22.04.2023 | 10:40

Adam Haertle

Product Manager Senhasegura, Kamil Budak, gościem RK o 21:00

Zarządzanie dostępem uprzywilejowanym, zero trust, passwordless, zasada najmniejszego uprzywilejowania – to wszystko hasła, które dość łatwo wygłaszać, a nieco trudniej implementować. O nich właśnie porozmawiamy z niedzielnym gościem.

Choć z problemami z tej kategorii walczymy od czasu, gdy komputery zostały połączone w pierwszą sieć, to do tej pory nikt nie wynalazł złotego środka, który wszystko zabezpieczy. Obszar zarządzania dostępem rozwija się dość dynamicznie, na rynku dostępne są różne rozwiązania, czasem ciężko się już w tym wszystkim połapać. Podczas niedzielnej audycji spróbujemy trochę tę działkę uporządkować, a pomagać nam w tym będzie Kamil Budak, odpowiedzialny za linię produktów Senhasegura w ofercie Dagmy. Tak, to odcinek sponsorowany, ale jak zawsze postaramy się, żebyście się nie nudzili. Czekamy też na wasze pytania zadawane na żywo podczas audycji, już w niedzielę o 21. Zapraszamy!

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście. Do zobaczenia na żywo o 21. Poniżej gotowy link – możecie oglądać także z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Product Manager Senhasegura, Kamil Budak, gościem RK o 21:00

Komentarze