Konferencja What The H@ck powraca, tym razem na Stadionie Narodowym

dodał 29 sierpnia 2019 o 08:06 w kategorii Info  z tagami:
Konferencja What The H@ck powraca, tym razem na Stadionie Narodowym

W zeszłym roku ponad tysiąc osób wzięło udział w pierwszej edycji naszej konferencji What The H@ck. Po jej zakończeniu zebraliśmy ponad 300 ankiet, przeanalizowaliśmy i dzisiaj przedstawiamy drugą, jeszcze lepszą edycję!

Jeśli tak podobało się wam w zeszłym roku, że chcecie bez dalszej lektury artykułu po prostu kupić wejściówki na tegoroczną edycję, to zapraszamy na stronę konferencji. Uwaga, sprzedaż najtańszych biletów ruszy później – szczegóły poniżej.

W zeszłorocznej edycji chwaliliście program i prelegentów – w tej obiecujemy, że poziomu nie obniżymy i prelekcje będą co najmniej równie ciekawe (a tych pojedynczych wpadek postaramy się uniknąć, bogatsi o nowe doświadczenia). Mieliście za to trzy ważne postulaty mające sprawić, by było jeszcze lepiej – oto, jak chcemy się z nimi zmierzyć.

Miejsce, kawa i nagrania

Te trzy tematy przewijały się w większości opinii. Zacznijmy od miejsca. W Warszawie (tak, nie planujemy przenosić głównej konferencji) nie jest łatwo o miejsce z wieloma dużymi salami. Rozwiązanie znaleźliśmy jedno i nazywa się ono Stadion Narodowy. Ta miejscówka powinna spełnić wasze oczekiwania odnośnie dojazdu, łatwości przemieszczania się między salami, miejsc na spokojną konsumpcję i konwersację, rozmiarów sal i komfortu. Ma też oczywiście swoją cenę – co musiało znaleźć odzwierciedlenie w cenie biletów, ale o tym za chwilę.

Kawa – brak tego napoju był dużym mankamentem dla wielu osób, zatem postaramy się ten problem rozwiązać. Myślimy o rurociągu.

Nagrania – to najczęściej podnoszony problem dotyczący wystąpień. Uznaliście, że trudno się rozdwoić (lub roztroić) i problemem był wybór ścieżki, w której chcecie wziąć udział. Problem ten rozwiązać chcemy nagraniami występów. Mamy nadzieję, że pozwoli na to budżet imprezy oraz sami prelegenci. Powinno się udać.

Kiedy i za ile

What The H@ck będzie już tradycyjnie zamknięciem sezonu – tym razem zapraszamy was 14 grudnia (w sobotę), gdy wszystkie projekty są już pozamykane i wszędzie panuje spokojny czas przedświąteczny.

Naszym celem nie jest osiągnięcie zysku, a zachowanie wysokiego poziomu dostępności konferencji – również od strony finansowej. Miejsce zmienić musieliśmy i za tą zmianą poszła także zmiana cen biletów, by móc sfinansować wynajem jednego z najlepszych centrum konferencyjnych w Polsce. Zaczynamy także sprzedaż od biletów droższych – te najtańsze znajdą się w sprzedaży trochę później. Jeśli zatem możecie, skorzystajcie z oferty dla firm, póki budżetów szkoleniowych nie skonsumowała wewnętrzna konkurencja.

Jak możecie pomóc

Oczywiście kupując bilet lub zapisując się na listę powiadomień. Oprócz przybycia na konferencję możecie oczywiście zachęcić także do udziału w niej znajomych. Namawiamy też do wzięcia udziału w Call For Papers – nie mamy wielkich wymagań oprócz tego, by prezentacja była świetna :) Możecie także zostać sponsorami naszej imprezy – w zamian oferujemy dużo korzyści.

Do tematu What The H@ck będziemy jeszcze nie raz wracać w najbliższych tygodniach, ale już teraz obiecujemy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by edycja 2019 była jeszcze lepsza niż 2018. Nie uda się to bez was – zapraszamy do udziału!