31.07.2018 | 08:13

avatar

Agnieszka Wesołowska

Konferencja Security Case Study ze zniżką dla czytelników Z3S

Konferencja jak się patrzy – dużo prezentacji w ulubionej przez odbiorców formule „case study”, obiecujące after party, dla naszych czytelników zniżka, a dla najszybszych najlepsza cena. Już dzisiaj można się rejestrować!

Zapraszamy na jedną z najlepszych pozycji w corocznym kalendarzu wydarzeń z naszej branży, czyli konferencję Security Case Study poświęconą bezpieczeństwu IT i informatyce śledczej.

Termin: to już 13-14 września 2018.

Miejsce: Warszawa, Centrum konferencyjne Sound Garden, ul. Żwirki i Wigury 18.

Decyzję o rejestracji warto podjąć szybko, bo cena do końca lipca za pełne uczestnictwo obejmujące wszystkie ścieżki i wieczorny event to tylko 999 PLN. Ale i potem będzie okazja, żeby zaoszczędzić, bo dla czytelników Z3S mamy zniżkę 15% z kodem promocyjnym Z3S_SCS18_15.

Cyberbezpieczeństwo w praktyce

Konferencja skupiona będzie na technicznych aspektach cyberbezpieczeństwa, ze szczególnym naciskiem na „case studies”. Cztery ścieżki tematyczne, dużo prezentacji, międzynarodowy charakter wydarzenia przy zachowaniu priorytetu tworzenia jakości dla polskiego odbiorcy.

Wśród wykładowców znajdą się: Hasherezade, zajmująca się analizą złośliwego oprogramowania, Paula Januszkiewicz, założycielka CQURE, Adam Haertle (wiadomo skąd), Andrzej Dyjak,  Jacek Grymuza, Kacper Szurek, Ireneusz Parafjańczuk, Paweł Rzepa i wielu innych gości z Polski i zagranicy. Pełna lista prelegentów tutaj.

My zaś szczególnie zapraszamy na wykład Agnieszki Gryszczyńskiej (wywiad z panią prokurator przeprowadziliśmy kilka tygodni temu i znajdziecie go tutaj. A historię Thomasa, o której również będzie mówić na konferencji tutaj).

W programie zagadnienia dotyczące RODO, malware, przestępstwach w darknecie, informacji i dezinformacji, wojnach przyszłości, atakach, włamaniach i wyciekach. Pełen program dostępny tu.

Będą też pieniądze – do wygrania w Capture The Flag.

 • 1 miejsce – 7500 PLN
 • 2 miejsce – 4500 PLN
 • 3 miejsce – 1500 PLN

Rejestracja tutaj i nie zapomnijcie podać kodu zniżkowego Z3S_SCS18_15. Jest także wariant darmowy, obejmujący możliwość uczestniczenia w części atrakcji. Tak było w zeszłym roku:

…a tak 2 lata temu:

Wydarzenie można śledzić na FB oraz na Twitterze. Zaufana Trzecia Strona jest partnerem medialnym przedsięwzięcia.

Powrót

Komentarz

 • avatar
  2018.08.06 17:42 dawid

  >www.secyritycasestudy.pl

  no nie powiem xD

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Konferencja Security Case Study ze zniżką dla czytelników Z3S

Komentarze