Zarządzaj dostępem zdalnym z darmowym narzędziem Fudo One

dodał 30 marca 2023 o 06:54 w kategorii Info  z tagami:
Zarządzaj dostępem zdalnym z darmowym narzędziem Fudo One

Zarządzasz wieloma systemami i chcesz uprościć do nich dostęp? Chcesz skrócić proces dodawania nowego użytkownika do systemu? Dajesz dostęp do serwerów freelancerom i podwykonawcom, ale chcesz rejestrować ich działania?

Zapoznaj się z naszym przykładem użycia Fudo One i dowiedz się, jak pobrać je bezpłatnie.

Klient: Firma IT, zatrudnia 15 pracowników, głównie programistów pracujących na serwerach działających pod kontrolą systemu operacyjnego Linux. Firma założona przez 3 znajomych. Z czasem pojawiła się potrzeba wpuszczenia do firmy dodatkowych pracowników. 

Problem: W firmie doszło do wycieku kodu źródłowego tworzonej aplikacji. Przez to inne firmy mogły skopiować autorski projekt, a tym samym wykraść rozwiązanie, nad którym pracowała macierzysta firma, poświęcając na to czas i zasoby.

Podgląd sesji w czasie rzeczywistym

Rozwiązanie: Firma chciała uniknąć kolejnych wycieków i mieć pełną kontrolę nad dostępem zdalnym do zasobów firmy. Ustalono, że wszyscy pracownicy będą pracować na serwerze zdalnym, a także łączyć się przez serwer pośredniczący Fudo One, który stanowi serwer monitorujący. Pracownicy byli rozsiani po całym świecie. Istotą było to, by kod był utrzymywany cały czas na serwerze zdalnym bez możliwości zapisywania go na komputerze klienckim dewelopera. Oprócz tego Fudo One pozwalało nagrywać wszystkie sesje, by na bieżąco weryfikować działania użytkowników. Na deweloperów sam fakt bycia nagrywanymi podziałał mobilizująco, a zespół starał się zadbać o lepsze bezpieczeństwo swoich serwerów.

Odtwarzanie nagranej sesji

Zajmujesz się bezpieczeństwem IT w swojej firmie?

Teraz możesz mieć Fudo One zupełnie bezpłatnie. Ściągnij, przetestuj i sprawdź możliwości Fudo One we własnym domu, zanim zainstalujesz je w firmie.

Pobierz Fudo One bezpłatnie i zyskaj centralną bazę wiedzy na temat dostępu do serwerów, kont dostępowych i kont uprzywilejowanych.

Korzyści płynące z Fudo One:

  1. Prosty dostęp do infrastruktury – możesz go wdrożyć, na przykład rezygnując z VPN-a.
  2. Centralna lista hostów z danymi uwierzytelniającymi w jednym miejscu.
  3. Możliwość nagrywania i podglądu nagrań z sesji, a także wyszukiwania w zapisanych sesjach SSH.
  4. Proste wdrożenie w postaci maszyny wirtualnej.
  5. Dostępność bezpłatnej wersji, którą można przetestować.

Wypróbuj Fudo One bezpłatnie, pobierając tutaj -> https://bit.ly/3ZptKYG
Interesuje Cię Fudo One i chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do naszej społeczności na Discordzie! https://discord.com/invite/N6yXkFfK5C.

Przeczytaliście artykuł sponsorowany, za którego publikację pobieramy wynagrodzenie.