Cyber Security Summit 2019 – zapraszamy na konferencję już w kwietniu!

dodał 8 marca 2019 o 11:41 w kategorii Info, Wykłady  z tagami:
Cyber Security Summit 2019 – zapraszamy na konferencję już w kwietniu!

Systemy Informatyczne ITXON S.A. oraz Zaufana Trzecia Strona zapraszają na Cyber Security Summit 2019. Chcesz wiedzieć więcej o cyberbezpieczeństwie i wyciekach danych? To wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Analizy prawdziwych przypadków naruszenia cyberbezpieczeństwa, zagrożenia zewnętrzne i wewnętrzne, aspekty prawne i najważniejsze – jak się skutecznie bronić przed utratą danych – właśnie o tym będziemy mówić na konferencji Cyber Security Summit 2019.

Program

Jednodniowy program wypełniony jest merytoryką. Blok dotyczący obrony przed atakami z zewnątrz oraz zagrożeniami wewnętrznymi przygotowali specjaliści z firmy Systemy Informatyczne ITXON S.A. O zagadnieniach prawnych opowie prawniczka znająca to zagadnienie z bieżącej praktyki. A o to, jak to naprawdę z atakami bywa, wyjaśni ekspert z Z3S.

Dwa wykłady – „Jak firmy tracą dostęp do własnych danych – analiza przypadków” oraz „Przebieg i skutki wycieków danych – historie prawdziwe” – poprowadzi Adam Haertle.

Radca Renata Warchoł-Lewicka z kancelarii Gorazda, Świstuń, Wątroba i Partnerzy – dwa wykłady o różnych kwestiach prawnych.

Gospodarze z Systemy Informatyczne ITXON S.A. odpowiadają za prezentację „Kompleksowa ochrona danych przed ich utratą lub zaszyfrowaniem” – prowadzący Dariusz Cudak – oraz „Wewnętrzne zagrożenia dla bezpieczeństwa firmy. Jak skutecznie chronić swoje dane przed wyciekiem” – prowadzący Rafał Michalak.

Gościem specjalnym konferencji będzie Grzegorz Sowa, dyrektor ds. cyberbezpieczeństwa w polskim oddziale BNP Paribas, gdzie wraz z zespołem buduje nowoczesne rozwiązania zabezpieczające krytyczne systemy bankowe. Grzegorz wspólnie z Adamem porozmawiają na scenie o doświadczeniach w zabezpieczaniu infrastruktury banku, omawiając używane rozwiązania i skuteczność ich implementacji.

Gdzie, kiedy, jak?

Konferencja organizowana jest w Warszawie, w hotelu Okęcie Airport. Czas akcji – 11 kwietnia 2019Rejestracja dostępna jest na stronie konferencji – organizator przygotował 30 miejsc dla Czytelników Z3S (trzeba wpisać „z3s” w polu „kod z zaproszenia”). Zapraszamy!

Aktualizacja 2019-03-27: BRAK WOLNYCH MIEJSC

Zaufana Trzecia Strona jest patronem medialnym wydarzenia.