26.03.2023 | 13:55

Adam Haertle

Principal Program Manager, Microsoft Cloud for Industry w Microsoft, Michał Furmankiewicz, gościem RK o 21:00

Wszyscy zapewne słyszeliście o chmurze. Większość z Was pewnie także jej używa, niektórzy być może w dość zaawansowanym stopniu. Mało jednak kto tyle wie o chmurze, jej architekturze i ryzykach z nią związanych, co nasz dzisiejszy gość. Poznajcie Michała.

Gdy Michał Furmankiewicz zaczynał karierę w IT, to chmura jeszcze nie znajdowała się nawet w planach największych dostawców. Gdy jednak było już czym się w tym obszarze zająć, natychmiast się tym zajął i tematowi chmury poświęcił prawie całe swoje zawodowe życie. Dzisiaj pełni rolę Principal Program Managera, Microsoft Cloud for Industry (próby tłumaczenia tego tytułu zostawmy na żywo podczas audycji). Na chmurze Microsoftu zna się jak mało kto, ale nieobce mu są także rozwiązania AWS, GCP czy Oracle’a. Na pewno przemaglujemy Michała od strony bezpieczeństwa chmury, ale liczymy też na na Wasze pytania, zadawane na żywo już dzisiaj o godzinie 21. Zapraszamy!

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście. Do zobaczenia na żywo o 21. Poniżej gotowy link – możecie oglądać także z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Principal Program Manager, Microsoft Cloud for Industry w Microsoft, Michał Furmankiewicz, gościem RK o 21:00

Komentarze