08.11.2018 | 09:44

Adam Haertle

Ruszyły zapisy na naszą konferencję What The H@ck – kto pierwszy, ten lepszy!

Już 1 grudnia odbędzie się niecodzienna impreza What The H@ck. Jeden dzień, dziesięć ścieżek tematycznych, 67 wykładów i sami najlepsi prelegenci. Sal mamy sporo, ale niestety nie są z gumy, dlatego warto zapisać się na wybrane prelekcje, póki są jeszcze miejsca.

Miesiąc temu zapowiedziałem swoją pierwszą konferencję, dzisiaj mogę zaprosić Was do rejestracji. Za nami mnóstwo pracy nad przygotowaniem najlepszej możliwej agendy. Liczba zgłoszeń prelekcji przekroczyła nasze oczekiwania i Rada Programowa miała bardzo trudne zadanie. Po długich bojach ułożyliśmy program na miarę naszych marzeń i możliwości. Zobaczcie sami. Udało się też jeszcze obniżyć cenę biletów – pierwsza pula kosztuje tylko 199 PLN brutto (ale liczba biletów w tej cenie jest ograniczona, więc nie ma na co czekać!).

Główna scena

W kolejnych dniach będę przedstawiał Wam po kolei wszystkie ścieżki, ale zacznijmy od tej najważniejszej, największej i wypełnionej gwiazdami polskiej sceny security. Zawsze chciałem, by na mojej konferencji wystąpili prelegenci, z którymi regularnie przegrywam w rankingach najlepszych prezentacji na największych konferencjach – i dzięki uprzejmości i życzliwości wielu osób udało się ten cel zrealizować. Kogo zatem zobaczycie na głównej scenie? Ścieżkę otworzy Artur Józefiak, Dyrektor Bezpieczeństwa Informatycznego w Accenture, a po nim wystąpią:

  • Piotr Konieczny – są ludzie, których przedstawiać nie trzeba. Jeden z najlepszych mówców nie tylko na scenie security opowie nam o branżowych mitach, czyli rzeczach, które wiele osób uznaje za pewniki, a które wcale nimi nie są.
  • Michał Sajdak – etatowy lider rankingów na najciekawsze prezentacje, człowiek, który jako jeden z niewielu nie boi się demonstracji na żywo i którego boją się wszystkie kamery i routery – tym razem pokaże kilka sztuczek ze swojego arsenału rozpoznania sieciowego.
  • Paula Januszkiewicz – gwiazda, którą łatwiej spotkać na konferencji za granicą niż w Polsce, a tempo, w jakim dostarcza świetną treść swoich prezentacji równa się tylko tempu, w jakim przełącza się między wirtualkami, pokazując wszystkie ataki na żywo – i właśnie o atakach będzie opowiadać i je demonstrować.
  • Łukasz „honey” Jachowicz – człowiek, który odpalił polski blog IT (7thguard.net), kiedy ja na księżyc mówiłem „dada”. Dzisiaj lata i buduje własne komputery, a z nami podzieli się historią o tym, jak to kiedyś w Polsce wyglądał hacking.
  • Adam Lange – obrońca z jednego z polskich banków, który ma szufladę pełną bardzo ciekawych projektów i raz na jakiś czas jeden z nich wyciąga, i o nim opowiada. A jak opowiada, to wszyscy klaszczą. Tym razem opowie o polowaniu na wędkarzy, czyli wykrywaniu i hakowaniu phishing kitów.
  • Tomasz Onyszko – świetny ekspert, który na dokładkę potrafi dzielić się swoją wiedzą, podzieli się z nami refleksją na temat najdroższego ataku IT w historii, czyli NotPetya.
  • Cezary Piekarski – szef działu bezpieczeństwa Banku Millennium, opowiada śmieszne historie z kamienną twarzą i jako jeden z niewielu bankierów w Polsce nie ucieka, gdy słyszy zwrot „bug bounty”. 1 grudnia opowie o tym, jak taki program (nie) działa oraz dlaczego.
  • oraz ja – podczas swojej prelekcji opowiem Wam o tym, czego nie wiem o bezpieczeństwie. Może zdążę w 40 minut.

Jak zapewnić sobie miejsce na sali

Miejsc na głównej sali jest mniej niż uczestników konferencji – sal i ścieżek jest sporo, ale niektóre na pewno będą bardziej popularne niż inne. Aby mieć gwarancję miejsca na danym wykładzie, musicie zarejestrować się i w procesie rejestracji wybrać wykłady, na które chcecie pójść. To bardzo ważny krok – zalecam zrobić go od razu przy rejestracji. Potem możecie do niego wrócić, ale może się okazać, że miejsc na najciekawszych wykładach już nie ma. Aby wybrać swoje wykłady, wystarczy zaznaczyć kwadracik obok danej pozycji – jak na obrazku poniżej.

Na koniec otrzymacie potwierdzenie rejestracji, dzięki któremu zostaniecie wpuszczeni na wykłady, które wybraliście. Zalecam nie czekać z rejestracją, bo nawet największa sala wypełnia się jako pierwsza.

Ważna uwaga dla rodziców, którzy nie mają z kim zostawić dzieci w sobotę – chyba jako pierwsza polska konferencja oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi przez cały czas trwania konferencji. Nie zapomnijcie zaznaczyć odpowiedniej opcji w formularzu rejestracyjnym – liczba miejsc w hakerskim przedszkolu także jest ograniczona.

Co dalej

W kolejnych dniach będę opisywać kolejne ścieżki konferencji, a jest ich łącznie 10. Mam zatem nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie. Pełny program konferencji jest dostępny na głównej stronie.

Jeśli zgłosiliście się jako wolontariusze, to wkrótce się do Was odezwiemy. Impreza nabiera dużego tempa.

Bilety zaczynają się już od 199 PLN (a studenckie są za 99!), ale jeśli chcecie miejsce parkingowe, pełny obiad i lepsze fotele na sali, to mamy też bilety po 599 i 799 – chętnych zapraszam także do korzystania z tych droższych opcji. W przypadku zakupów grupowych możecie się skontaktować z odpowiednią osobą, która przedstawi ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb.

Mamy też ostatnie wolne miejsca dla sponsorów i partnerów wydarzenia. Jeśli chcecie dołączyć do nas w tej roli, to odezwijcie się na adres adam(at)zaufanatrzeciastrona.pl – czasu zostało już niewiele.

Do zobaczenia 1 grudnia! 

Powrót

Komentarze

  • 2018.11.08 10:34 Megalodon

    Za 199 peelenów są są miejsca stojące w ostatnim rzędzie pod ścianą, miejsce parkingowe na parkingu miejskim do opłaty we własnym zakresie i dwa pączki pozostałe z tłustego czwartku?

    Odpowiedz
    • 2018.11.08 16:26 Lolek

      Czy ja dobrze widze, zalujesz 199zl na edukacje? Przeciez to tyle ile wydajesz tygodniowo na kebaby z cola. Nie badz dusi groszem rzuc na edukacje…

      Odpowiedz
    • 2018.11.08 17:24 Krystian

      W sobotę parkowanie jest darmowe.

      Odpowiedz
    • 2018.11.09 14:44 wk

      @Megalodon
      Jak klikniesz „szczegóły” pod kafelkiem biletu, to jest dokładnie napisane, co w jego ramach dostajesz. Podpowiedź: nie pączki ;)

      @Lolek
      Czemu Cię dziwi, że człowiek chce wiedzieć co ma zapewnione w ramach opłaty, a co musi sam zorganizować? To ważne, szczególnie dla przyjezdnego.

      Odpowiedz
      • 2018.11.09 21:33 Lolek

        @wk, mi to wyglada na marude, ktora ma problem z stosunkowo niska cene za edukacje i networking w dzialce sec. 200zl to nie duzo, jak na profity na przyszlosc, nie da sie tego przeliczyc na hajs.
        Dla mnie @Megalodon jest dusigroszem i maruda, tak zrozumialem wpis.

        Odpowiedz
  • 2018.11.08 16:17 DuzyPies

    Bardzo tanio :) jak mi duda da 500 z plusem to przyjde.

    Odpowiedz
  • 2018.11.08 20:42 Uczestnik

    Z tym powrotem do wybrania wykładów to bym się nie rozpędzał. Strona nie pozwala się zalogować do konta i twierdzi, że organizator wyłączył możliwość logowania się dla uczestnikó tego wydarzenia :(

    Odpowiedz
    • 2018.11.08 21:00 Adam Haertle

      Będzie wkrótce poprawione.

      Odpowiedz
  • 2018.11.08 21:09 ktos

    A będzie nagranie z tej konferencji?

    Odpowiedz
    • 2018.11.08 21:13 Adam Haertle

      Nie.

      Odpowiedz
      • 2018.11.10 23:24 pytacz

        Czemu nie?

        Odpowiedz
        • 2018.11.14 09:07 Piotr

          To proste – w opisie konferencji jest zakaz nagrywania i fotografowania :)

          PS. Ja mam inne pytanie – czy będzie można zrobić selfie z moim imiennikiem, czyli Piotrem Koniecznym :)

          Odpowiedz
  • 2018.11.08 21:10 KRIS

    Czy rezerwacja hotelu coś daje? Pytam, bo jest niesamowicie drogo: 250zł/noc. Pomijając stronę konferencji kosztuje 180zł/noc.

    Odpowiedz
    • 2018.11.09 11:39 LIRS

      Daje Ci: pokoj, lozko, wode i powiadaja ze ogrzewanie, ale tutaj bym dopytal…

      Odpowiedz
      • 2018.11.09 14:37 wk

        @LIRS – jeśli dobrze rozumiem pytanie poprzednika, pyta on, czemu rezerwacja hotelu poprzez stronę konferencji wychodzi drożej niż rezerwacja hotelu poprzez stronę hotelu. W sumie też by mnie to ciekawiło, gdybym potrzebował noclegu.

        Odpowiedz
  • 2018.11.08 22:51 Mateusz

    Rejestracja nie dziala (u mnie). Na podawaniu danych „Przejdz dalej” nie reaguje. Aplikacja nie zglasza zadnych bledow przy klikaniu. Devkonsola tez nie. Chrome/Linux.

    No chyba ze zeby przejsc dalej trzeba wyrazic zgode na marketing, tego nie klikalem.

    Odpowiedz
    • 2018.11.09 16:10 MatoLato

      U mnie nie działa kondesator pod ledy, dziecko płacze, stara zrobiła schaboszczaka (nie lubie), w pracy chcą jakieś dziwne rzeczy i boli mnie kolano.

      @Mateusz, jak Tobie nie działa to może zgłoś to gdzieś? Może mail do Adama?

      Odpowiedz
  • 2018.11.09 18:31 Lers

    A legitymacje licealną akceptujecie na zniżkę studencką?
    Bo wcześniej pisaliście o też o uczniach a teraz tylko studenci.

    Odpowiedz
  • 2018.11.09 22:51 Er

    Pakiet student (konieczne jest pokazanie ważnej legitymacji w punkcie Rejestracji, w dniu wydarzenia)
    A co jeśli nie mam legitymacji – studia podyplomowe?? Ważny kontrakt z uczelnią może być?

    Odpowiedz
  • 2018.11.11 23:17 Raf

    Jakie wykłady byście polecili dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z bezpieczeństwem i szuka punktów zaczepienia dla dalszej nauki?

    Odpowiedz
    • 2018.11.14 19:07 A

      Złap któregoś z prelegentów i zagadaj :)

      Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Ruszyły zapisy na naszą konferencję What The H@ck – kto pierwszy, ten lepszy!

Komentarze