Ujawniamy prelegentów na What The H@ck, których sami wybraliście

dodał 25 września 2019 o 07:14 w kategorii Info  z tagami:
Ujawniamy prelegentów na What The H@ck, których sami wybraliście

O klasie konferencji nie decyduje menu obiadowe czy ilość ofiar na wieczornej imprezie. Głównym kryterium nadal pozostaje (lub pozostawać powinna) jakość prezentacji. A o to dbamy bardzo.

Jak wybrać najlepszych prelegentów z całego kraju i okolic? W zeszłym roku oparliśmy się wyłącznie na doświadczeniu Rady Programowej i wasze oceny imprezy potwierdziły, że osiągnęliśmy nasz cel. W tym roku mamy ułatwione zadanie – ponieważ sami nam pomogliście.

Jeśli chcecie po prostu kupić bilety, to nie czekajcie – potem miejsca na najlepszych wykładach mogą się skończyć.

Wy głosujecie, my zapraszamy ponownie

Po What The H@ck 2018 uczestnicy otrzymali szczegółowe ankiety i ponad 300 osób je wypełniło – dziękujemy! Na podstawie waszych opinii zidentyfikowaliśmy 13 najlepszych prelekcji z roku 2018 – na liście znalazły się tylko te, które oceniliście co najmniej na 8/10 lub więcej. Wszystkich prelegentów z tej grupy zaprosiliśmy do udziału w tegorocznej edycji i 11 osób już swój udział potwierdziło, a na dwie jeszcze czekamy. Jeśli zatem podobało się wam na edycji 2018, to edycja 2019 was nie zawiedzie.

Najlepsi z najlepszych

Poniżej znajdziecie listę (uporządkowaną alfabetycznie) 11 prelegentów, którzy zdobyli wasze uznanie w zeszłym roku i już zgodzili się wrócić do nas w grudniu.

Pierwsza odsłona prelegentów

Błażej Kantak – ekspert blue teamingu, red teamingu i purple teamingu, będzie opowiadał o technikach ataków, o których rzadko słychać, a warto posłuchać.

Mateusz Kocielski – pentester, który błędy znajduje tam, gdzie inni nawet nie szukają, opowie o fuzzingu i jego skutkach.

Adam Lange – zawodowy łowca zagrożeń i miłośnik memów, który łączy swoje hobby w barwnych opowieściach ze świata pogromców cyberprzestępców.

Marcin Ludwiszewski – red teamer, który w realizacji zadań taktycznych w terenie odnajduje równie dużo przyjemności, co w planowaniu i nadzorowaniu kompleksowych operacji ofensywnych.

Paweł Maziarz – wirtuoz PowerShella i nie tylko, ponownie zabierze was w świat swojego ulubionego narzędzia i pokaże rzeczy, których nie widzieliście.

Tomek Onyszko – człowiek, który z rzadko spotykanym wdziękiem łączy talent do opowiadania z ogromną wiedzą i doświadczeniem w obszarze technologii.

Cezary Piekarski – człowiek – instytucja, którego przemyśleń o bezpieczeństwie opartych o wieloletnie doświadczenie (i okraszonych dobrymi anegdotami) zawsze warto posłuchać.

Dominik Rozdziałowski – cyberpolicjant z ogromnym doświadczeniem i równie dużym poczuciem humoru, który jednocześnie uczy i bawi.

Michał Sajdak – jeden z tych niewielu prezenterów, który pokazuje na żywo to, o czym inni tylko opowiadają, tym razem też obiecał, że będzie ciekawie.

Grzegorz Sowa – jeden z niewielu ekspertów (a już szczególnie wśród pracowników banków), który nie uważa, że kluczem do bezpieczeństwa jest mgła tajemnicy i chętnie dzieli się swoimi praktycznymi doświadczeniami z odpierania ataków.

Adam Haertle – sam autor tego wpisu, którego zaszczyciliście wysoką oceną, choć marudził jak stary zrzęda (obiecuję marudzić mniej).

To oczywiście nie koniec listy najlepszych prelegentów – w kolejnych odsłonach pojawią się kolejne świetne prelekcje, szykujemy jeszcze kilka niespodzianek!

Zapraszamy w trzech rolach

Chcesz posłuchać tych świetnych prelegentów? Już teraz kup bilet, by mieć pierwszeństwo w rezerwacji miejsc na ich wykładach

Chcesz znaleźć się wśród nich? Zgłoś swoją prelekcję, czekamy tylko do końca września!

Chcesz pokazać się w tym towarzystwie? Zostań sponsorem naszego wydarzenia, mamy wiele ciekawych propozycji współpracy.

Do zobaczenia 14 grudnia na PGE Narodowym!