pracy przy projektach klienckich. Dowiecie się też, jakie były najczęściej spotykane problemy i metody ich rozwiązywania oraz jakie trendy – zagraniczne oraz polskie – mają i będą mieć wpływ na cyberbezpieczeństwo polskich firm.

Eksperci EXATEL, a zarazem praktycy, podzielą się wiedzą oraz doświadczeniem z realizacji projektów z obszaru cyberbezpieczeństwa dla klientów. Będzie okazja zobaczyć, jak w praktyce odpiera się ataki DDoS, wejść w świat sieci 5G, a także poznać przyszłość technologii Software-defined networking – SDN. Nie zabraknie także debaty na temat bezpieczeństwa państwa.

Szczegółowy program imprezy oraz formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie wydarzenia. Zapraszamy.

Dla pełnej przejrzystości – to reklama, za której publikację otrzymujemy wynagrodzenie.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Zapraszamy na konferencję CyberSafe with EXATEL już 20 października

Komentarze