Umarł What The H@ck, niech żyje Oh My H@ck! Nowa konferencja nadchodzi

dodał 27 października 2020 o 08:49 w kategorii Info  z tagami:
Umarł What The H@ck, niech żyje Oh My H@ck! Nowa konferencja nadchodzi

Realizując swoje marzenie o najlepszej konferencji security w Polsce, zapraszam was na Oh My H@ck. Co się stało z What The H@ck? Dlaczego zmieniliśmy nazwę? Kto wystąpi i dlaczego ją wam polecam? Odpowiedzi znajdziecie poniżej.

Kilkadziesiąt najwyższej jakości wykładów od najciekawiej opowiadających o bezpieczeństwie osób w Polsce – to czeka was już 27 i 28 listopada. I nie trzeba tym razem jechać do Warszawy!

Co się stało z What The H@ck

Dwie edycje konferencji zorganizowaliśmy wspólnie z Fundacją Academic Partners, jednak nasze wizje różniły się na tyle, że musieliśmy się rozstać (nie, nie chodziło o pieniądze – umówiliśmy się, że nie będziemy szczegółów publicznie omawiać i tego będę się trzymał). Wraz z tym rozstaniem zniknęła też marka What The H@ck – ale idea nie umarła i powraca w nowym wcieleniu.

Witamy Oh My H@ck!

Tegoroczną edycję mojej konferencji, pod nazwą Oh My H@ck, organizuję z Proideą, twórcą m.in. CONFidence czy HackYeah. Jestem przekonany, że połączenie naszych doświadczeń zaowocuje najlepszą imprezą tego rodzaju w Polsce.

Już 27 i 28 listopada będziecie mieli okazję wysłuchać kilkudziesięciu świetnych prelekcji o bezpieczeństwie i jego najciekawszych aspektach.

Czym Oh My H@ck różni się od poprzednich edycji?

  1. Jest online – z wiadomych względów. Ubolewam bardzo, że nie przybijemy piątki fizycznie, ale z drugiej strony przynajmniej się wam pociąg nie spóźni!
  2. Skarżyliście się w zeszłych latach głównie na za dużo równoległych, wartych oglądania prelekcji – w tej edycji rozbijamy konferencję na dwa dni, by zmniejszyć poziom równoległości (plus udostępnimy nagrania). Naraz toczyć się będą 4 ścieżki (choć pewnie wybór może być równie trudny – patrz punkt 3).
  3. Prelekcji będzie nieco mniej niż w poprzednich latach. Analizując wasze oceny występów, nie sposób nie zauważyć, że mimo moich największych starań nie każdy wykład zyskał wasze uznanie. Wnioski wyciągnięte – będzie mniej, za to lepiej.
  4. Prelekcje będą ciekawe, więc dbamy też o to, by nie zabrakło wam czasu na pytania, a prelegentom na dokończenie tematu. Dlatego każdy prelegent będzie miał do dyspozycji okrągłą godzinę.

Kto wystąpi?

Pierwsza wersja programu pojawi się zapewne w ciągu kilku dni, ale mogę wam podać już listę potwierdzonych prelegentów – cieszy mnie na niej każde nazwisko :) Oto ona: Adam Lange, Agnieszka Gryszczyńska, Bartek Jerzman, Cezary Piekarski, Dominik Rozdziałowski, Grzegorz Tworek, Grzegorz Wypych, Ireneusz Tarnowski, prof. Jerzy Surma, Kacper Szurek, Kamil Frankowicz, Konrad Jędrzejczyk, Krzysztof Bińkowski, Łukasz Siewierski, Maciej Gawroński, Maciej Kofel, Maciej Kotowicz, Maciej Miszczyk, Marcin Dudek, Marcin Ludwiszewski, Marcin Marciniak, Marcin Zarod, Michał Bentkowski, Michał Kowalczyk, Michał Purzyński, Michał Sajdak, Michał Trojnara, Mike Jankowski-Lorek, Paula Januszkiewicz, Paweł Maziarz, Paweł Rzepa, Piotr Głaska, Piotr Szeptyński, Przemysław Dęba, Radek Kaczorek, Sławomir Jasek, Tomasz Bukowski, Tomasz Goleniowski, Tomasz Matuła, Tomasz Zieliński, Wiktor Szymański, Wojciech Lesicki, Wojciech Pilszak, Wojciech Reguła (i ja, ja też!).

Na liście prelegentów zajdziecie:

  • większość osób z top20 ocen uczestników WTH2018 i WTH2019,
  • większość polskich podcasterów security,
  • większość osób, które wystąpiły w Rozmowie Kontrolowanej,
  • wielu prelegentów niestety odwołanego tegorocznego PWNingu,
  • a także kilka nazwisk, których możecie jeszcze nie znać – a moim zdaniem poznać powinniście.

To grono jeszcze urośnie!

Dajcie bilet!

Bilety oczywiście można już kupić. W imprezie online nie ma limitu miejsc – choć ceny będą regularnie rosły (do środy, 28 października, jest taniej, od czwartku drożej!), więc nie zwlekajcie. Możecie też szukać konkursów, w których będzie można bilety wygrać (może w jakimś podcaście?).

Jest jeszcze jeden sposób, by dostać się na Oh My H@ck – do końca tego tygodnia możecie zgłosić swoją propozycję wykładu, kilkanaście slotów mamy nadal do obsadzenia!

Ostatnim sposobem jest sprawienie, by wasza firma została sponsorem imprezy i zgarnęła po drodze wejściówki dla pracowników – tu też jeszcze są wolne sloty, a szczegółów dostarczą organizatorzy.

Podsumowanie

Domyślam się, że po całym sezonie zoomów, teamsów i webinarów wizja kolejnego dnia przed ekranem nie jest tak fascynująca jak myśl o spędzeniu dnia ze znajomymi na dobrej imprezie. Sam jestem tym już wymęczony, ale ten nieszczęsny sezon planuję zakończyć z przytupem i zrobię wszystko, żebyście nie pożałowali udziału w Oh My H@ck. Zatem zgłaszajcie się do CFP, kupujcie bilety, szukajcie konkursów i do zobaczenia online!

Profile konferencji do śledzenie: Facebook, Twitter, LinkedIn.