16.10.2022 | 10:37

avatar

Adam Haertle

Inżynier bezpieczeństwa, Michał Legin, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Wykrywanie incydentów i reagowanie na nie już samo z siebie jest bardzo ciekawym zajęciem, a co dopiero, kiedy mówimy o tych procesach w dużej, dobrze zorganizowanej i często atakowanej organizacji. Chcecie wiedziec, jak to wygląda? Poznajcie Michała.

Michał Legin kilka lat przepracował jako konsultant w EY, gdzie zajmował się informatyką śledczą, a ponad 4 lata temu trafił do Google. Tam pracuje w dziale wykrywania i reagowania na incydenty, więc na pewno będzie miał o czym opowiadać. Obiecał podzielić się z wami informacjami o organizacji pracy zespołów, metodach zarządzania dużymi incydentami, używanych narzędziach (open source, które także współtworzy), a także wyzwaniach pracy nad incydentami. Będzie o czym rozmawiać – zapraszamy już dzisiaj o 21 na żywo.

UWAGA: Jako że wyczerpaliśmy nagrody poprzedniego sponsora, to konkursu nie będzie.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście. Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Inżynier bezpieczeństwa, Michał Legin, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze