Zapraszamy na konferencję Exatel Security Days

dodał 18 marca 2019 o 07:06 w kategorii Info  z tagami:
Zapraszamy na konferencję Exatel Security Days

Czy konferencja organizowania przez jedną firmę może być ciekawa? Zdecydowanie tak, czego dowodem mogą być trzy poprzednie edycje EXATEL Security Days. Dzisiaj zapraszamy Was na czwartą edycję, która odbędzie się w dniach 5-6 czerwca w Warszawie.

Między światem autorów rozwiązań służących bezpieczeństwu a światem ich użytkowników często istnieje spora luka. Klienci najczęściej spotykają się tylko ze sprzedawcami i wdrożeniowcami producenta, podczas gdy faktyczni autorzy rozwiązań siedzą na zapleczu. Brak kontaktu między twórcami a odbiorcami nie służy obu stronom. Stara się to zmienić EXATEL, organizując konferencję, na której można posłuchać i porozmawiać z ludźmi faktycznie budującymi i dostarczającymi rozwiązania bezpieczeństwa.

EXATEL Security Days 2019

Czego możemy spodziewać się po tegorocznej edycji konferencji? Na pewno będą to dwa dni wypełnione treściwymi wykładami (w tym także występ naszego Naczelnego, Adama). Posłuchać będzie można także o produktach prac badawczo-rozwojowych firmy Exatel, między innymi o projekcie TAMA, czyli polskiej platformie AntyDDoS. Oprócz tego poruszone zostaną kwestie funkcjonowania SOC, trudności w zbieraniu i analizie logów, deszyfrowaniu SSL-a czy reagowaniu na incydenty.

Elementami dodatkowymi tegorocznej edycji będą całodniowe warsztaty techniczne zorganizowane 7 czerwca oraz konkurs CTF – Capture The Flag. W tym drugim mogą wziąć udział tylko zarejestrowani uczestnicy ESD19.

W tym roku uczestnictwo w ESD jest płatne. Bilet zapewnia wejście na wykłady, warsztaty techniczne oraz wieczorny bankiet. Dzisiaj rano ruszyła sprzedaż pierwszej puli biletów – do końca marca są dostępne w promocyjnych cenach:

  • biznes – 500 zł,
  • samorządy – 100 zł,
  • służby mundurowe, administracja państwowa, NGO – 0 zł.

Od kwietnia ceny będą trochę wyższe (choć darmowe wejściówki pozostaną darmowe). Zapraszamy i do zobaczenia na miejscu!