Rozmowa Kon trolowana już w niedzielę, a gościem Gynvael Coldwind

dodał 28 kwietnia 2020 o 22:00 w kategorii Info  z tagami:
Rozmowa Kon trolowana już w niedzielę, a gościem Gynvael Coldwind

Za nami drugi odcinek naszego programu, a przed nami trzeci. Znowu udało nam się upolować zacny łup, dzięki czemu już w najbliższą niedzielę o godzinie 21 będziemy zadawać nasze i wasze pytania Gynvaelowi Coldwindowi.

Tworzymy z wami historię. W ostatni weekend przesłuchiwaliśmy Michała Purzyńskiego z Mozilli. Michała bardzo polubiliście – oto przykładowe recenzje z komentarzy pod nagraniem programu:

Świetny człowiek. Kultura, wiedza, wyczerpujące wypowiedzi. Odpowiedział na wszystkie pytania, które nawet nie są z jego działki. Bardzo dobra rozmowa!

Świetny odcinek, dzięki za ciekawy materiał 

Bardzo fajny odcinek z ciekawym gościem. Wincej.

Nagranie znajdziecie na stronie naszego programu. Zresztą, przekonajcie się sami.

Namawialiście, namawialiście i namówiliście

Braliśmy się właśnie do wyboru kolejnej kandydatury na gościa programu, gdy pojawił się ten oto komentarz:

Komentarz odnośnie Gynvaela

Nie zdążyliśmy nawet napisać „jedna łapka w górę i zapraszamy”, gdy pojawiła się łapka w górę, więc zaprosiliśmy. Niecałe 2 godziny później byliśmy umówieni.

Historia alternatywna
Gdy padł pomysł zaproszenia znanego w całej krainie i uwielbianego przez NPC-ów Gynvaela Coldwinda, od razu udaliśmy się na spytki do lokalnej tawerny, gdzie przekupując karczmarza, dowiedzieliśmy się, że przebywa w towarzystwie arcymaga, niejakiego Raistlina M. w wieży czarnoksięstwa, gdzie przekładają starożytne papirusy na Motorolę serii 68k. Udaliśmy się tam niezwłocznie (przy okazji próbując zrekrutować Lorda Sotha na następny odcinek, ale był jakiś … sztywny ;)) i po krótkiej rozmowie namówiliśmy go na spotkanie z nami oraz największym wyzwaniem, z jakim mógł się spotkać w życiu. Tym wyzwaniem był Stefan.

Nasz gość

Artykuły, prezentacje, występy i prelekcje. Książki, magazyny, setki filmów na YT (streamował na żywo, zanim było to modne). Najlepszy zespół CTF na świecie – Dragon Sector, nagroda Pwnie, własna konferencja PWNing – są na tej scenie ludzie, których przedstawiać nie trzeba.

Gynvael

Tematów do rozmowy na pewno nam nie zabraknie. Zamierzamy mu zadać między innymi takie pytania:

  • ile godzin ma jego doba i dlaczego 48,
  • jak jego pseudonim sceniczny wymawiają Anglosasi,
  • dlaczego Gynvael nie zapytamy, bo wiemy,
  • jakiego systemu operacyjnego używa najczęściej i dlaczego,
  • o czym będzie kolejna książka,
  • co robić, by być jak on,
  • Commodore czy Atari
  • i najciekawsze pytania, które wpiszecie w komentarzach tu, na FB czy Twitterze, nie krępujcie się!

Jeśli chcecie dostać powiadomienie o kolejnych odcinkach, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej. A ponieważ wiemy, że jesteście leniwi i nikt nie kliknął w nasz link, to formularz jest poniżej.

Na nasze „lajwy” nie trzeba się zapisywać. Tzn. można, ale nie trzeba. Chodzi o waszą wygodę, nie nasz biznes. Wy wybieracie, czy wolicie dostać e-maila, czy szukać na FB/YT :)

Czy będzie Stefan?

Oczywiście! Do zobaczenia na żywo w niedzielę!