08.03.2019 | 11:41

Agnieszka Wesołowska

Cyber Security Summit 2019 – zapraszamy na konferencję już w kwietniu!

Systemy Informatyczne ITXON S.A. oraz Zaufana Trzecia Strona zapraszają na Cyber Security Summit 2019. Chcesz wiedzieć więcej o cyberbezpieczeństwie i wyciekach danych? To wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Analizy prawdziwych przypadków naruszenia cyberbezpieczeństwa, zagrożenia zewnętrzne i wewnętrzne, aspekty prawne i najważniejsze – jak się skutecznie bronić przed utratą danych – właśnie o tym będziemy mówić na konferencji Cyber Security Summit 2019.

Program

Jednodniowy program wypełniony jest merytoryką. Blok dotyczący obrony przed atakami z zewnątrz oraz zagrożeniami wewnętrznymi przygotowali specjaliści z firmy Systemy Informatyczne ITXON S.A. O zagadnieniach prawnych opowie prawniczka znająca to zagadnienie z bieżącej praktyki. A o to, jak to naprawdę z atakami bywa, wyjaśni ekspert z Z3S.

Dwa wykłady – „Jak firmy tracą dostęp do własnych danych – analiza przypadków” oraz „Przebieg i skutki wycieków danych – historie prawdziwe” – poprowadzi Adam Haertle.

Radca Renata Warchoł-Lewicka z kancelarii Gorazda, Świstuń, Wątroba i Partnerzy – dwa wykłady o różnych kwestiach prawnych.

Gospodarze z Systemy Informatyczne ITXON S.A. odpowiadają za prezentację „Kompleksowa ochrona danych przed ich utratą lub zaszyfrowaniem” – prowadzący Dariusz Cudak – oraz „Wewnętrzne zagrożenia dla bezpieczeństwa firmy. Jak skutecznie chronić swoje dane przed wyciekiem” – prowadzący Rafał Michalak.

Gościem specjalnym konferencji będzie Grzegorz Sowa, dyrektor ds. cyberbezpieczeństwa w polskim oddziale BNP Paribas, gdzie wraz z zespołem buduje nowoczesne rozwiązania zabezpieczające krytyczne systemy bankowe. Grzegorz wspólnie z Adamem porozmawiają na scenie o doświadczeniach w zabezpieczaniu infrastruktury banku, omawiając używane rozwiązania i skuteczność ich implementacji.

Gdzie, kiedy, jak?

Konferencja organizowana jest w Warszawie, w hotelu Okęcie Airport. Czas akcji – 11 kwietnia 2019Rejestracja dostępna jest na stronie konferencji – organizator przygotował 30 miejsc dla Czytelników Z3S (trzeba wpisać „z3s” w polu „kod z zaproszenia”). Zapraszamy!

Aktualizacja 2019-03-27: BRAK WOLNYCH MIEJSC

Zaufana Trzecia Strona jest patronem medialnym wydarzenia.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Cyber Security Summit 2019 – zapraszamy na konferencję już w kwietniu!

Komentarze