16.11.2017 | 06:38

avatar

Adam Haertle

Zapraszamy na Advanced Threat Summit – konferencję inną niż wszystkie

W rosnącej co roku liczbie imprez związanych z bezpieczeństwem informacji odbywających się w Polsce nie jest łatwo odróżnić się od konkurencji. Na tym tle od dawna wybija się konferencja Advanced Threat Summit.

Tworząc konferencję poświęconą bezpieczeństwu nie jest łatwo zerwać ze schematem rzędów krzeseł i wykładowców zmieniających się przy mikrofonie. Kilka lat temu udało się to organizatorom AT Summit, którzy jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadzili między innymi sesje grup dyskusyjnych (tzw. roundtables) czy prezentacje odbiegające od tematów stricte związanych z bezpieczeństwem, lecz dalej przynoszące dużą wartość uczestnikom. Co czeka nas w tym roku? Na pewno rabat dla Czytelników z3s, który znajdziecie poniżej.

Program trzymający w napięciu

Często opisując program konferencji wymieniamy prelegentów, których warto posłuchać. Tym razem musielibyśmy przepisać zbyt wiele nazwisk – szczególnie na równoległych ścieżkach trudno będzie dokonać wyboru. Pierwszego dnia po sesji plenarnej na uczestników czekają trzy ścieżki tematyczne, po których odbędą się dyskusje przy 29 (!) stolikach tematycznych, moderowane przez ekspertów. Dyskusje odbędą się w trzech turach – zatem uczestników znowu czeka trudny wybór, gdzie spędzić czas. To jednak nie koniec dnia – specjalnością AT Summit są także sesje wieczorne, gdzie posłuchać będzie można między innymi o kwestiach kariery w branży bezpieczeństwa czy komunikacji między działem security a resztą firmy.

Drugiego dnia na uczestników czekają cztery warsztaty tematyczne oraz ponownie sesja plenarna. Warto także wspomnieć o imprezie pierwszego dnia wieczorem, gdzie organizatorzy obiecują dobrą zabawę przy interaktywnej grze wideo, w której wszyscy będą mogli wziąć udział w obronie szpitala przed atakiem hakerów.

Rabat dla Czytelników

Jeśli planujecie wziąć udział w konferencji, a nie macie jeszcze wejściówki, to mamy dla Was propozycję ostatniej szansy – na hasło „Z3S” dostaniecie 25% rabatu i zapłacicie 1199 PLN zamiast 1599 (ceny netto). Do zobaczenia na miejscu!

Dla zachowania pełnej jawności – redaktor naczelny z3s jest członkiem Rady Programowej ATS. ZaufanaTrzeciaStrona jest także patronem medialnym konferencji. Za publikację tego artykułu nie pobieramy wynagrodzenia.

Powrót

Komentarze

 • avatar
  2017.11.16 22:23 Marcin

  Warsztaty w cenie czy dodatkowo płatne ?

  Odpowiedz
  • avatar
   2017.11.16 22:27 Adam

   W cenie.

   Odpowiedz
   • avatar
    2017.11.19 05:45 Nieprofesjonalne

    Panie Adamie, czy na tym wydarzeniu będą robione zdjęcia, czy można liczyć, że jest to zdarzenie w pełni prywatne bez robienia zdjęć uczestnikom. Proszę też dopisać cenę brutto ponieważ nie ukrywam zainteresowania, ale chcę mieć gwarancję, że nie będą robione zdjęcia uczestników.

    Odpowiedz
 • avatar
  2017.11.19 05:37 nieprofesjonalne

  Nieprofesjonalne jest podawanie ceny netto – to więc ile pieniędzy mam przygotować mając zniżkę? Czyli ile wydam z kieszeni?

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Zapraszamy na Advanced Threat Summit – konferencję inną niż wszystkie

Komentarze