25.09.2022 | 18:09

avatar

redakcja

AMA z Adamami o występowaniu na konferencjach dzisiaj w Rozmowie Kontrolowanej

Jak zrobić prezentacje, które podobają się słuchaczom? Jak znaleźć ciekawy temat? Jak go pokazać? Gdzie go pokazać? Jak ćwiczyć przed występem? Czym się inspirować? Obaj Adamowie chętnie odpowiedzą na wszystkie wasze konferencyjne pytania.

Konferencje to stały element branży bezpieczeństwa, a występowanie na nich ma wiele zalet – i nie chodzi tylko o darmową wejściówkę i zwrot kosztów dojazdu czy noclegu w innym mieście (choć to też jest miłe). Występ (nawet jeden) może sprawić, że dostaniecie lepszą ofertę pracy (znamy niejeden taki przykład). Występowanie powiększa nie tylko rozpoznawalność w naszej branży, ale często także grono znajomych i przyjaciół, a może stać się także osobnym zawodem i pomysłem na życie.

Jak się za to zabrać? Jak spróbować? Od czego zacząć? Skąd brać tematy, jak robić slajdy, gdzie je pokazywać i jak wypełniać formularze zgłoszeniowe, by rada programowa wysoko oceniła propozycję? Odkrywamy wszystkie karty i odpowiemy na każde wasze pytanie już dzisiaj o 21.

A jeśli znacie już odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania, to pamiętajcie, że za tydzień kończy się możliwość zgłaszania prelekcji na konferencję Oh My H@ck – czekamy na wasze propozycje!

UWAGA: Czeka na was konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Sponsorem jest Amazon Ring, twórca inteligentnych urządzeń smart home security. W Polsce zespoły inżynierów Ring pracują w Krakowie, Gdańsku i Warszawie, dostarczając rozwiązania i technologie, które wpływają na poprawę bezpieczeństwa milionów użytkowników na całym świecie. Aktualne oferty pracy w Ring znajdziecie pod linkiem.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

No raczej! Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

AMA z Adamami o występowaniu na konferencjach dzisiaj w Rozmowie Kontrolowanej

Komentarze