Zapraszamy na konferencję TechRisk we Wrocławiu – zniżka na hasło ZTS

dodał 8 czerwca 2017 o 19:35 w kategorii Info  z tagami:
Zapraszamy na konferencję TechRisk we Wrocławiu – zniżka na hasło ZTS

Gdy spojrzy się w kalendarz konferencji poświęconych bezpieczeństwu w Polsce trudno oprzeć się wrażeniu, że wszystko kręci się wokół Warszawy i Krakowa. Tym chętniej promujemy podobne inicjatywy w innych miastach.

Tym razem zapraszamy Was serdecznie do Wrocławia w dniach 21-22 czerwca (to już za dwa tygodnie) na Technology Risk Management Forum 2017 – drugą edycję konferencji organizowanej przez ISSA Polska, grupę Technology Risk & Information Security oraz firmę Evention.

Konferencja jest poświęcona bezpieczeństwu IT i zarządzaniu ryzykiem technologicznym.W ramach konferencji organizowane będą także warsztaty, mające dać uczestnikom konkretną dawkę wiedzy i pracy zespołowej. Ich tematy to:

  • Zarządzanie świadomością bezpieczeństwa pracowników – prowadzenie: Andrzej Nowodworski, Immunity Systems,
  • Pomocnik RODO – prowadzenie: Beata Marek, Cyberlaw,
  • Podstawy inżynierii odwrotnej (złośliwego) oprogramowania (reverse engineering) – prowadzenie: Karol Celiński, Immunity Systems.

Cały program konferencji liczy sobie wiele ciekawych pozycji, a z naszego doświadczenia (a szczególnie poprzednich spotkań z prelegentami na innych konferencjach) pewnie warto zwrócić uwagę na następujące prelekcje:

  • Atak z użyciem serwera KNF. Zaawansowany i wyrafinowany, czy może… trywialny w wykryciu i przeciwdziałaniu? – Artur Maj i Mariusz Burdach z Prevenity (jedne z niewielu osób, które mogą powiedzieć, że atak badały na żywym organizmie),
  • Dane czy mądrość – Przemek Skowron z WhiteCatSecurity opowie o roli i znaczeniu threat intelligence na tym samym przykładzie co Artur i Mariusz,
  • Dzielenie się wiedzą w obszarze cyberbezpieczeństwa – John Salomon z FS-ISAC pewnie będzie namawiał Was do dzielenia się wiedzą o zagrożeniach w sektorze finansowym (a sporo na ten temat wie).

Zapewne warto także posłuchać fachowców takich jak Beata Marek, Beata Legowicz, Marcin Ludwiszewski, Marcin Fronczak, Adrian Kapczyński czy Kacper Szurek – nie powinniście być zawiedzeni ich występami.

Jeśli w trakcie rejestracji podacie hasło „ZTS” to otrzymacie 20% zniżki (cena spadnie do 719 PLN netto). Oferta ważna jest do do 15 czerwca. Resztę potrzebnych informacji znajdziecie na stronie konferencji. Zapraszamy.

Dla pełnej przejrzystości – za publikację tego artykułu nie wzięliśmy ani grosza, bo to fajna konferencja jest i trzeba promować takie inicjatywy.