20.11.2021 | 08:31

Adam Haertle

Oh My H@ck 2021 już za tydzień, dzisiaj wygraj wejściówki i posłuchaj o programie

Już w najbliższy piątek i sobotę święto bezpieczeństwa – konferencja Oh My H@ck 2021. Tymczasem dzisiaj o o 21 wydanie specjalne Rozmowy Kontrolowanej poświęcone konferencji, podczas którego rozdamy sporą garść wejściówek. Zapraszamy!

Zacznijmy od spraw najważniejszych. Pod tym linkiem możecie dzisiaj (w sobotę) o 21 oglądać odcinek specjalny naszego podcastu na żywo, w którym omówimy program Oh My H@ck i rozdamy sporo wejściówek na konferencję (oraz kod rabatowy dla tych, którym nie uda się wygrać tego obniżającego cenę o 100%).

Druga bardzo ważna sprawa: na stronie konferencji widnieje już od jakiegoś czasu program imprezy. Zaplanowaliśmy 57 bombowych wykładów, wszystkie na żywo (ponad 50 będzie potem także dostępne w formie nagrania).

Na liście znajdziecie zarówno znane i popularne gwiazdy estrady, jak i niemałą porcję (prawie) debiutantów. Już sama ścieżka poświęcona zarządzaniu incydentami (z niejednym niezwykle soczystym opisem tego, co stało się naprawdę) powinna was przekonać, ze warto – a ścieżek w ciągu 2 dni będzie w sumie 7.

Już dzisiaj o 21 omówimy po kolei większość wystąpień i odpowiemy na wszystkie wasze pytania. Będą też konkursy, w których będzie można wygrać darmowe wejściówki, a na deser także najlepszy możliwy kod rabatowy dla naszych słuchaczy. Zapraszamy – słuchać można także z poniższego linku.

PS. W niedzielę oczywiście audycja jak zawsze, a naszym gościem będzie Paweł Piekutowski, kierownik CSIRT Komisji Nadzoru Finansowego.

PS2. W oczekiwaniu polecamy playlistę wykładów z Oh My H@ck 2020 :)

Powrót

Komentarze

 • 2021.11.20 13:09 Lefty

  Czy wiadomo może, które wykłady nie będą nagrywane? Wiadomo będzie, które ewentualnie trzeba obejrzeć live :)

  Odpowiedz
  • 2021.11.20 13:13 Adam Haertle

   Są opisane w agendzie słowami „TYLKO LIVE”

   Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Oh My H@ck 2021 już za tydzień, dzisiaj wygraj wejściówki i posłuchaj o programie

Komentarze