05.08.2015 | 08:09

avatar

Adam Haertle

Zapraszamy do zabawy z HP Polska i serwerami ProLiant generacji 9

Wspólnie z firmą HP Polska zapraszamy Was dzisiaj do wzięcia udziału w konkursie Operacja Gen9. Będziecie w nim mieli okazję poznać najnowszą generację serwerów ProLiant oraz wygrać garść atrakcyjnych nagród.

Operacja GEN9 to najnowsza edycja HP TechTeam, czyli zabawy, w której użytkownicy odkrywają nowe rozwiązania technologiczne HP Polska. Zadania zarówno zręcznościowe jak i wymagające konkretnej wiedzy o produktach czekają już na śmiałków.

Do konkursu przystąp

Aby poznać szczegóły nowych serwerów, a przy okazji zdobyć ciekawe nagrody, będziecie musieli wcielić się w rolę Agentów Specjalnych HP. Na dedykowanej akcji stronie internetowej powstał szereg zadań i łamigłówek, które krok po kroku przybliżą Was do poznania funkcji i zalet ProLiantów.

Aby zagrać w grę będziecie musieli najpierw się zarejestrować (chyba, że robiliście to już przy okazji którejś z wcześniejszych edycji). Warto pamiętać, że jeśli chcecie otrzymać nagrodę, to warto umożliwić organizatorowi kontakt z Wami i podać prawdziwe dane.

Operacja Gen9

Operacja Gen9

Sama gra składa się z wielu etapów. Jest układanka logiczna, gra zręcznościowa, są również zestawy szczegółowych pytań o funkcje serwerów i związanych z nimi platform wsparcia a także krótka konfiguracja aplikacji. Na pewno warto dokładnie czytać instrukcje.

Jeśli osiągnięty wynik Wam nie odpowiada, zawsze możecie spróbować jeszcze raz. Uwaga – przerwanie gry w trakcie nie zapisuje jej stanu i trzeba zaczynać od początku.

Nagrody

Na najlepszych Agentów czekają wspomniane szpiegowskie nagrody: zestawy słuchawkowe HP z wbudowanym mikrofonem oraz – dla zwycięzcy – smartwatch MB Chronowing. Zegarek współpracujący z systemami Android i iOS, wodoodporny i wytrzymujący kilka dni przy jednym ładowaniu baterii. Choć nie ma aż tylu funkcji jak inne modele, to nadrabia wyglądem i elegancją.

Nagroda główna

Nagroda główna

Konkurs zaczyna się dzisiaj i trwa do 5 września, zatem zapraszamy Was do zabawy. Więcej szczegółów akcji znajdziecie na stronie www.gry.hppolskadlabiznesu.pl.

Pełna przejrzystość: powyższy wpis jest częścią akcji, za którą bierzemy pieniądze.

Powrót

Komentarze

 • avatar
  2015.08.05 09:18 Monter

  Ale suchar – 3w1: złapanie Klienta na rejestrację, ukryta ankieta badająca rynek, zapoznanie z nowym produktem czyli jego reklama – a w zamian w zestawie nagród ani jednego serwera o jakim mowa, lub chociaż starszej wersji z zapasów magazynowych.

  Odpowiedz
  • avatar
   2015.08.05 09:33 incomplete

   też liczyłem na serwer, ale za mondregozegarka na pewno nie odstąpię swoich danych osobowych ;) W ogóle to kiepścizna te nagrody.

   Odpowiedz
   • avatar
    2015.08.05 17:40 bot

    he ten zegarek jest dla jednej osoby która napisze mały skrypt który robi wszystko za nas. Przypominam że zegarek jest jeden! I to dla osoby która zrobi test najszybciej (te same pytania).
    Ogólnie lipa, a test bardzo prosty.
    Ja ręcznie nie dałem rady przekroczyć 18k pkt.

    Odpowiedz
  • avatar
   2015.08.05 16:00 e

   Starych wersji nikt nie da, choćby miały gnić na magazynie. Takie zasady rynkowe, a nóż widelec klient by śmiał używać komercyjnie przestarzałej wersji zamiast najnowszej ze zbędnymi wodotryskami.

   Odpowiedz
  • avatar
   2015.08.05 18:47 Majtki

   HP w polsce to jakaś pomyłka totalna, cokolwiek załatwić jeśli chodzi o serwis to jakaś masakra. Lepiej trzymać się od nich z daleka.

   Odpowiedz
 • avatar
  2015.08.05 09:30 Zdzich

  @Monter: indeed (zwłaszcza serwer jako nagroda)

  Odpowiedz
 • avatar
  2015.08.05 09:44 webski

  Na bogato…

  Odpowiedz
 • avatar
  2015.08.05 12:29 michalzxc

  Ciekawe czy nowa generacja pobije rekord poprzednich, na czekanie 3 minuty z „ciemnym ekranem” (zastanawiając się czy serwer żyje) zanim pojawi się „bios” (uefi) :P :D

  Odpowiedz
 • avatar
  2015.08.05 15:53 W

  Monter, idelnie podsumowane.

  Odpowiedz
 • avatar
  2015.08.05 22:04 p

  Syte wersje 180 G6 można załatwić za kilka k. Oni są nie normalni że ja wydam do firmy nowy serwer goły za 10 k. Używkę kupię i uzbroję po zęby w 32 giga i 10 dysków za 10 k podczas gdy golasa mogę zakupić za niewiele ponad 10 k a wydajnościowo jest dużo słabszy od xeonów 56 nie mówiąc już o taktowaniach ledwo 2 Ghz… Oczywiście taki sam nowy na zachodzie jest dużo tańszy ale przecież skądś się wziął w tamym roku wzrost o 200% sprzedaż marki Porshe. Cieszę się że chociaż zaufani mają jakąś fakturę za reklamę lub barter..:P

  Ps Mam nadzieje że nie robicie dealu z pośrednikiem w postaci jakieś agencyjki reklamowej/domku mediowego…

  Odpowiedz
 • avatar
  2015.08.06 10:25 LordBlick

  „Zegarek […] wytrzymujący kilka dni przy jednym ładowaniu baterii.”
  Ach ten postęp cywilizacyjny…

  Odpowiedz
 • avatar
  2015.08.07 08:29 Statler

  Kurcze, jakby dorzucili do nagród długopis firmowy z logo HP Polska, to bym wystartował w tym konkursie. ;>

  Odpowiedz
 • avatar
  2015.08.11 20:04 Jack

  Nowoczesne serwery, piękne nagrody ale rejestracja po http…

  Odpowiedz
 • avatar
  2015.09.08 16:44 gracz

  Wczoraj byłem na 5 miejscu (minęły 3 dni od zakończenia konkursu), a dziś mnie nie ma w rankingu. Reklamacji w celu wyjaśnienia nie mogę złożyć, bo wg regulaminu można je było tylko do zakończenia konkursy, a potem mogą robić co chcą.

  Odpowiedz
  • avatar
   2015.09.08 22:06 Sławek

   Kilka osób rozpracowało zabawę w zakresie przewyższającym wyobrażenie jej autorów. Dlaczego ich wyniki zostały usunięte? W oparciu o który punkt regulaminu? Jaka jest tego podstawa? Zamiast nagrodzić osoby za ich kreatywność i zdolność analitycznego myślenia, organizatorzy po cichu wyrzucają z rankingu osoby, którym udało się wybić ponad przeciętność i uzyskać nadzwyczaj dobre wyniki. Może zaufana trzecia strona zdobędzie słowo komentarza ze strony HP i/lub organizatora konkursu?

   Odpowiedz
 • avatar
  2015.09.09 13:42 gracz

  Wczoraj zadałem pytanie na forum hppolskadlabiznesu o powód mojego wykluczenia i nie zostało zaakceptowane przez moderatora, bo pewnie było niewygodne :)

  Odpowiedz
 • avatar
  2015.09.09 18:50 [email protected]

  To może trzeba ich o to na facebooku zapytać? :)

  Z regulaminu…

  „§8
  Postanowienia końcowe
  1. Organizator ma prawo wykluczyć Uczestnika z udziału w Akcji w przypadku naruszenia przez Uczestnika postanowień Regulaminu.
  2. Wykluczenie odbędzie się po przeprowadzeniu postępowania wyjaśniającego, które przeprowadzi Organizator, a w którym weźmie udział Uczestnik, który zdaniem Organizatora naruszył Regulamin.
  3. Postępowanie wyjaśniające będzie polegać m.in. na udzieleniu wyjaśnień przez Uczestnika, który zdaniem Organizatora naruszył Regulamin.”

  Nie widzę postanowienia regulaminu, które bym naruszył. Nie miało też miejsce żadne postępowanie wyjaśniające, w którym bym uczestniczył, nikt nie prosił mnie o składanie wyjaśnień. Wygląda więc na to, że to organizator narusza postanowienia regulaminu. Stawia to w zły świetle nie tylko organizatora, ale i HP. :(

  Odpowiedz
 • avatar
  2015.09.14 12:54 gracz

  Dostałem odpowiedź od organizatora. Można skrócić ją do jednego zdania: „Nie mamy Pańskiego płaszcza i co Pan nam zrobi?” :)

  Zgodnie z par.5 ust.1 zwycięzców ustala komisja, a w regulaminie nie sprecyzowano kryteriów wyboru (w par. 3 są zadania, a nie sposób oceny ich wykonania). Zgodnie z art 921 par.2 KC „ocena, czy i które dzieło lub czynność zasługuje na nagrodę, należy do przyrzekającego, chyba że w przyrzeczeniu nagrody inaczej zastrzeżono”, czyli organizator ma swobodę wyboru zwycięzców.

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Zapraszamy do zabawy z HP Polska i serwerami ProLiant generacji 9

Komentarze