Security BSides Warsaw 2018 – bezcenna wiedza i bezpłatna rejestracja

dodał 2 sierpnia 2018 o 08:13 w kategorii Główna, Top, Wykłady  z tagami:
Security BSides Warsaw 2018 – bezcenna wiedza i bezpłatna rejestracja

#BSidesWarsaw 2018 to VII edycja kultowego wydarzenia odbywającego się w Polsce – z serii Security BSides. Program już gotowy, rejestrować się można nawet zaraz i to bezpłatnie. Sprawdźcie szczegóły i nie traćcie czasu na zastanawianie się!

Na to czekaliśmy, tego się spodziewaliśmy – oto SIÓDMY już raz w Warszawie #BSidesWarsaw, edycja 2018! Kto był rok temu na polskiej edycji Security BSides? Jeśli się podobało, to zachęcamy do udziału w kolejnej części projektu. W tym roku zapraszamy Was do nowej, w pełni klimatyzowanej sali w centrum Warszawy, 5 minut drogi od Dworca Centralnego oraz Pałacu Kultury i Nauki.

Klimatyzacja ma znaczenie!

Będzie wygodnie, wręcz komfortowo, bo będzie można odetchnąć pełną piersią i skupić się na fantastycznej porcji wiedzy.

Najlepsi prelegenci, najciekawsze tematy, wszystko tylko dla Was i to zupełnie za darmo. Płatne są tylko identyfikatory stanowiące unikalną pamiątkę uczestnictwa w konferencji. Osoby posiadające identyfikatory będą w pierwszej kolejności wpuszczane na salę. Cena – uwaga! – 19,68 zł (dziewiętnaście złotych 68 groszy – nie, nie pomyliliśmy się), a rejestrować się można (a nawet trzeba) już TUTAJ.

Termin: 12 – 14 października 2018.

Miejsce: Warszawa, sala konferencyjna nr 2 ulokowana w budynku przy ul. Chałubińskiego 8.

Program dostępny jest TUTAJ. Zaufana Trzecia Strona występuje w roli patrona medialnego oraz partnera projektu.

Co jeszcze mamy ważnego do zakomunikowania?

Organizatorem tegorocznej edycji jest Piotr Jasiek. Jego wystąpienie jest oczywiście przewidziane w programie (na razie temat to niespodzianka, poniżej podrzucamy jednak wykład z poprzedniego wydarzenia), a Angelika Piątkowska, która wcześniej sprawowała pieczę nad #BSidesWarsaw, wystąpi na deser z tematem: „Taniec z całym ciałem w gipsie, czyli hakierowanie z poziomu .neta„.

Prelegenci: Kocielski, Kotowicz, Łącki, Haertle (tu do przeczytania WSZYSTKO, co Adam napisał w Z3S, kto go nie zna, niech czyta!) oraz Lange, Frankowicz, Srokosz. Temat wystąpienia Adama: „Zachowałem się jak debil, czyli użytkownicy w obliczu ataków”.

Będzie streaming i nagrania.

No i na deser niezapomniane after-party, kto był, tego nie trzeba zachęcać, a kto nie był tego zachęcamy: WPADAJCIE!