Zapraszamy na konferencję poświęconą sztucznej inteligencji

dodał 15 września 2020 o 07:23 w kategorii Info  z tagami:
Zapraszamy na konferencję poświęconą sztucznej inteligencji

Konferencja MAY AI HELP YOU? to trzy dni i kilkanaście krótkich, treściwych prezentacji pokazujących, jak najnowsze osiągnięcia technologiczne mogą wspierać działanie zespołów IT w firmach różnych sektorów.

Nietrudno dzisiaj znaleźć liczne foldery marketingowe opisujące zalety sztucznej inteligencji i przyszłości, w której komputery podejmą za nas wszystkie ważne decyzje. Dużo trudniej jednak znaleźć przykłady takich zastosowań w świecie rzeczywistym, przedstawiane przez osoby, które takie systemy projektowały, wdrażały i eksploatowały. Jeśli interesuje was to, jak uczenie maszynowe i sztuczna inteligencja mogą wspierać procesy IT – to ta konferencja jest dla was.

Krótko i na temat

Konferencja MAY AI HELP YOU? odbędzie się w dniach 13-15 października, lecz niech nie przestraszy was wizja trzech dni spędzonych przed monitorem. Prezentacje poszczególnych tematów trwają tylko 15 minut i jeśli dobrze przyjrzycie się programowi, to bez problemu wybierzecie interesujące was tematy.

Podczas prezentacji będziecie mieli okazję posłuchać o różnorodnych rozwiązaniach firmy HPE wspierających rozwiązywanie problemów, z którymi borykają się działy IT w każdej firmie. Co ważne, pokazywane będą przykłady realizowanych celów biznesowych i przebieg współpracy z klientami.

W trakcie konferencji będzie można zapoznać się z systemami pomagającymi w zarządzaniu infrastrukturą IT w centrach przetwarzania danych, zapewnianiu 100% dostępności do repozytoriów danych, racjonalnym zarządzaniu dostępną przestrzenią dyskową czy wspieraniu pracy zespołów administratorów. Zademonstrowane zostaną narzędzia, które zmniejszają ryzyko popełnienia błędów, pomagają zapewniać bezpieczne, stabilne i wydajne IT, a także ułatwiają zapobieganie problemom i osiąganie postawionych celów biznesowych.

To wszystko już 13-15 października – wystarczy się zarejestrować. A na koniec jeszcze film z zaproszeniem.

Dla pełnej przejrzystości: za publikację tego artykułu otrzymujemy wynagrodzenie.