15.09.2020 | 07:23

avatar

redakcja

Zapraszamy na konferencję poświęconą sztucznej inteligencji

Konferencja MAY AI HELP YOU? to trzy dni i kilkanaście krótkich, treściwych prezentacji pokazujących, jak najnowsze osiągnięcia technologiczne mogą wspierać działanie zespołów IT w firmach różnych sektorów.

Nietrudno dzisiaj znaleźć liczne foldery marketingowe opisujące zalety sztucznej inteligencji i przyszłości, w której komputery podejmą za nas wszystkie ważne decyzje. Dużo trudniej jednak znaleźć przykłady takich zastosowań w świecie rzeczywistym, przedstawiane przez osoby, które takie systemy projektowały, wdrażały i eksploatowały. Jeśli interesuje was to, jak uczenie maszynowe i sztuczna inteligencja mogą wspierać procesy IT – to ta konferencja jest dla was.

Krótko i na temat

Konferencja MAY AI HELP YOU? odbędzie się w dniach 13-15 października, lecz niech nie przestraszy was wizja trzech dni spędzonych przed monitorem. Prezentacje poszczególnych tematów trwają tylko 15 minut i jeśli dobrze przyjrzycie się programowi, to bez problemu wybierzecie interesujące was tematy.

Podczas prezentacji będziecie mieli okazję posłuchać o różnorodnych rozwiązaniach firmy HPE wspierających rozwiązywanie problemów, z którymi borykają się działy IT w każdej firmie. Co ważne, pokazywane będą przykłady realizowanych celów biznesowych i przebieg współpracy z klientami.

W trakcie konferencji będzie można zapoznać się z systemami pomagającymi w zarządzaniu infrastrukturą IT w centrach przetwarzania danych, zapewnianiu 100% dostępności do repozytoriów danych, racjonalnym zarządzaniu dostępną przestrzenią dyskową czy wspieraniu pracy zespołów administratorów. Zademonstrowane zostaną narzędzia, które zmniejszają ryzyko popełnienia błędów, pomagają zapewniać bezpieczne, stabilne i wydajne IT, a także ułatwiają zapobieganie problemom i osiąganie postawionych celów biznesowych.

To wszystko już 13-15 października – wystarczy się zarejestrować. A na koniec jeszcze film z zaproszeniem.

Dla pełnej przejrzystości: za publikację tego artykułu otrzymujemy wynagrodzenie.

Powrót

Komentarze

 • avatar
  2020.09.15 13:52 wk

  Jak na konferencję, to dość ujednolicony dobór prelegentów. Nazwałbym to raczej prezentacją. Ale może się nie znam.

  Odpowiedz
 • avatar
  2020.09.16 15:55 kaper

  Firefox, w NoScript zezwoliłem na domenę mayaihelpyou.pl. Ani programu, ani odnośnika do programu nie widzę (tylko do rejestracji).

  Odpowiedz
 • avatar
  2020.09.16 20:32 Piotr

  Trochę ten styl zaczął być nużący. Spijanie sobie z dzióbków, hermetyczny język, przerośnięte ego i zwiędłe żarciki branżowe sprawiają wrażenie zadowolonej z siebie sekty.
  Odpinam narty…

  Odpowiedz
  • avatar
   2020.09.17 14:47 wk

   @Piotr

   Przecież to jednej konkretnej firmy (HPE Polska) „konferencja” jest. To sobie do oczu skakać nie będą raczej ;) Tylko jakby szkoda że nie jest to w zajawce opisane od razu. Tak jakby się wstydzili. A np mnie nawet bardziej zainteresowałoby posłuchanie konkretnej prezentacji o ich rozwiązaniach. Tylko nie trzydniowej, litości. Jak ktoś ma rzeczywiście coś do powiedzenia, powinien to umieć streścić w znacznie krótszej jednostce czasu. Takie długie to mogą sobie być warsztaty, szkolenia, nie wiem. Rozciągnięcie prezentacji swoich produktów na trzy dni i nazwanie tego konferencją pokazuje tylko brak szacunku dla potencjalnych kontrahentów.

   Odpowiedz
 • avatar
  2020.09.17 08:36 Dan

  Z opisu prelegentów wynika że o AI na konferencji raczej nic się nie pojawi

  Odpowiedz
 • avatar
  2020.09.22 13:37 UczelnianyRandom

  Jako osoba zajmująca się AI – wielka ściema, promocja rozwiązań firmowych żeby sprzedać mocnarne słówko AI a pod spodem regresja liniowa… Zresztą to żadna konferencja jak prelegenci są z jednej firmy i pewnie żaden z nich nie ma publikacji z zakresu AI (a to by było wskazane).

  Tematyka:

  systemami pomagającymi w zarządzaniu infrastrukturą IT w centrach przetwarzania danych – głównie raportowanie i trochę lepsze ERP, może trochę Dev Ops, ale na pewno nie AI

  100% dostępności do repozytoriów danych – kubernetes, swarmy dockera, cokolwiek ale na pewno nie AI

  racjonalnym zarządzaniu dostępną przestrzenią dyskową czy wspieraniu pracy zespołów administratorów – jak ktoś w tych 2 obszarach stosuje twarde AI z top DNN to kudos, serio, zapraszam do MIT

  …. ś-cie-ma

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Zapraszamy na konferencję poświęconą sztucznej inteligencji

Komentarze