08.06.2017 | 19:35

avatar

Adam Haertle

Zapraszamy na konferencję TechRisk we Wrocławiu – zniżka na hasło ZTS

Gdy spojrzy się w kalendarz konferencji poświęconych bezpieczeństwu w Polsce trudno oprzeć się wrażeniu, że wszystko kręci się wokół Warszawy i Krakowa. Tym chętniej promujemy podobne inicjatywy w innych miastach.

Tym razem zapraszamy Was serdecznie do Wrocławia w dniach 21-22 czerwca (to już za dwa tygodnie) na Technology Risk Management Forum 2017 – drugą edycję konferencji organizowanej przez ISSA Polska, grupę Technology Risk & Information Security oraz firmę Evention.

Konferencja jest poświęcona bezpieczeństwu IT i zarządzaniu ryzykiem technologicznym.W ramach konferencji organizowane będą także warsztaty, mające dać uczestnikom konkretną dawkę wiedzy i pracy zespołowej. Ich tematy to:

 • Zarządzanie świadomością bezpieczeństwa pracowników – prowadzenie: Andrzej Nowodworski, Immunity Systems,
 • Pomocnik RODO – prowadzenie: Beata Marek, Cyberlaw,
 • Podstawy inżynierii odwrotnej (złośliwego) oprogramowania (reverse engineering) – prowadzenie: Karol Celiński, Immunity Systems.

Cały program konferencji liczy sobie wiele ciekawych pozycji, a z naszego doświadczenia (a szczególnie poprzednich spotkań z prelegentami na innych konferencjach) pewnie warto zwrócić uwagę na następujące prelekcje:

 • Atak z użyciem serwera KNF. Zaawansowany i wyrafinowany, czy może… trywialny w wykryciu i przeciwdziałaniu? – Artur Maj i Mariusz Burdach z Prevenity (jedne z niewielu osób, które mogą powiedzieć, że atak badały na żywym organizmie),
 • Dane czy mądrość – Przemek Skowron z WhiteCatSecurity opowie o roli i znaczeniu threat intelligence na tym samym przykładzie co Artur i Mariusz,
 • Dzielenie się wiedzą w obszarze cyberbezpieczeństwa – John Salomon z FS-ISAC pewnie będzie namawiał Was do dzielenia się wiedzą o zagrożeniach w sektorze finansowym (a sporo na ten temat wie).

Zapewne warto także posłuchać fachowców takich jak Beata Marek, Beata Legowicz, Marcin Ludwiszewski, Marcin Fronczak, Adrian Kapczyński czy Kacper Szurek – nie powinniście być zawiedzeni ich występami.

Jeśli w trakcie rejestracji podacie hasło „ZTS” to otrzymacie 20% zniżki (cena spadnie do 719 PLN netto). Oferta ważna jest do do 15 czerwca. Resztę potrzebnych informacji znajdziecie na stronie konferencji. Zapraszamy.

Dla pełnej przejrzystości – za publikację tego artykułu nie wzięliśmy ani grosza, bo to fajna konferencja jest i trzeba promować takie inicjatywy.

Powrót

Komentarze

 • avatar
  2017.06.08 19:46 Marian

  A nawęd jeśli byście wzięli za art. kasę to jaki w tym jest problem ? Bo nie rozumiem tego tłumaczenia sie za każdym razem.

  Odpowiedz
  • avatar
   2017.06.08 19:47 Adam

   Przejrzystość – żeby Czytelnik wiedział czy ktoś za to zapłacił, czy nie.

   Odpowiedz
   • avatar
    2017.06.09 08:43 odien

    Doceniamy i chwalimy :) .

    Odpowiedz
  • avatar
   2017.06.10 22:41 Niekoniecznik

   Bo to nie niebezpiecznik, żeby wstawiać sponsorowane bez powiadomienia czytelnika. Szanuje mocno Adam.

   Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Zapraszamy na konferencję TechRisk we Wrocławiu – zniżka na hasło ZTS

Komentarze