Wykład Mikko Hypponena za darmo już w środę w Warszawie

dodał 10 września 2016 o 22:11 w kategorii Info  z tagami:
Wykład Mikko Hypponena za darmo już w środę w Warszawie

(źródło: Phillie Casablanca)

Jeśli mielibyśmy wskazać najlepszego wykładowcę w branży bezpieczeństwa to były to bez wątpienia Mikko. W Polsce bywa dość regularnie, jednak rzadko można go zobaczyć za darmo. Taka okazja własnie nadchodzi – nie przegapcie, bo warto.

Mieliśmy okazję oglądać Mikoo Hypponena na żywo kilka razy i za każdym razem robił świetne wrażenie. Mówi bardzo ciekawie i ma ogromny talent do wyciągania zaskakujących wniosków z powszechnie znanych faktów. Kolejna okazja będzie już w środę o godzinie 9 w ramach darmowej części konferencji Security Case Study w Warszawie. Wystarczy się tylko zarejestrować.

Nie tylko Mikko

Oprócz Security BSides, spotkań WHEEL Evening, OWASP czy ISACA oraz imprez uczelnianych brakuje w Warszawie dobrych imprez związanych z bezpieczeństwem nie wymagających opłaty za wstęp. Na szczęście organizatorzy konferencji Security Case Study znaleźli na to sposób i w środę oraz czwartek będzie można łyknąć trochę wiedzy i rozrywki na ich imprezie. Część konferencji jest płatna, lecz spory jej kawałek będzie dostępny gratis.

scs2

Gwiazdą części darmowej będzie bez wątpienia Mikko, lecz nie jest to jedyny wykład warty wysłuchania. W czwartek będzie można posłuchać Johna Matherly’ego, założyciela Shodana a przez całą środę i czwartek śledzić występy w ramach dwóch ścieżek konferencyjnych – numer 2 i 4. Pełną listę darmowych wykładów znajdziecie w programie konferencji, my tylko wskażemy, że ciekawe rzeczy powinni pokazywać co najmniej: Mateusz Olejarka, Hanna Tułowiecka, Artur Barankiewicz, Łukasz Bromirski, Wojciech Wiewiórowski czy Marcin Dudek. Darmowych wykładów jest dużo więcej, będzie można także poodwiedzać stoiska wystawców – a jeśli znajdzie naszą ekipę w charakterystycznych koszulkach to pewnie i z nami przy okazji porozmawiać. Wystarczy się zarejestrować. Do zobaczenia!