03.01.2014 | 22:00

avatar

Adam Haertle

Masz coś ciekawego do opowiedzenia? Czekają na Ciebie!

Kilka razy do roku odbywają się w naszym kraju imprezy, na których można zarówno coś ciekawego opowiedzieć, jak i czegoś ciekawego posłuchać. Jeśli chcecie stanąć za mikrofonem, to niedługo będzie ku temu okazja na konferencji SEMAFOR 2014.

Wiemy, że mamy w Polsce (lub na chwilowej emigracji) wielu światowej klasy ekspertów, jednak rzadko możemy spotkać ich na krajowych konferencjach. Niektórym pewnie się nie chce, inni nie wiedzą, że ktoś ich chętnie wysłucha, a pozostali są zbyt zajęci swoimi projektami, by o nich opowiadać. Może czas to zmienić?

Konferencja SEMAFOR 2014

Pod koniec marca w Warszawie odbędzie się siódma już edycja konferencji SEMAFOR, organizowanej tradycyjnie przez ISSA, ISACA oraz Computerworld. Nie dajcie się zwieść sloganowi „big data, cloud, mobile, social”, przypominającemu przepowiednie zagrożeń na 2014 – konferencja jest po prostu o bezpieczeństwie informacji i każdy dobry i aktualny temat da się podpiąć przynajmniej pod jeden z nagłówków. Serdecznie zachęcamy nasze Czytelniczki i Czytelników do szybkiego rachunku sumienia i przejrzenia notatek w szufladzie oraz na zaszyfrowanych partycjach – na pewno trzymacie tam coś ciekawego, o czym warto opowiedzieć innym.

Plakat propagandowy

Plakat propagandowy

Jeśli macie wątpliwości, czy dany temat się nada (lub czy nie grozi za jego publikację wizyta smutnych panów), zapraszamy do kontaktu z nami – mamy za sobą kilka wystąpień i możemy pomóc w podjęciu decyzji. Sami też w przerwie między kolejnymi artykułami szykujemy coś ciekawego na marzec.

Jak zgłosić swoją prezentację?

Jeśli Was przekonaliśmy, to dalej będzie już prosto. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać na adres semafor2014 (małpa) issa.org.pl do dnia 15 stycznia – czyli jeszcze prawie 2 tygodnie na doszlifowanie szczegółów. Można także poczytać kilka słów o samej konferencji. A jeśli ktoś z Was zdecyduje się na udział (po jednej lub drugiej stronie mikrofonu) to obiecujemy także możliwość spotkania z redakcją Z3S :)

Powrót

Komentarze

  • avatar
   2014.01.04 01:36 Zara

   Już widzę radość niektórych piszących. Wreszcie razem z e-mailem wpiszemy sobie takie slogany, wiersze, rozprawy całe. Trolle internetowe wpadną zaraz jak by tu komuś wrzucić rozbrajający napisik: „Patrzcie państwo oto ja”.

   bez hasła

   Odpowiedz
  • avatar
   2014.01.04 11:02 m

   stronka w pythonie :) mmm profeska xD

   Odpowiedz
 • avatar
  2014.01.04 11:08 m

  BTW,
  Najgorszy jest właśnie ten brak czasu…a pisanie do szuflady/crypt jest raczej swego rodzaju pamiętnikiem, który możliwe kiedyś pęknie i się wyleje na internet xD

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Masz coś ciekawego do opowiedzenia? Czekają na Ciebie!

Komentarze